Hizmet Bölgelerimiz

Hizmet Bölgelerimiz

Avrasya Kurumsal, catering firması olarak İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere şehrin yaklaşık dört bir yanına catering firması hizmeti veren geniş servis ağı ile lezzetli yemekleri taşımaktadır.

Thermoline taşıma sistemine sahip kurum yapısı ile İstanbul’un birçok ilçesine hizmet taşımaktayız. Bu sistemler toplam kalite yönetiminin bir parçasıdır. En güncel sistemleri bir yemek firması olarak mutfağımıza entegre etmiş durumdayız. En güncel sistemler arasında 2018 model fırınlar, buharlı pişirme üniteleri mevcuttur. Endüstriyel yemek sektörünün lideri olan Avrasya Kurumsal Yemek A.Ş.; farklı lokasyonlardan talep gelmesi durumunda şirket olarak yemek hizmetini ulaştırma kabiliyetine sahiptir. Eğer hizmet almak isterseniz iletişim sayfamızdaki numaralardan bizlere ulaşabilirsiniz.

“Uzak diye bir yer yok!” sloganı ile yola çıkan şirketimiz İstanbul’daki bütün noktalara hizmet ulaştırmaktadır. Yerinde üretim projelerine gıda, taşıma yemek projelerine yemek taşıyan Avrasya catering firması süper hizmetler vermenin kıvancını yaşamaktadır.

Siz Nereye Yemek Oraya!

Doyumsuz Türk mutfağının asimile olmamış halini siz nereye yemek oraya politikasıyla ilerleten şirket kültürü Avrasya Kurumsal catering firmasında olukça yüksektir. Leziz mutfağımızın anonim yemek çeşitleri ve yöresel menülerini sofralarınıza kadar profesyonel bir vaziyette taşımaktadır. Gıda kodeksine uygun üretim ve planlama yapısıyla, dinamik kadrosuyla okul, hastane ve fabrikaların istihdamlarının yemek ihtiyaçlarını doğrudan karşılamaktadır. Endüstriyel yemek üretimine farklı dokunuşlar katan Avrasya gıda hizmetleri, size sunduğu geleneksel lezzetlere ek olarak şık sunum tecrübesiyle de farklı bir deneyim yaşatır.

22 servis aracı ile İstanbul’un her bölgesine hizmet götüren kurumumuz sizin işletme merkeziniz ve şubelerinize her gün aynı anda hizmet ulaştırmayı teklif ediyor. Sizler de bu hizmetten yararlanmak için teklif talep formumuzu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

İyi Bir Catering Firması Nasıl Olmalıdır?

İyi üreticileri seçmek günümüzde oldukça zor bir hale gelmiştir. Gıda güvenliği kontrollerini sağlayan lider bir catering firması arıyorsanız mutlaka mutfağını denetlemelisiniz. Mutfak denetimini mümkün olduğu kadar sabah saatlerinde yani araçların çıkışa hazır olduğu saatlerde yaparsanız catering firmasının bütün manevralarını yerinde görmüş olursunuz. Bu süreçte depolama alanları, sevkiyat alanları ve hazırlık alanlarındaki görünmeyen yerleri yerinde denetleyebilirsiniz.

Catering hizmetinde araç içi temizliği de çok önemlidir. Sevkiyat araçlarının ilaçlanması, hijyen açısından doğru bir şekilde taşınması bunların tümü denetime tabidir. Gıda güvenliği açısından üreticiler bu hususlara dikkat etmelidir. Siz tüm bu sorunları çözemem diyorsanız Avrasya catering bu noktada çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

İstanbul’da Catering Tercihi

İstanbul, her kesimden insanın buluştuğu metropol şehri olmasından kaynaklı olarak yemek zevkleri farklı birçok insanın buluşma noktasıdır. Herhangi bir tarz veya köken sahibi catering firmaları başarılı olma şansına sahiptir. Bu açıdan yaklaşıldığı takdirde İstanbul catering anlamında büyük fırsatları barındırmaktadır.

Bununla alakalı olarak en güzel örnek, zamanla değişime uğrayan iş yaşantısı sebebiyle ilgisi sürekli artan öğün yemek veren firmalardır. Özellikle diyetisyenlerin belirlediği kriterlere göre öğün verebilen bu firmalar catering anlamında yaşanan değişim ve arz açığının göstergesidir. Bunun yanında, firmaların çalışanlarına verdiği öğün yemeklerinde catering firmalarının sektör olarak doyum noktasına yaklaşmış olması farklılıkların yapılmasına ana sebep oluşturmaktadır. Verdikleri hizmetlerin her anlamda kaliteli olmaması halinde sektörde tutunamayacakları çok açıktır. İstanbul yemek şirketi çeşitliliği bu sebeplerden dolayı çok fazladır.

Teklif Talep Formu