Düğün, Nişan, İş Toplantıları

Düğün, Nişan, İş Toplantıları

Düğün, Nişan, İş Toplantıları, Özel Yemekler, Davetler, Yat Gezileri, Piknikler, Açık hava organizasyonları,

Dilerseniz sizlerin belirlediği yerlerde, dilerseniz anlaşmalı salonlarımız da sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yenilik : Konu yemek ise hizmetinizdeyiz. Avrasya, toplu beslenmede kendi alanında yeniliklerin öncüsü olan bu sektörde dünyadaki tüm gelişmelerden haberdar olup sizlere en iyisini sunar. Avrasya catering, gerektiğinde mönü düzenlemelerinde çalışanlarınızın fikirleriyle yola çıkacak ve sizleri memnun edebilmek için yeniliklere izin verecektir.Avrasya, hizmet ederken yeniliklere açıktır. Çünkü en iyi, en güzel, en lezzetli yemekleri en sağlıklı üretmeyi hedef seçmiştir.

DAMAK TADINIZDA AVRASYA YEMEK

İstanbul yemek şirketleri insanların diyologu ile yollarına devam ediyor. Kaliteli yemek , kaliteli hizmet , kaliteli bir tat sağlıklı bir yaşam. gıdalar maddelerine aynı eşitlikte Olarak yer vermektedir.yemekhanemizde kullanılan maddelere m2 seçimlerinde kaliteye temizlige dikkat ederek Yemeklerimizde kullandığımız malzemelerin Mevsimsel özelliklerini tazeliğinin kalitesini soğuk olmasına Özen gösteririz.