Catering Firmaları

Catering Firmaları

Catering firmaları hemen her bölgede bulunabilen ve çeşitli kurumlar başta olmak üzere farklı etkinliklere yemek servisi sunan işletmelerdir. Çeşitli nedenlerle tercih edilen catering firmaları hizmetleriyle ve sunduğu avantajlarla ön plana çıkar. Özellikle uzun yıllar deneyimli firmalar birçok işletme ve kişiler tarafından tercih edilir. Bu sıklıkla tercih edilen firmalardan biri de İstanbul’da hizmet veren Avrasya Kurumsal’dır!

Catering Firmaları Özellikleri

Catering firmaları vermiş oldukları hizmetlerden ötürü belli başlı özellikleri bünyesinde barındırır. Sahip oldukları bu özellikler ile catering sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalardan ön plana çıkmayı ve müşterilerinin üst düzey deneyim elde etmesini hedefler. Catering firmalarında bulunması gereken temel özellikler;

·         Deneyimli personeller ile çalışması,

·         Şirket içi kültürün sağlamlaştırılması ve çalışanlarca özümsenmesi,

·         Kaliteden hiçbir suretle ödün verilmemesi,

·         Müşteri ile her daim iyi bir iletişim kurması,

·         Ürünleri tedarik ettiği firmayı hassas bir şekilde tercih etmesi,

·         Tüm catering hizmeti süresince hijyen şartlarına uygun faaliyet göstermesi,

·         Yeniliklere her zaman açık olması ve verdiği hizmetlerine entegre etmesi,

·         Şirket içi eğitimlere azami özen gösterip düzenli olarak tekrarlanmasını sağlaması,

·         Gıda mühendisleri ile mutlaka sürekli çalışma içerisinde olması şeklinde sıralanabilir.

Yemek hizmeti insan hayatında önemli bir yere sahip olduğundan bu hizmeti sunacak yemek firmaları da belli başlı özellikleri benimsemeli ve uygulamalıdır. Böylece hem sektörde yer edinir hem de hizmet verdiği kişilerin memnun kalmasını sağlar.

Catering Firmaları ile Etkinlik Düzenleyin

Catering firmaları sadece işletmelere hizmet vermez. İşletmelerin günlük öğle yemekleri için yemek hazırlamasına ek olarak çeşitli etkinliklere de kokteyller hazırlar. Etkinliğin içeriğine bağlı olarak menü detaylandırılır ve müşterinin onayı ile hazırlıklar başlar. Hem aperatif hem de içecekler bütünlük oluşturacak birbirini tamamlayacak şekilde bir araya getirilir. Damakta uyum yaratmasına özen göstererek şeflerin öncülüğünde menü listesi oluşturulur.

İşletmenizim açılışı, kutlama, yıl dönümleri ya da bambaşka konularda etkinlik düzenlemek isteyebilir sevdiklerinizle paylaşacağınız bir organizasyon oluşturmak isteyebilirsiniz. Bu tarz düzenlemelerde sunulacak ikramlıklar ev sahipleri için oldukça önemlidir. Gerek lezzet gerekse sunum olarak mükemmel bir sonucun ortaya konulması istenir. Bu da doğru ve en iyi yemek şirketleri ile anlaşarak mümkün hale gelir. Hem işinizi kolaylaştırmak hem de herhangi bir sorun yaşamadan dilediğiniz yiyeceklere şık sunumlarla ulaşmak için yapmanız gereken Avrasya Kurumsal gibi işin uzmanlarıyla çalışmaktır.

 Catering Firmaları & Hizmetleri

Catering firmaları birbirinden farklı sektörde faaliyet gösteren işletmelere ve çeşitli nedenlerle büyük ya da küçük organizasyona ev sahipliği yapan kişilere yemek tedarikinde bulunur. Temel anlamda yemek hazırlayıp sunsa da süreç hem meşakkatli hem de oldukça uzun solukludur. Bu nedenle çoğu işletme ve kişi gereksinim duydukları yemek hizmetini bu işte uzmanlaşmış yemek şirketleri ile anlaşarak çözüme kavuşturur.

 

Teklif Talep Formu