AVCILAR CATERİNG FİRMALARI

AVCILAR CATERİNG FİRMALARI

AVCILAR CATERİNG FİRMALARI

Catering firmaları hem şirketlere hem de kişilere geniş kapsamlı hizmet sunar.  Avcılar catering firması ise bulunduğu bölgede kalitesi, çalışanları, ürünleri ve benimsedikleri politikalar ile farkını oluşturmaktadır.

Yemek hizmeti almak isteyen kişilere ya da şirketlere özverili bir çalışma ile müşterilerinin isteklerine hızlı bir şekilde çözüm üretir. Ayrıca hızlı olmasının yanı sıra lezzetli yemekleri ile avcılar catering firmaları sektörünün önde geleni olmuştur. Bu sebeple kaliteli hizmetin yanında hem hızlı hem de lezzetli yemek imkânına erişmek için catering firmaları arasında avcılar catering firmalarını tercih etmek en doğru seçenek olur.

Avcılar Catering Firmalarının Benimsediği Politikalar Nelerdir?

Catering firmaları arasında avcılar catering firmaları müşterilerinin isteklerine çözüm bulmanın yeterli olmayacağının bilincindedir. Müşterilerinin taleplerine çözüm bulmanın yanı sıra insanlar tarafından beklenilenin üzerinde bir hizmet sunulması gerektiği inancına sahiptir. Bu sebeple avcılar catering firmaları sürekli olarak kendini yeniler.  Ayrıca çağın gereksinimlerine göre şirket politikalarını güncelleyip planlar ve benimser.

Avcılar catering firmalarının benimsediği politikalar; çalışanlarını da dahil ederek gıda sektörü içerisinde öncü bir firma olmak için sürekli bir şekilde çalışmak, hijyenik ve kaliteli malzemeler ile hem sağlıklı hem de lezzeti bol ürünlerle müşterilerine hizmet vermek, mutlu çalışanların motivasyonuna önem verip gereken tüm desteğin sağlanması olarak sıralanabilir.

Avcılar Yemek Firmalarının Sahip Olduğu Nitelikler Nelerdir?

Yemek firmaları hem çok geniş sektörlere ya da kişilere hem de sayıca çok fazla insanlara hizmet sunar. Kişi sayısının fazla olması ile yemeklerin hazırlanılıp sunulması hem işverenler hem de organizeye ev sahipliği yapan kişiler için maliyetli ve zorlayıcı olmaktadır. Bu sebeple avcılar catering firmaları çeşitli ikramlıkları, yemekleri ile farklı sektör ve farklı konseptlere yemek hazırlayabilmekte ve mükemmeliyetçi yaklaşımı ile müşterilerini memnun etmektedir.

Sektör bazında sahip olduğu deneyimler ile müşterilerine daha kaliteli hizmet verme imkânı sunar. Çalışanın mutluluğunun işine yansıyacağının bilinciyle personellerinin motivasyonunu yüksek tutarak mutlu bir ortamda yemeklerin hazırlanılmasını ve sevginin katılarak lezzetli yemeklerin ortaya çıkmasını sağlar. Ayrıca eğitimli personelleri ile müşterilerine beklentileri noktasında yemek şirketi olarak profesyonel destek sunar.

Avcılar Catering Firmalarında Hijyenin Önemi

Hijyen hayatımızın hemen her alanında büyük bir öneme sahiptir. Özellikle söz konusu gıda olunca ayrı bir yeri vardır. Bu sebeple yemek hizmeti sunan catering şirketleri hijyen konusunda çok fazla titiz davranması gerekir. Malzemeyi tedarik edeceği firmada dâhil tüm ürünlerin güvenilir yerlerden temin edildiğine ve kullanılan ürünlerin fiziksel ve mikrobiyolojik açıdan temiz olduğundan emin olması gerekir.  Avcılar catering firmaları ürünlerin tedarik edildiği yerden mutfağa ulaşana kadar tüm süreçte gerekli tüm hijyen kurallarını kontrol eder. Ayrıca personellerinin ve yemeklerin hazırlanıp sunulması sırasındaki bütün evrelerde hijyen kurallarına uyulmasının bilincinde olup, gerekli kontrolleri devamlı bir şekilde sürdürür.

Kısacası catering şirketleri bünyesinde hijyen kuralları standardında hazırlanmayan gıdalar insan sağlığını doğrudan olumsuz etkiler. Bu yüzden yemek hizmeti sunan avcılar catering firmaları ürünlerin tedarik edilmesinden müşteriye sunulmasına kadar geçen tüm süreçlerde hijyen kurallarına uyar ve gereken tüm önemleri alır.

Avcılar Catering Firmaları

Avcılar Catering Firmaları

Avcılar Catering Firmaları

Yemek hazırlayan firmalar arasında catering firmalarının yeri farklıdır. Catering firmaları yemek hazırlayan diğer firmalardan daha geniş çaplı yemek hizmeti sunmaktadır. Avcılar catering firmaları arasında özel bir yeri olan Avrasya Catering, yemek hazırlama ve sunma konusunda fark oluşturmaktadır. Firmanın sunduğu yemekler, lezzeti ile dikkat çekerken sağlıklı yöntemle hazırlanması bakımından da müşteri dostu olmaktadır. Hijyenik ortamlarda hazırlanan yemekler itina ile sunulmaktadır.

Catering Firmalarının Hizmetleri Hakkında Bilgi

Catering firmaları, sundukları yemek hizmetleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Bazı firmalar yalnızca tabldot tarzı yemekler hazırlayarak bunları sunarken bazıları da daha geniş çaplı yemek hizmeti sunmaktadır. Davet ve organizasyonlara uygun yemekleri hazırlamak, hastane gibi özel koşullara uygun yerlere yemekler hazırlamak, okul vb. toplu alanlara yemek hizmeti sunmak gibi hizmetler firmaların sundukları hizmetleri farklılaştırmaktadır. Avcılar catering firmaları arasında lider olan Avrasya kurumsal, catering hizmetinin tüm çeşitlerini özveri ile sunmaktadır. Avrasya yemek firmasının sunduğu catering hizmetleri genel olarak şöyledir:

  • Tabldot yemek hizmetleri,
  • Ağır iş alanlarına sunulan, işin gerektirdiği kalori miktarı hesaplanarak hazırlanan yemek hizmetleri,
  • Hastanelere uygun olarak özel hesaplamalara dayanarak hazırlanan yemek hizmetleri,
  • Okul ve toplu alanlara verilen yemek hizmetleri,
  • Özel davet ve organizasyonlara uygun şekilde hazırlanan ve sunulan yemek hizmetleri.

Avrasya yemek, tüm yemek hizmetlerini özveri ile sunmaktadır. Firmada istihdam edilen gıda mühendisleri dengeli ve yeterli beslenme adına uygun yemek listeleri hazırlamaktadır. Yemek listeleri hazırlanırken uygun kalori hesaplamaları itina ile yapılmaktadır. Firmanın yemek hazırlama hizmetinin yanında dikkat ettiği bir diğer husus da yemek taşıma hizmetidir. Yemeklerin sağlıklı bir şekilde ve sıcak halde müşteriye ulaştırılması önemlidir. Soğuk yemekler müşteri memnuniyetini sağlamada firma adına başarısız sonuçlara yol açacaktır. Yemeklerin sıcak taşınması için Avrasya Catering, özel ekipmanlar kullanmaktadır.

Avcılar Catering Firmaları Arasında Avrasya Catering’in Yeri Nedir?

Avrasya Catering, 90’lı yılların başında faaliyete başlamıştır. Çok kısa sürede büyüyen firma, pek çok yemek hizmetini başarı ile müşterilerine sunmuştur. Avrasya kurumsal, edindiği tecrübe ve bilgi birikimi ile kaliteli catering hizmetini sunmaya devam etmektedir. Avcılar catering firmaları denildiğinde akla ilk gelen firma olan Avrasya yemek, müşteri memnuniyeti odaklı yemek hizmetlerini özveri ile arz etmektedir. En uygun fiyat karşılığında piyasanın en kaliteli yemek hizmetini sunmaktadır. 

Yemeklerin hazırlanması sırasında taze ürünler kullanılmakta olup, son kullanma tarihi yaklaşan ürünler yemeklere katılmamaktadır. Firmanın lezzetli yemekleri, sağlıklı ortamlarda hazırlanırken yemek taşıma hizmetleri de özel bir ekip tarafından yapılmaktadır. Firmada faaliyet gösteren gıda mühendisleri dengeli ve yeterli öğünler için gerekli hesaplamaları yaparak, kalori hesaplamalarına dayalı yemek listeleri hazırlamaktadır. Her zaman mutlu müşteriler görmek isteyen Avrasya Catering, bu hedefine ulaşmak adına durmadan kendini geliştirmektedir. Son teknoloji ekipmanları takip ederek hizmet sunumuna dahil etmekte ve sağlıklı yemeklerini müşterilerine keyifle sunmaktadır.