Yerinde Üretim Hizmeti

Yerinde Üretim Hizmeti

Sizin için oluşturduğumuz hizmetli ekibimiz iş yerinizdeki mutfağınızda Türk mutfağının leziz yemeklerini butik üretim anlayışı ile yemek saatlerinizde sizlere sunacaktır. Bu zaman zarfında proje yöneticilerimiz mevcut hizmeti daha iyiye taşıyabilmek için seferber olacaklardır.

Avrasya, düğün organizasyonları başta olmak üzere çeşitli etkinliklerde harikalar yaratan catering firmasıdır. Yurdun dört bir yanında mutfağı olan bir yemek firması için sizin mutfağınızda üretim yapıyor olmak oldukça keyifli ve kolay olacaktır. Diğer yemek şirketlerini bilemeyiz ama biz size bu deneyimi yaşatmaya oldukça kararlıyız.

Yerinde Üretim Hizmeti Nedir?

Bu makalemizde sizlere Avrasya hazır yemek firması olarak taşıma yemeğin tam tersi olan yerinde üretim hizmetlerimizden bahsedeceğiz. Yerinde üretim hizmeti genelde çalışan sayısı 200 kişi ve üzeri olan fabrika, okul ve hastanelerin tercihi olmuştur. Bu süreçte fabrika bünyesinde kişi sayısına göre en az 50 m2 bir mutfak yeri ayrılır ve içerde departmanlar kurulur. Bunlar minimal olarak hazırlık, pişirme soğuk ve sıcak ünite, bulaşık ünitesi ve depolamadan oluşmaktadır.

Hazırlık Nedir?

Yemek pişirme evresinden önce kazana konulacak materyallerin tek tek işlenmesi ve menüye uygun hale getirilmesi bir hazırlık işlemidir.

Pişirme Ünitesi Nedir?

Yemeklerde kullanılacak materyaller hazırlandıktan sonra pişirme ünitesinde işleme tabii tutulur. Her bir sebze ya da meyvenin pişirme süresi farklılık göstermektedir. Bu nedenle bu süreç özenli bir şekilde planlanır ve pişirme ünitesinde işleme konulur.

Soğuk Hava Deposu Nedir?

Yaz kış gerekli olan ve büyük buzdolabı olarak bilinen yerinde üretim projelerine minimal düzeyde tutulup bakteri oluşumunu minimize etmek için kurulmuş bir ünitedir. İçerisinde et, süt, meyve ve sebzeler korunmaktadır.

Sıcak Ünitesi Nedir?

Yemekler piştikten sonra paketlenme sürecine kadar demlenmeye bırakılan geniş ve steril olması gereken bir alandır.

Bulaşık Ünitesi Nedir?

Bütün süreçlerin sonunda bütün ekipmanların steril edildiği ünitedir. Bu ünite doğru vaziyette kullanılmaz ise bakteri üretimine yardımcı olmuş olunur ve bu süreç marka değerine doğrudan zarar vermektedir. Garantör gıda mühendisleri tarafından oldukça sıkı tutulması gereken alanlardan biridir. Porselen tabaklar ve servis tepsileri profesyonel bulaşık makinasından geçerek yüksek derecelerde bakterilerden ve gıda artıklarından arındırılmaktadır.

İyi Bir Catering Firması Ne Tür Hizmetler Verir?

Özellikle çalışan kesimin yemek ihtiyacını karşılayan, yeme içme hizmeti veren firmalar vardır. Bunlara catering firması adı verilir. Bu firmalar şirketlerin ve firmaların, özel toplantı ve organizasyonlarında çalışır. Yeme- içme ihtiyacını günlük olarak karşılar. Kolay ve pratik yemek hizmeti verir.

Doğum günlerinde ve özel partilerdeki yeme- içme işini de üstlenirler. Ev yemekleri hizmeti olabileceği gibi özel toplantılarda aperatif tarzı yiyecekler hazırlarlar. Her şeyden önce hijyen kurallarına uygun, taze ve özenli pişirilmiş yemekler sunarlar.

Yemekleri sadece pişirmek değil servis elemanları ile servis yapma imkânı da sağlamaktadır. Üretimden sunuma kadar tüm yemekler hijyen kuralları içinde yapılır ve servis edilir. Ekipler eğitimli olmadır. Kaliteli hizmet amacı ile hizmet veren firmalardır.

Kurumsal Catering Firmaları

Bir catering firmasının "Kurumsal catering firmaları" arasında yer bulabilmesi için çok önemli birkaç özellik ve vasfa sahip olması gerekmektedir. Çünkü "catering" demek bir anlamda "yemek" demektir. Durum böyle olunca da "sağlık ve hijyen" vazgeçilmez iki kilit noktası olmaktadır.

Peki, her yemek yapıp dağıtan, toplu yemek organizasyonlarında hizmet veren catering şirketine "Kurumsal catering firması" diyebilir miyiz? Cevap tabi ki hayır. Hatta kendisini kurumsal olarak tanıtan onlarca firmanın bile üretim yaptıkları yerler uygun şartlara sahip değildir.

Yukarıdaki paragrafları okuduysanız firmanız için ciddi ve işine özen göstererek yapan bir catering firması bulmanın aslında zannettiğiniz kadar kolay olmayacağını anlamış olmalısınız. Peki "Kurumsal catering firmalarını nereden bulabilirim?" diyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

Avrasya Kurumsal yemek firması, kurumsal catering firmaları arasında 30 yıldan beri hizmet veriyor.

Evet, Catering sektöründe adından sürekli kalite, hijyen, müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikası gibi cümlelerle söz ettiren Avrasya Kurumsal yemek firması rakiplerinin her zaman birkaç adım önünde duruyor.

Özel denetim uygulamaları ile kendi içerisinde bile kalite ve hijyeni hep üst düzeyde tutmak için çalışmalar yapmaktadır. Yemek yapımında kullanılan tüm gıda malzemelerinin kökenini araştıran, organik ve katkısız olan ürünleri tercih eden firma bu noktada da birçok rakibini geride bırakmaktadır.

İstanbul Kurumsal catering firmaları arasında servis ağı en geniş olan ve tüm İstanbul geneline hizmet veren Avrasya catering (Kurumsal Yemek), bu imkânı ile Türkiye'de tek firma olabilme potansiyeline sahiptir.

İstanbul Kurumsal Catering Firmaları

Avrasya Kurumsal yemek & catering firması, İstanbul'un Avrupa Yakasındaki yüzlerce müşterisine geniş servis ağı ve hem lezzetli hem de sağlıklı yemeklerini ulaştırmaktadır.

İstanbul’da Avrupa Yakasının ilçeleri için kurumsal catering firması arayışlarınız artık son bulabilir; Çünkü Avrasya Kurumsal yemek & catering firması sizin tüm kurumsal yemek ihtiyaçlarınızı profesyonel ve hızlı çözümler ile karşılayacaktır.

Teklif Talep Formu