Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

İstanbul avrupa yakası başta olmak üzere şehrin yaklaşık dört bir yanına CATERİNG FİRMASI arayan geniş servis ağımız ile lezzetli yemeklerimizi taşımaktayız.
Thermoline taşıma sistemine sahip kurum yapısı ile istanbulun bir çok ilçesine hizmet taşımaktayız bu sistemler toplam kalite yönetiminin bir parçasıdır. En güncel sistemleri mutfağımıza bir yemek firması olarak mutfağımıza entegre etmiş durumdayız. En güncel sistemler arasında 2018 model fırınlar buharlı pişirme ünüteleri mevcut endüstiriyel yemek sektörünün lideri olan avrasya kurumsal yemek aş bu aşağıdaki bölgelerin dışında daha farklı lokasyonlardan talep gelirse şirketimiz yemek hizmetini ulaştırma kabiliyetine sahiptir. İletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz
Uzak diye bir yer yok sloganı ile yola çıkan şirketimiz istanbuldaki bütün noktalara hizmet ulaştırmaktadır. Yerinde üretim projelerine gıda taşıma yemek projelerine yemek taşıyan avrasya catering firması süper hizmetler vermenin kıvancını yaşamaktadır. 
Siz nereye yemek oraya 
Doyumsuz Türk mutfağının  asimile olmamış halini siz nereye yemek oraya politikasıyla götüren şirket kültürü avrasya kurumsal catering de olukça yüksektir. Leziz mutfağımızın anonim yemek çeşitleri ve yöresel menülerini sofralarınıza kadar profesyonel bir vaziyette taşımaktadır. Gıda kodeksine uygun üretim ve planlama yapısıyla dinamik kadrosuyla okul hastane ve fabrikaların istihdamlarının yemek ihtiyaçlarını doğrudan karşılamaktadır.  Endistiriyel yemek üretimine farklı renkler katan avrasya gıda hizmetleri size geleneksel şık sunum tecrübesiyle size ulaşır. 
22 servis aracı ile istanbulun her bölgesine hizmet götüren kurumumuz sizin işletme merkeziniz ve şubelerinize her gün aynı anda hizmet ulaştırmayı teklif ediyor. Sizlerde bu hizmetten yararlanmak için teklif talep formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlıyabilirsiniz.

İYİ BİR CATERİNG FİRMASI NASIL OLMALI ? 
İyi üreticileri seçmek artık günümüzde oldukça zor hale gelmiştir gıda güvenliği kontrollerini sağlayan lider bir catering firması arıyorsanız mutlaka mutfağını denetlemelisiniz mutfak denetimini mümkün olduğu kadar sabah saatlerinde araçların çıkışa hazır olduğu saatlerde yaparsanız catering firmasının bütün manevralarını yerinde görmüş olursunuz bu süreçte depolama alanları sevkiyat alanları hazırlık alanlarındaki görünmeyen yerleri peçete yardımıyla toz kontrolü yapabilirsiniz 
Catering de araç içi temizliği çok önemlidir sevkiyat araçlarının ilaçlanması hijyen açısından doğru bir şekilde taşınması bunların hepsi denetime tabidir gıda güvenliği açısından üreticiler bu hususlara dikkat etmelidir. Siz tüm bu sorunları çözemem diyorsanız Avrasya Catering bu noktada çözüm ortağınız olmaya hazırdır. 

Catering Demek Yemek Demek İstanbulluların Tercihi Ne


İstanbul, her kesimden insanın buluştuğu bir metropol olmasından kaynaklı olarak yemek zevkleri farklı bir çok insanın buluşma noktasıdır. Herhangi bir tarz veya köken sahibi catering firmaları başarılı olma şansına sahiptir. Bu açıdan yaklaşıldığı takdirde İstanbul catering anlamında büyük fırsatları barındırmaktadır.

 

  Bununla alakalı olarak en güzel örnek, zamanla değişime uğrayan iş yaşantısı sebebiyle ilgisi sürekli artan öğün yemek veren firmalardır. Özellikle diyetisyenlerin belirlediği kriterlere göre öğün verebilen bu firmalar catering anlamında yaşanan değişim ve arz açığının göstergesidir.

 

  Bunun yanında, firmaların çalışanlarına verdiği öğün yemeklerinde catering firmaları sektör olarak doyum noktasına yaklaşmış olması farklılıkların yapılmasında ana sebeptir. Verdikleri hizmetlerin her anlamda kaliteli olmaması halinde sektörde tutunamayacakları çok açıktır. İstanbul yemek şirketi çeşitliliği bu sebeplerden dolayı çok fazladır.

 UZAK DİYE BİR YER YOK AVRASYA SİZ NEREDE İSENİZ ORAYA YEMEK HİZMETİNİ ULAŞTIRIR...


İSTANBUL AVRUPA YAKASI HİZMET BÖLGELERİMİZ 
-BEYLİKDÜZÜ CATERİNG FİRMALARI
-ESENYURT CATERİNG ŞİRKETLERİ
-AVCILAR CATERİNG FİRMALARI
-KÜÇÜKÇEKMECE CATERİNG FİRMALARI
-BÜYÜKÇEKMECE YEMEK FİRMALARI
-SEFAKÖY  CATERİNG FİRMALARI 
-ATAKENT CATERİNG ŞİRKETLERİ 
-ALTINŞEHİR TOPLU YEMEK FİRMALARI
-BAHÇEŞEHİR TABLDOT FİRMALARI
-İKİTELLİ CATERİNG ŞİRKETLERİ
-ESENLER TOPLU YEMEK VE GIDA 
-BAĞCILAR YEMEK ŞİRKETLERİ 
-MERTER YEMEK FİRMALARI 
-GÜNGÖREN CATERİNG FİRMALARI 
-BAHÇELİEVLER CATERİNG ŞİRKETLERİ
-MECİDİYEKÖY CATERİNG SERVİCE 
-ŞİŞLİ YEMEK ŞİRKETLERİ 
-BEŞİKTAŞ  CATERİNG HİZMETLERİ 
-LEVENT YEMEK FİRMASI
-MASLAK TOPLU YEMEK HİZMETLERİ 
-SARIYER CATERİNG DÜĞÜN DAVET HİZMETLERİ 
-KAĞITHANE YEMEK FİRMASI
-GÜLTEPE YEMEK ŞİRKETLERİ 
-ETİLER CATERİNG FİRMALARI
-BEBEK CATERİNG ŞİRKETLERİ 
-ORTAKÖY KURUMSAL CATERİNG FİRMALARI
-BAKIRKÖY EN BÜYÜK CATERİNG YEMEK ŞİRKETLERİ 
-FATİH YEMEK ŞİRKETLERİ 
-AKSARAY CATERİNG YEMEK HİZMETİ 
-ZEYTİNBURNU GIDA HİZMETLERİ
-TAKSİM YEMEK SERVİSİ
-KASIMPAŞA KAPIYA YEMEK SERVİSİ
-GÜMÜŞSUYU YEMEK ABONELİĞİ
-BAYRAMPAŞA PAKET YEMEK HİZMETLERİ 
-TOPKAPI SICAK OFİS YEMEĞİ SERVİSİ
-SİLİVRİ CATERİNG 
-ÇATALCA YEMEK HİZMETLERİ 
Bu makalemizde sizlere çok özel catering servis ağımızı paylaştık detaylar için 0212 489 12 28 nolu telefonlardan uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşüp mükemmel yemek hizmeti alabilirsiniz.