img

Avrasya Catering Kurumsal Yemek Firması

Catering

Catering; toplu yemek hizmeti sunan ve bunun için toplu yemek üretimi yapan firmaların sunduğu hizmetlerdir. İş yerleri, fabrikalar başta olmak üzere herkes için catering hizmeti verilebilir. Hem kolaylık sağlaması hem de ekonomik olarak avantaj sunması ile sıkça tercih edilir. Catering firmalarından hizmet aldığınızda sundukları imkanlardan yararlanmaya ek olarak şefler tarafından hazırlanmış birbirinden özel lezzetleri de öğünlerinizde yeme fırsatına sahip olursunuz. Tüm bu olanaklara sahip olmak için doğru adrestesiniz.

Catering Firması Ne İş Yapar?

Catering firması temel olarak yemek üretimi yapar. Ancak catering firmaları tarafından sunulan hizmet süreç itibari ile oldukça meşakkatlidir. Bu nedenle “Catering firması yemek üretimi yapar.” şeklinde yanıt eksik bir ifade olur. Firmalar kaliteli, lezzetli, hijyen şartlarına uygun, müşterilerinin taleplerini dikkate alarak yemek üretimi yapar. Aksi bir durumda kaliteli yemek hizmetinden bahsetmek mümkün olmaz. Hizmet çeşitleri ile herkese alternatif sunan, yılların deneyimi ile profesyonel bir şekilde süreci yöneten ve her damak tadına uygun yemekleri müşterileri ile buluşturan catering firması için iletişime geçebilirsiniz.


Toplu Yemek Firmaları Arasından Fark Edilmek

Toplu yemek firmaları arasından başarıları ile fark edilen Avrasya Kurumsal sektörde en iyi firmalardandır. Müşterisi ile kurduğu güçlü iletişim hizmet çözümlerine etkin bir şekilde yansımaktadır. En iyi ve en kaliteli hizmeti her daim sunmayı hedefleyen Avrasya Kurumsal, bu anlamda yenilikleri ve gelişmeleri şirketine entegre eder. Böylece standart yemek hizmetleri yerine sizin için hazırlanmış yemekleri deneyimleyebileceksiniz. Hizmetleri ile farkını her an hissettiren Avrasya Kurumsaldan standartların dışında yemek hizmeti almak çok kolay!

Catering Hizmetinin Avantajları

Catering hizmetinin pek çok konuda avantaj sunduğu ve bu avantajlardan yaralanmanın da oldukça kolay olduğunu bilmek gerekir. Doğru catering firmasından hizmet alıyorsanız birçok fırsattan yararlanmanız da mümkündür. Yemek hizmeti ile birlikte faydalanacağınız avantajlar; Yemek hazırlık ve servis süreçlerini işinde yetkili kişilere devrederek zamanınızı kendi işlerinize ayırabilirsiniz. Menüler uzmanlar eşliğinde hazırlandığından menüde yer alan yemeklerle sağlıklı beslenmeniz mümkündür. Yemekler zamanında ulaştırılır. Böylece düzenli beslenmek bir hayli kolaylaşır. Catering hizmeti sayesinde evinizde olmasanız da ev yemeklerini tüketmek mümkündür. Menülerde sıklıkla yer alan mevsimine uygun meyve ve sebzelerle vücudun gerek duyduğu vitaminleri alabilirsiniz. Üstelik bunun için herhangi bir efor sarf etmek gerekmez. Müşteri portföyüne göre şekillenen hizmet içeriği ile sizin için en uygun hizmete zahmetsizce ulaşırsınız. Her gün ne yiyeceğinizi sizin yerinize düşünen catering firmaları bu sorunu sizin adınıza çözüme kavuşturur. 

Catering Servisi

Catering servisi; yemek hizmetinin kilit noktalarından biridir. Kaliteli hizmetten bahsedebilmek için servis hizmetinin de standartların üstünde olması gerekir. Ayrıca zamanında teslim ve özel ekipmanlarla catering servisi yapılmalıdır. Yemeklerin lezzeti kadar önemli olan servis hizmeti catering şirketlerinin planlamalarına uygun hareket etmelidir. Aksi takdirde catering servisinde aksamalar yaşanabilir. Servisinden yemeklerin lezzetine kadar en iyi catering hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz.

Catering Üretimi Hassas Bir İştir

Catering üretimi hassas ve bir o kadar dikkat gerektiren bir iştir. Planlama, ürün tedariki, menü içeriği, yemeklerin hazırlanması, servis edilmesi tüm bu işlemler kendi içinde ayrı bir çalışma gerektirir. Catering firması olarak her bir kademede uzmanlar eşliğinde çalışarak en iyi hizmeti sizlerle buluşturuyoruz. İnsan sağlığını doğrudan etkilediği için catering süreçleri boyunca özenli çalışmak gerekir. Menü içerikleri uzmanların eşliğinde hazırlanmalı, mevsime uygun meyve ve sebzeler menüde yer almalı, yemekler şefler tarafından hazırlanmalı ve damak tadınıza uygun yapılmış yemekleri ısılarını koruyacak ekipmanlarda taşıyarak öncesinde belirlenen yere ulaştırılmalıdır. Tüm bu aşamalar catering firmamız tarafından titizlikle yürütülür.


Catering Yemek Hizmetleri Hangi Durumlarda Tercih Edilebilir?


Catering yemek hizmetleri hem herkes tarafından hem de her durumda tercih edilebilecek bir hizmet türüdür. İster işletme sahibi olun isterseniz organizasyona ev sahipliği yapın en doğru ve avantajlı seçim catering yemek hizmetleri olacaktır. Özellikle çalışan sayısının çok olduğu iş yerlerinde ve davetli sayısının fazla olduğu organizasyonlarda catering yemek hizmeti tercih edilebilir. En temel nedeni ise hizmet alımı ile birlikte birçok fırsatın sunulmasıdır.

Yeterli vaktiniz ya da yemek hizmeti konusunda bir deneyiminiz yoksa süreci ustalıkla yöneten catering firmamıza güvenebilirsiniz. Her bir adımla özel ilgilenen firmamız her daim en kaliteli hizmeti sizinle buluşturur.

Yemek Firmalarında Şirketlere Yemek Servisi Yemek firmalarında şirketlere yemek servisi sıklıkla görülen bir durumdur. Ekonomik olması, zaman kazandırması, sağlık beslenme imkanı tanıması, düzenli ve dengeli beslenme fırsatı yaratması vb. sebeplerden şirketler yemek firmaları ile anlaşır. Bu anlaşma kapsamında firmalar yemek servisini taşımalı ya da yerinde yemek hizmeti olarak sunabilmektedir.

Profesyonel çalışanlar ile işlerini yürüten firmamız sektörde önemli bir yer edinmiştir. Kalite ve müşteri memnuniyetine önem veren yemek şirketimiz ile standartların dışında hizmet al

Yemek Firmaları Hizmetleri

Yemek firmaları hizmetlerine her geçen gün ihtiyaç artmakta ve tercih eden kişi sayısı da beraberinde artış göstermektedir. Sağlıklı beslenmek, öğünlerini düzene oturtmak, kısıtlı vaktini uzman olmadığı konuya ayırmamak için yemek firmaları hizmetleri hemen herkese uygun makul bir seçenektir. Bu nedenle hizmet almaya karar veren ve hizmet alımını gerçekleştiren kişi sayısı artmaktadır. Yemek firmaları hizmetleri için bizimle iletişime geçebilir, tüm fırsatlardan yararlanarak beklentilerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Catering Yemek Hizmetinde Neden Biz?

Catering yemek hizmeti almaya karar verildiğinde öncelikle firma seçimi için araştırma yapılır. Bu noktada hangi firmanın tercih edileceği ve neden o firma ile anlaşılması gerektiği değerlendirilir. Eğer tam olarak bu noktada iseniz yani catering yemek hizmetinde neden bizi tercih etmeniz gerektiğini düşünüyorsanız bilmeniz gereken ilk şey sektörde uzun yıllar bulunmakta olup, deneyimlerimizi hizmetlerimize yansıtıyoruz. Böylece profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz. Üstelik uzmanlarla çalışarak her işi layıkıyla tamamlıyoruz. Taleplerinizi dinleyerek size en uygun hizmeti sunuyoruz. Catering yemek hizmetinde her gün farklı ve lezzetli yemeklerle sadece doymanızı değil öğününüzü en iyi şekilde geçirmenizi sağlıyoruz. Hepsi ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Catering Yemek Fiyatları

Catering yemek fiyatları için firmamızla irtibata geçmeniz ve fiyat teklifi almanız en sağlıklı yöntem olacaktır. Çünkü alacağınız hizmet türü, kişi sayısı, menü içeriği için özel talepler yahut hizmetin genelinde talep edeceğiniz ekstra özel durumlar için fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Ancak her bütçeye uygun yemek hizmetinin olduğunu bilmeniz gerekir. İster iş yeriniz için isterseniz etkinlik için hizmet alın yemek şirketimiz ile görüşme sağlayarak kısa sürede hem bütçenize hem de size en uygun hizmete karar verebilirsiniz. Catering yemek fiyatlarında bakmanız gereken en önemli şey fiyat performanstır. Alacağınız hizmetin kalitesi ile ödeyeceğiniz miktar tatmin edici olmalıdır. Catering yemek firması seçiminde sadece fiyat faktörüne bakılmamalı, en iyisini tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Her Organizasyon İçin Farklı Seçenek İmkanı

Her organizasyon için farklı seçenek sunan catering firmamızı tercih edebilirsiniz. Özellikle günümüzde çeşitli nedenlerle yapılan organizasyon ya da etkinlikler catering firmalarına olan ihtiyacın artmasına yol açmıştır. Organizasyon düzenlemek ve davetlilere enfes lezzet sunmak için yemek hizmeti almak iyi bir seçim olmaktadır. İster düğün, nişan, kına gibi özel gün davetlerinizde isterseniz açılış, şirket içi organizasyon ya da kutlamalarda catering hizmeti almak mümkündür. Organizasyona ev sahipliği yapan kişiler misafirlerine hem görsel hem de lezzet şöleni yaşatmak ister. Bunun için de catering hizmetlerinden yararlanır. Avrasya Kurumsal catering hizmetlerinden yararlanarak da birbirinden farklı lezzetleri misafirlerinize sunabilirsiniz. Ayrıca şık sunumlarda servis edilen ikramlıklarla misafirlerinize görsel anlamda şölen yaşatmış olursunuz. Etkinliklerde ya da organizasyonlarda sunum ve lezzet kadar önemli olan bir diğer hususta çeşitliliktir. Farklı lezzetlerin bir arada sunulması ve uyum içinde olması önemli bir konudur. Catering firmamız da bu konuda hassas davranarak sizlere çeşitli alternatifler sunmaktadır.

Siz Neredeyseniz Yemek Orada

Yemek hizmeti almaya karar veren çoğu kişi ya bulunduğu bölgede kaliteli hizmet sunan firma bulamamakta ya da istediği konuma servis hizmeti veren catering firması bulamamaktadır. Bu soruna çözüm niteliğinde hizmet sunan firmamız “Siz neredeyseniz yemek orada” anlayışı ile çalışmaktadır. İstanbul Avrupa yakası başta olmak üzere İstanbul’un neredeyse tüm semtlerime hizmet verebilmektedir. Eğer catering hizmeti almaya karar verdiyseniz mutlaka firmamız ile iletişime geçmeli ve dilediğiniz konuma ulaştırılan yemeklerin lezzetini deneyimlemelisiniz. Bulunduğunuz bölgede yemek firmalarına ulaşmak kolay olsa da kaliteli hizmet veren firma sayısı oldukça azdır. Bu firmaları bulmak ise düşünülenden daha zordur. Hem en iyi firma ile anlaşmak hem de alacağınız hizmetten memnun kalmak için firmamız İstanbul’un hemen her semtine hizmet vermektedir. 


 

Toplu Yemek Şirketleri Arasından Seçim Yapmak

Toplu yemek şirketleri arasından seçim yapmak oldukça zordur. Özellikle firma sayısının çokluğu bu süreci daha da zorlu bir hale dönüştürmektedir. Hizmet almaya karar verdiyseniz aşağıdaki hususlara dikkat ederek en iyi firmaya ulaşabilirsiniz;
  • Firmaların öncelikle sektörde deneyim sahibi olması gerekir. Bu bakımdan köklü firmaları tercih edebilirsiniz
  • Yemek hizmeti sunulduğu için gıda güvenliği hassas bir konudur. Gıda güvenliğine uygun hizmet sunması gerekir.
  • Hijyen şartlarına tam anlamı ile uyulmalıdır. Kişisel hijyen ve ortamın hijyeni her daim denetlenmeli ve gerekli önlemler alınmalıdır.
  • Yemeklerde kullanılacak malzemelerin tedarik edildiği firmalar gelişigüzel seçilmemelidir. Yemek firması seçerken mutlaka malzemelerin nerelerden tedarik edildiği öğrenilmelidir.
  • Menü çeşitliliği de dikkate alınması gereken bir husustur. Hem hizmete hem de taleplerinize göre değişiklik yapılabilmelidir.
  • Firmanın yeniliklere açık olması ve sektöründeki gelişmeleri takip etmesi mühimdir. Ayrıca gelişmelerden haberdar olarak hizmetine entegre etmesi bir başka deyişle güncel kalması gerekir.
  • Firmanın yeniliklere açık olması ve sektöründeki gelişmeleri takip etmesi mühimdir. Ayrıca gelişmelerden haberdar olarak hizmetine entegre etmesi bir başka deyişle güncel kalması gerekir.
  • Yemeklerin zamanında teslim edilmesi bunun için de yemek firmasının mutlaka öncesinde rota planlamasını yapması gerekir. Anlaşma yapmadan önce firmanın servis imkanlarını detaylı öğrenmeniz vaktinde ulaşım için önemlidir.
  • Yemek firmalarının şefler ve uzmanlarla çalışması kaliteli hizmet için önemli bir faktördür. Bunun yanında çalışanların deneyimli olması ve yetkinliklerini hizmetlerine yansıtması en iyi hizmetin sunulabilmesi için önem arz eder.

Yemek Firması Mı? Tabldot Yemek Firması Mı?

“Yemek firması mı?” ya da “Tabldot yemek firması mı?” diye düşünüyor olabilirsiniz. Aslında her ikisi de aynı hizmeti verem firmalardır. İster yemek firması deyin isterseniz tabldot yemek firması fark etmeksizin alacağınız hizmet “yemek hizmeti” olacaktır.
Geçmişten günümüze kavramlar değişiklik gösterse de verilen hizmet aynıdır. Elbette zamanla kazanılan yeni hizmet türleri bulunmaktadır. Ancak yemek firması temel olarak yiyecek ve içecek ikramları sağlar.

Tabldot yemek firması “tabldot” hizmeti verse de diğer yemek hizmetlerinden yararlanmanız mümkündür. Bu nedenle seçim yaparken catering firması, yemek şirketi veya tabldot yemek firması kavramları üzerinde düşünmeniz gerekmez. Alacağınız hizmet konusunda emin olmanız ve en iyi firmayı bulmanız yeterli olacaktır.

Tabldot Yemek

Tabldot yemek; yemek firmaları tarafından sunulan yemek hizmetidir. Bu hizmet türünü çoğunlukla şirketler, fabrikalar, hastane vb. kurumlar tercih eder. Avrasya Kurumsal yemek firması da tabldot hizmetleri ile çeşitli kurumların yemek ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır.

Siz de tabldot yemek hizmeti için sektörde başarısını kanıtlamış köklü firmamızı tercih edebilir, yemek ihtiyacınıza pratik bir çözüm bulabilirsiniz.
 

Taşıma Yemek Hizmetleri

Taşıma yemek hizmetleri; yemek şirketleri tarafından hazırlanan yemeklerin -öncesinde belirtilen konuma- araçlar aracalığı ile müşteriye ulaştırılmasıdır. Taşımalı yemek hizmeti almaya karar verdiyseniz mutlaka hizmetin hangi noktaya ulaştırılacağı belirtilmelidir. Yemek şirketleri de vaktinde teslim yapabilmek için öncesinde planlama yapar. Bu da ancak yemeğin teslim edileceği yerin öncesinde bilinmesi ile mümkündür.

Taşımalı yemek hizmeti özellikle yeterli alanı olmayan iş yerleri için pratik bir çözüm yoludur. Yemek firmaları istediğiniz yiyecek ve içecekleri sizin için kendi mutfaklarında hazırlar. Şefler tarafından hazırlanmış yemekler ile içecekler belirttiğiniz noktalara ulaştırılmak üzere paketlenir, özel ekipmanlara yerleştirilir ve araçlar ile yola çıkar.

Avrasya Kurumsal taşımalı yemek hizmeti ile küçük ya da büyük işletmelere ihtiyaç duydukları hizmeti en iyi şekilde sunar. Taşımalı yemek hizmetimizden ya da diğer yemek hizmetlerimizden yararlanmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bölgesel Catering Hizmetleri

Catering hizmeti veren firmaların çoğu bulundukları çevre bölgelere ya da kısıtlı alanlara ulaşım sağlar. İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu ve ulaşımın uzun sürdüğü bir yerde geniş alana hizmet sunmak birçok zorluğu beraberinde getirir. Avrasya Kurumsal ise bölgesel hizmet vermenin yanında İstanbul’un her bölgesine hizmetlerini ulaştırır.

Mekan fark etmeksizin catering hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda sunduğu avantajlar ile en uygun alternatif Avrasya Kurumsal’dır. Kaliteli yemek hizmeti, %100 müşteri memnuniyeti ve avantajlarla dolu hizmet için adresiniz Avrasya Kurumsal catering firması olmalıdır.

Avrasya Catering Kurumsal Yemek Firması
Avrasya Catering Kurumsal Yemek Firması
Avrasya Catering Kurumsal Yemek Firması
Teklif Talep Formu