4 (Dört) Kap Yemek Hizmeti Nedir?

4 (Dört) Kap Yemek Hizmeti Nedir?

4 kap yemek hizmeti; yemek firmaları tarafından verilen ve 4 farklı çeşitten oluşan yemek hizmetidir. Bu hizmeti alarak gün içerisinde talep ettiğiniz vakitte 4 çeşit yemek yemek fırsatına sahip olursunuz. Yemek firmaları da bu hizmet kapsamında planlamaya göre 4 çeşit yemek yaparak istenilen noktaya yemekleri ulaştırır.

4 (dört) Kap Yemek Hizmetini Kimler Almalıdır?

Dört kap yemek hizmeti günlük öğün bazında alınması gereken kalori hesabı dikkate alınarak hazırlandığından aslında hemen herkes bu hizmeti alabilir. İster sağlıklı beslenin isterseniz diyet yapın fark etmeksizin dört kap yemekle hem doyurucu hem de besleyici bir öğün geçirmiş olursunuz.

4 kap yemek hizmetinde 4 çeşit yemek olduğundan ve çorba, ana yemek, salata gibi ev yemekleri hazırlanıp sunulduğundan farklı lezzetler tatmış olur. Aynı zamanda da miktarları ile bağlantılı olarak uzun süre tokluk hissedersiniz.

4 kap yemek hizmetinden;

  1. 1.     Evde çalışanlar,
  2. 2.     Büro tipi küçük işletmeler,
  3. 3.     Yemek hazırlamaya vakti olmayan kişiler,
  4. 4.     Bulunduğu yer itibari ile yemek yapmak için yeterli ekipmana sahip olmayan kişiler yararlanabilir.

Catering hizmetin her ne sebeple alıyor olursanız olun bu dört çeşit yemeğin ayrıntısını mutlaka öğrenmeli ve damak zevkinize uygun mu değil mi diye değerlendirmelisiniz. Almak istediğiniz hizmetin dört kap yemek hizmeti olduğunu düşünüyorsanız Avrasya Kurumsal yemek şirketi ile irtibat kurarak hizmetin detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

4 (Dört) Kap Yemek Hizmeti Menüleri

4 kaptan yani 4 farklı çeşitten oluşan yemek hizmetinde her gün ya da istediğiniz günlerde faydalanabilirsiniz. Bu dört kap yemek hizmetinde genellikle çorba, ana yemek, ara yemek ve salata ya da içecek/yoğurt vb. yan ürünler olur. Bu komple 4 çeşit yemek bütünlük oluşturacak yani lezzet ve besleyicilik bakımından uyum içerisinde olacak şekilde bir araya getirilir. Menü uzmanlar tarafından belirlendiğinden gönül rahatlığı ile tabldot hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Menü içeriği yemek firmaları için önemli iş kalemlerinden biridir. Zayıf bir menü müşterinin memnuniyetini olumsuz yönde etkiler ve hizmet alımı süreklilik arz etmez. Hiçbir yemek şirketi de bu durumun yaşanmasını istemeyeceğinden menü planlamasına özen gösterir. Özellikle yemek sektöründe belli bir konuma gelmiş yemek şirketleri müşteri memnuniyetine azami ölçüde kıymet verdiğinden bu konularda hassas davranır.

4 (Dört) Kap Yemek Hizmeti Fiyatları

4 kap yemek hizmetinin fiyatları değişkenlik gösterir. Net bir fiyat vermek tam doğru olmayacağı için hizmet alacak kişinin mutlaka firma ile görüşmesi gerekir. Bu görüşmede de müşteri taleplerini doğruca iletmelidir. Böylece ödenecek tutar daha doğru bir şekilde hesaplanabilir. Ancak Avrasya Kurumsal gibi isim yapmış en iyi yemek firması ile anlaşma sağlarsanız bütçenizi zorlamadan enfes lezzetlerde yemekler tüketebilirsiniz. Ekonomik ve bir o kadar da besleyici 4 kap yemek hizmeti için doğru adres Avrasya Kurumsal!

Teklif Talep Formu