Catering Firması Fiyatları
Catering firması fiyatları oldukça değişkendir. ancak bu değişkenlik kaliteye ve iyi bir hizmete işaret demek değildir. Kendiniz için iyi bir catering firması seçerken pek çok noktaya değinmeli ve ince eleyip sık dokumalısınız. Personellerden aşçılara, yemeklerin içeriğinde kullanılan malzemelerden ekipmanlara, mutfak alanından lojistik elemanlarına kadar her şey iyice araştırılmalı ve bu koşulları en üst düzeyde sağlayan firmalar ile anlaşma yapılmalıdır. Ne yazık ki tüm bu koşulları sağlayan kaliteli bir firma bulmak özellikle de uygun fiyatlara bulmak mümkün olamamaktadır. Ancak Avrasya Kurumsal Catering firması tüm bu koşulları sağlamakta ve her geçen gün mutlu müşteri kadrosunu genişletmektedir. Sizler de bu ekipte yer almak için bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden ulaşabilirsiniz. 
Personellerin titiz olması ve sağlıklı olması her şeyin üstünde gelmektedir. Sağlıksız personeller ya da bulaşıcı hastalık taşıyan personeller ciddi bir tehdit oluşturmaktadır. Bu nedenle de çalışacağınız catering firmasının personel sağlığına dikkat etmelisiniz. 
Bunların yanı sıra sağlıklı personeller kadar önemli olan bir diğer nokta da personellerin hijyen koşullarına uyum sağlıyor olup olmamasıdır. Herhangi bir şekilde hijyen kuralları ihlal ediliyorsa o yiyecekler kesinlikle tüketilmemelidir. Gün içerisinde yüzlerce kişiye erişen bu gıdaların olumsuz bir etki taşıması tüm herkesi etkileyecek ve sağlıklarını zedeleyeceklerdir. 
Hijyen kuralları hem personeller üzerinde hem mutfak ekipmanlarında hem de mutfak alanında ve gıdalarda kesinlikle tam düzeyde olmalıdır. Aksi halde o firma tercih edilmemelidir. Mutfak ekipmanları her gün olarak günlük dezenfekte edilmeli özel temizlik maddeleri ile hijyenik koşullara getirilmelidir. Mutfak alanı her zaman temiz ve düzenli tutulmalı gıdalar ya da ekipmanlar birbirine karışmamalıdır. 
Hijyen kadar önemli olan bir diğer nokta da gıdaların sağlıklı olup olmamalarıdır. Hiçbir gıda vakti geçmiş, bozulmuş, çürümeye yüz tutmuş ya da tarihi geçmiş olmamalıdır. Bunlar insan sağlığını doğrudan etkileyen büyük sorunların başında yer almaktadır. 
İyi bir catering firması fiyatları araştırması içerisindeyseniz ve bahsettiğimiz tüm koşulları sağlayan bir firma arıyorsanız Avrasya Kurumsal Catering firması ile karşılaşacaksınızdır. Bizlerle iletişime geçmek için iletişim sayfamızdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Çağımızın getirdiği yenilikler ile birlikte beslenme alışkanlığımız da gün geçtikçe değişmekte ve gelişmektedir. Son birkaç yılda hızla artan nüfus beraberinde pek çok problemi de getiriyor. Özellikle beslenme de bu konuda kritik olarak kendini gündemde tutuyor.

İşyerleri ve evler arasındaki mesafe fazlalığı, tam gün eğitim öğretim süresi, iş toplantıları, düğünler, partiler gibi büyük organizasyonlarda kısacası toplu beslenme ihtiyacının bulunduğu her alanda catering firmaları hizmet vermektedir. Bu sektörün tarihi aslında yüzyıllar öncesine dayanmış olup gün geçtikçe kendini duyurarak ününü daha da yükseklere taşımaktadır. Yabancı köken olup Türkçe karşılığı “hazır yemek tedariki” anlamına gelen catering temel ihtiyacımız olan beslenmeyi en iyi, en pratik, en ekonomik şekilde karşılayarak bizlere hizmet vermeyi kendine gaye edinmiştir. Kentleşmenin getirdiği ekonomik, sosyal kültürel değişimler ile birlikte tüketim alışkanlığımız da hızla değişim göstermektedir. Özellikle iş hayatında çoğu zaman sağlıklı öğünler ile beslenme, yerini sağlıksız yemeklerle geçiştirmeye bırakmıştır. Bu nedenle catering firmaları ev yemeklerini aratmayacak lezzette olup bize eski alışkanlıklarımızı kazandırmaya çalışmaktadır.

İhtiyaçlarımızı gidermesinin yanı sıra son derece benimsenmiş hatta insan ilişkilerini bile kuvvetlendirebilecek vaziyette olan yemeğin özellikle biz Türkler açısından yeri oldukça büyük. Sayıca fazla insanı doyurmanın getirdiği yemek sorununu titizlik ve hassasiyetle ortadan kaldıran catering firmaları tek seferlik ve müşteri talebi doğrultusunda özel yemekler ve ikramlar üretir. Tabi bu firmaların görevi bir hayli ciddiyet ve özen ister. Hizmet verilecek şirketteki çalışanlarının arzusu, insan vücuduna günlük alınması gereken protein, kalori miktarının hesabının yapılması, yemekler arasındaki düzeni iyice oturtup mevsimsel ve kaliteli malzemeler kullanılması tecrübenin yanında eğitim de isteyen oldukça zorlu bir alandır. Ayrıca tüm üreticilerinin Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’ndan verilen Gıda Üretim İzin Belgesinin de bulunması gerekir. Son zamanlarda da gittikçe adını duyuran catering firmalarının,  özenle koruduğu kalitesini yemeğin lezzeti ve sunumunun yanı sıra yemeğin ulaşımı da oldukça etkilemektedir. Yoğunluğun büyük bir kısmını  İstanbul’da barındıran ülkemizde de bu konuda yemeğin zamanında ulaşması catering firmaları açısından oldukça önem taşıyor. Kısaca catering, birçok sektörde toplu beslenme ihtiyacını hassasiyetle karşılayan, emek ve sabır isteyen oldukça zorlu ama işleri kolaylaştırmakta birebir olan bir platformdur.

Gün geçtikçe gelişmekte olan ülkemizde hızla yükselen nüfus artışı beraberinde pek çok problemi de getiriyor.  Diğer şehirlere nazaran Avrupa Yakası’nda iş olanaklarının fazla olması nedeniyle oldukça kalabalıklaşan halkın başlıca sıkıntılarından biri olan beslenme de haliyle büyük önem taşıyor. Toparlamak gerekirse gün geçtikçe catering firmaları Avrupa Yakası’nın en gözde elementlerinden biri haline geliyor.

Ülkemizde, kimi zaman dinlenme kimi zaman sosyalleşme aracı olan yemek, temel ihtiyacımızı karşılamakla kalmayıp insani ilişkileri bile güçlendiriyor. Toplu yemeğin yapımı aşamasındaki takım çalışmasından tutun da mutfaktan gelen o tabak çanak sesleri eşliğinde yemekhanelerde yapılan hoş sohbetler ile insanlardaki sosyalleşme isteği ve çalışma azmi de artıyor.

Üstelik bir hayli yoğun bir nüfusa sahip olduğumuz bu şehirde kalabalıktan kaynaklı sıkça karşılaştığımız sorunlara çözüm üretmek için insanların birlik ve beraberliği büyük önem taşıyor. Gelişen teknoloji ile asosyalleşen halkımız çoğu zaman iş temposunda öğünlerini sağlıksız yiyeceklerle, hazır gıdalarla geçiştiriyor. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına catering firmaları 1980’li yıllardan bu yana hizmet veriyor. İş gücünü arttırmak ve dengeli beslenmek için de catering firmalarının  Avrupa Yakası’ndaki önemine bir neden daha ekliyor. Nüfus artışının sadece olumsuz yönlerine odaklanmak yerine çoğu sektörde gelişmiş ve gelişmekte olduğumuz gerçeğini de hatırlatalım. Catering yıllar öncesine dayanan köklü bir tarihe sahip olsa da Catering firmalarının Avrupa Yakası’ndaki işletmelerindeki işinin ciddiyeti ve özeni ile adını hızla duyurması da gelişmişliğin önde gelen sebeplerinden biri.  Başlı başına çok hassas bir iş olan catering her konuda uzmanlık arayan dallardan biri. Yemeğin lezzetinin yanı sıra mevsimine uygun malzemeler kullanılması, doyurucu olması, yemekler arasındaki uyum, günlük almamız gereken protein ve kalori hesabına kadar her şeyin dikkatle hazırlanması şirketin kalitesini belirleyen en önemli faktörlerdir. Sadece damak tadına uygunluğu değil yemeğin zamanında hatta daha erken ulaşması açısından da genel olarak profesyonel firmalarla anlaşma yapılmalıdır. Müşterilerin olumlu olumsuz yorumları ve yemeği hazırlayan firmanın gerekli gıda onay ve izin belgesinin olmasına da dikkat edilmelidir. Bu konuda Avrupa Yakası’ndaki catering firmalarnın  aradığınız tüm kriterlere uygun menülerle karşınıza gelerek içinize su serpeceğine ve lezzet, lojistik olmak üzere birçok açıdan size avantaj sağlayacağına emin olabilirsiniz.

İstanbul ‘daki Yemek Şirketleri Hangileridir?

Ülkemiz genelinde özellikle de sanayinin oldukça geliştiği büyük şehirlerde fabrikalar, büyük iş yerleri, hastahaneler ve okullar da bir o kadar büyüme göstermektedir. Bugün bakıldığında pek çok kurum, iş yerleri, firmalar, hastahaneler, okullar vs çeşitli toplulukların bulunduğu yerlerde catering hizmetine rastlanır. Bunun en temel sebebi catering hizmetinin pek çok kişiye aynı anda ve aynı şekilde, kalitede yemek hazırlayabilmesi, bu nedenle pratik olması ve maliyetlerinin bireysel yemek yemeye göre oldukça düşük olmasıdır. İlk olarak 1980 ‘li yıllarda ve otellerde karşımıza çıkan bu hizmet zaman içerisinde oldukça sevilmiş ve neredeyse her iş yeri ve kurumun içine girmiştir. Belirtiğimiz sebepler ise bu girişimin başında yer almaktadır. Bugün yemek şirketleri her alanda tercih edilmekte ve severek kullanılmaktadır. Özellike insan sirkülasyonun çok yoğun olduğu yerlerde hastahanelerde, fabrikalarda, iş yerlerinde ve bazı okullarda yemek şirketleri aracılığı ile yemek yeme işlemleri çözümlenmektedir. Catering yemek şirketleri sağladıkları ayrıcalıklar ile uzman aşçılar tarafından hazırlanan lezzetli sağlıklı gıdalarla sıklıkla tercih edilmektedir. 
Her gün dışarıdan sağlıksız gıdalarla beslenmek, sürekli ağır ve yağlı yiyecekler yemek ya da aperitif rast food gıdalar hem uzun vadede hem de kısa vadede sağlığımızı oldukça olumsuz yönde etkiler. Arada sırada yapıldığında oldukça lezzetli ve yerinde olan bu gıdalar her gün yenildiğinde oldukça zorlayıcı ve sağlığı bozucu nitelikte olabilmektedir. O nedenle her zaman mevsiminin sebzelerinden üretilen sağlıklı yemekler yemek hem ömrümüzü uzatacak sağlıklı beslenmemizi sağlayacaktır hem de gün içinde performansımızı ve çalışma verimimizi düşürecek olaylara sebebiyet vermeyecektir. 

En İyi Yemek Şirketleri 

Tüm Türkiye’de olduğu üzere Istanbul’da da pek çok yemek şirketleri vardır. Çok uzun yıllardır bu sektöre hizmet veren ve başarısını kalitesini her zaman iş ortaklarına kanıtlayan ise pek az firma bulunmaktadır. Sizler de oldukça kaliteli hizmet, makul fiyatlar ve sağlıklı gıdalar arayışında iseniz Avrasya Kurumsal Catering firmamızı tercih etmelisiniz. Bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden hızlıca erişebilirsiniz.