CATERİNG FİRMALARI İLE KALİTELİ BİR TAT SAĞLIKLI YAŞAM

CATERİNG FİRMALARI İLE KALİTELİ BİR TAT SAĞLIKLI YAŞAM

KALİTELİ BİR TAT SAĞLIKLI YAŞAM

Catering şirketleri hizmet verdiği firmalarında kullandığı gıda malzemelerini Sağlık koşullarına uygunluğunu gıda mühendislerine ve Diyet uzmanlarına kontrol ettirerek üretim hizmetini kendi yerimizde sunulmaktayız. Çalışanlarımız sağlıklı kıyafeti, bonesi, eldiveni elbiseleri ile görevlerini yapmaktadır. Mutfak ekipmanlarımız paslanmaz çelik ve porselen kaplar ile sunumumuzu gerçekleştirmekteyiz bulaşıkhanemizde hergün en yüksek sıcaklıkta mutfak ekipmanları yıkanmaktadır.

 

FİRMA YETKİLİLER…

İstanbul Catering firmaları dan biri olan firmamız bir öncü kuruluş olarak müşterilerine sağlıklı ve temiz bir koşulda günümüzde en iyi ürünlerini en iyi kalitede ürün ve hizmeti sunmaktadır. Çalışan kadromuz ve personellerimiz hem şirket ortamında hem de müşterilerimizle profesyonel uyum içerisinde çalışmalarını sağlamaktadırlar. Ürünler ve Hizmet kalitesini en iyi düzeye çıkartmaktayız.Piyasa ekonomisini Pazar payını en ekonomik şartlarda arttırarak sizlere rahatlıkla uyum sağlayabilen yenilikçi şirket olduğu fikrini göstermektedir. Ürünlerimizden ve yemek hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bizlere telefon ,Ve mail adreslerimizden ulaşabilirsiniz.

 

EMNİYET POLİTİKAMIZ …

Yemek hizmetimizde iyi hizmet sağlarken üzerinde durduğumuz konular çalışan kadromuz ve personellerimiz kendi alanında eğitimli kişilerden oluşması kullandığımız ürünlerin kaliteli sağlıklı malzemelerden olması kullanım son tarihlerinde dikkat gösterilmesi yemeğin hazırlık pişirme ve servis aşamalarında temizlik kurallarına itina göstererek meslek içi eğitim kurslarımızla personellerimizin bilgilendirilmesi ve yeni gelişmelere açık olmaları temel prensiplerimizden biridir.Catering şirketlerinde ,AnchorMüşterilerimize uyguladığımız anketlerde düzenli olarak yaptığımız ,müşteri ziyaretlerimizle kalite üretimimizle ilgili çalışmalarımızı geliştirerek sorunları gidermekteyiz.

 

LEZZETLERİMİZ…

 

İstanbul’daki i Catering şirketlerinden biri olarak herkez tarafından büyük mutlulukla paylaştığımız doyumsuz Türk mutfağına sahibiz. Anadolu lezzetinde ürünleri sunmaya devam edicez. AVRASYA , yeniliklere her zaman açıktır, ve genişAnchor vizyona sahip girişimci Kimliği ile üretilen yemeklerini tüm müşterilerimize aynı standardı kontrol altında tutup haftalık ekipman kontrolleri yapmaktadır. Mönü düzenlemelerinde çalışanlarınızın fikirleriyle yola çıkarak sizleri daha iyi memnun edebilmek için yeniliklere açığız.

 

MARKALARIMIZ…

 

Catering şirketleri yemeklerde kullandığımız, her türlü bakliyat çeşitlerini,

Makarnalar , baharatlar , salçalar ve özellikle sıvıyağ piyasamızın en tanınmış

Markalarından temin etmekteyiz.

Biryağ , pınar , şenpiliç , Banvit , Tat , yörsan , filiz ve tanınmış evimizde yediğimiz bir çok markalar.

Müşterilerimizin en başta sağlığını ve beslenmesini düşünmekteyiz,

Aksi takdirde yemeklerde kokuya ve gıda zehirlenmeleriyle karşılaşabiliriz.