Catering Firmalarında Tabldot Yemek

Catering Firmalarında Tabldot Yemek

Düğün, nişan, iş toplantıları, özel yemekler, davetler, yat gezileri, piknikler ve açık hava organizasyonlarında dilerseniz sizlerin belirlediği yerlerde dilerseniz anlaşmalı salonlarımızda sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yenilik: Konu yemek ise hizmetinizdeyiz. Avrasya, toplu beslenmede kendi alanında yeniliklerin öncüsü olan bu sektörde dünyadaki tüm gelişmelerden haberdar olup sizlere en iyisini sunar. Avrasya, gerektiğinde menü düzenlemelerinde çalışanlarınızın fikirleriyle yola çıkacak ve sizleri memnun edebilmek için yeniliklere izin verecektir. Avrasya Kurumsal, hizmet ederken her daim yeniliklere açıktır. Çünkü en iyi, en güzel, en lezzetli yemekleri sağlıklı bir şekilde üretmeyi hedef edinmiştir. Avrasya, davet ikramlarında lider catering firmasıdır.

Avrasya Kurumsal’da Ziyafet ve İkram

Günümüzde yemek pişirmenin amacı, yalnızca karın doyurmak ya da 'ziyafet çekmek' olmaktan çıkmıştır. Genel olarak teknolojinin, özel olarak tıp biliminin kaydettiği gelişmeler bir yanda yükselen kültür döngüsü diğer tarafta insanların yemek hususunda şimdiye kadar mevcut durumdan farklı olarak bir yol benimsenmesine yol açmaktadır.

Mevcutta sağlıklı yaşama gibi bir metot benimsenmiştir. Yapay birtakım dopingler yerine vücudun direncini artıran besinleri dengeli ve düzenli bir şekilde almak mümkün olmakla birlikte çok fazla da tercih edilmektedir. Bu durumun insan yaşamındaki önemini ise web sitemizde yoğun bir şekilde anlatmaya çalışmaktayız. Bu bilince sahip olunca pişirme evresi çok ayrı bir anlam kazanmaktadır. Eti ya da sebzeyi yenecek kıvamda doğru yumuşatmanın ötesinde bir işlem uygulayarak malzemelerin besin değerini mümkün olduğunca muhafaza etmekteyiz.

Mutfağımızda, geleneksel Türk yemeklerinin yanı sıra dünya mutfaklarından da esintiler yer almaktadır. Bir parçası olduğumuz dünya kültürünün ayrılmaz bir boyutu olarak tat ve lezzet anlayışımızda uluslararası etkilere açık olmak son derece doğaldır. Ham bir malzemenin farklı yemek kültürlerinde ne şekilde işlendiğini bilmek ve denemek ağzımıza yeni tatlar katmaktan öte yaratıcılığımızı ve şevkimizi artırır.

Doğru Beslenme Nasıl Olur?

Doğru beslenmek mevsiminde yetişen sebze ve meyvelerin sıklıkla tüketilmesiyle ve kalori hususu da göz önünde bulundurularak öğünlerimizde yer almasıyla mümkündür. Örneğin et gibi sıkça yenmesi gereken yiyeceklerle yurdumuzda bol miktarda yetişen patlıcan gibi bazı sebzelere öğünlerimizde yer vermeli, tüm yiyeceklerden dengeli olacak şekilde yararlanmalıyız. Mevsime uygun tercih yaparak her gün yemek pişirmek ve beğendirmek zorunda olan kadınlara geniş bir seçim alanı sağlanmış olur.

Tabldot Yemek

Seçmesiz toplu yemek anlamına gelen tabldot yemek hizmeti; okul, hastane ve fabrikaların öğlen yemek saatleri için sunulan bir çeşit toplu yemek hizmetidir. Gıda güvenliği sağlanmış hijyenik koşullarda üretilen tabldot yemekler İstanbul başta olmak üzere büyükşehirlerde yaygınlaşan profesyonel mutfaklardır. Dört kaptan başlayan menüler ile dört çeşit salatabar ve diğer alternatif menüleri ile Avrasya catering tüm İstanbul’a hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Bu noktada Avrasya en iyi tabldot yemek firmasıdır.

Teklif Talep Formu