Avcılar Catering Şirketleri

Avcılar Catering Şirketleri

Avcılar catering şirketleri müşterilerine profesyonel yemek hizmeti sunar. Hizmetlerindeki başarıyı hem müşterilerine hem de kaliteye verdikleri önem ile gözler önüne serer. Aynı zamanda Avcılar catering firmaları özgün sunumları, çeşitli hizmet seçeneği, yenilikçi ve lezzetli yemekleri ile diğer catering firmalarından oldukça farklıdır. Bu fark Avcılar catering firmasını özel olmasını ve sektörde sağlam bir yere sahip olmasını sağlar.

Avcılar catering şirketleri müşterilerinden gelen geri bildirimleri önemser ve geri bildirimler sayesinde sektör içerisindeki başarısını sürdürür. Özellikle sektörel gelişmelerin yanında müşterilerin isteklerini ve hizmet sonucunda dönüşlerini analiz ederek kendini geliştirmeye ve bir adım daha ilerlemeye çalışır. Tüm bunlar da catering firmasını farklı kılan ve yemek hizmetinde önemli bir yere sahip olmasını sağlayan faktörlerdir.

Avcılar Catering Şirketlerinde Menü Planlaması

Avcılar catering şirketlerinde menü planlaması aylık periyotlar halinde hazırlanır. Bu aylık periyotlar uzmanlar tarafından ciddi bir çalışma sonucu ortaya konulur. Özellikle mevsime göre ürünlerin kullanılacağı yemeklerin tercih edilmesi, hizmet verilen sektöre göre yemeklerin kalori hesaplaması, hizmet alan kişilerin spesifik tercihleri vb. noktalar dikkate alınarak hazırlanır.

Yemek firması ile anlaşan kişilerin bir kısmı ya da işletmelerin büyük çoğunluğunun amacı ev yemekleri gibi lezzetli yemekleri tüketmek ve sağlıklı beslenmektir. Bu nedenle yemek firması menülerini bu doğrultuda hazırlamaya özen gösterir. Buna ek olarak da yöresel lezzetlere menü içerisinde yer verir. Pek çok kişide hem lezzetli hem de damak tatlarına uygun yemekleri tüketme şansı yakalar.

Avcılar Catering Şirketleri Neden En İyisidir?

Avcılar catering şirketlerinin en iyi olmasının pek çok sebebi vardır. Bunlar:

 • Kaliteli yemek hizmeti vermek için ürünlerin tedarik edildiği firmaları özenle seçmek,
 • Menülerinde mevsimsel ürünlere yer vermek,
 • Personellerin işinde yetkinliğe sahip kişiler olması,
 • Tüm yemek hizmeti sürecinde kaliteden ve hijyenden ödün vermeden çalışmaları yürütmek,
 • Sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin yakın takipçisi olmak,
 • Catering hizmeti veren yemek firmalarının sunduğu standart hizmetlerin dışına çıkmak,
 • Çalışma ortamlarında ve kullanılan ekipmanlarda hijyene önem vermek,
 • Çalışanların düzenli olarak eğitim almasını sağlayarak daha bilinçli hizmet vermesini ve periyodik kontroller ile de devamlılığını sağlamak,
 • Müşteri beklentilerini ve müşterilerin geri dönüşlerini dikkate alarak gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak,
 • Lezzetli yemeklerin yanında özgün sunumlar ile müşterilerine farklı şekillerde hizmetler sunmak,
 • Yöresel yemeklere menülerinde yer vererek genel kitleye hitap edebilmek,
 • Kalite politikalarına, standartlara ve ilgili yönetmeliklere yemek şirketi olarak tam anlamı ile uymak gibi birçok unsurları bünyesinde bulundurması ve fiilen uygulaması ile Avcılar catering şirketi sektör içerisinde en iyisidir.

Kısacası Avcılar catering firması gerek uygulamaları gerekse çalışmaları ile hem müşterilere karşı hem de catering sektöründe önemli bir yere sahiptir.

AVCILAR CATERİNG ŞİRKETLERİ

AVCILAR CATERİNG ŞİRKETLERİ

Yemek sektörü gün geçtikçe gelişim göstermekte olup yemek firmalarına olan ihtiyacın artmasına da neden olmaktadır. Yemek hizmetinde çeşitliliğin fazla olması daha çok tercih edilmektedir. Yemek hizmeti başlangıçtan ana yemeğe ve tatlıya kadar çeşitliliğin bol olduğu menülerden oluşmaktadır. Avcılar catering şirketleri de menülerini çeşitli yemeklerini birbiri ile uyumlu olacak şekilde planlar.

İstanbul çalışma alanının ve insan sayısının fazla olması sebebi ile catering hizmetlerine çok fazla gereksinim duyan bir ildir. Bu açıdan hem İstanbul ilinde hem de Avcılar ilçesinde çalışan kişilerin yeme ihtiyaçlarını karşılayabilmek için pek çok catering firmaları bulunur. Avcılar catering şirketleri de sadece bu bölge ile sınırlı kalmayıp çevre bölgelerde de pek çok kişiye toplu yemek hizmeti sunmaktadır.

Avcılar Catering Şirketleri İle Anlaşmanın Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Catering şirketleri ile anlaşmak isteyen firmaların bazılarında çalışma saatleri olarak vardiya sistemi uygulanır. Bu sistemin görüldüğü fabrika, hastane ve yahut şantiyelerde catering şirketleri ile anlaşmak daha avantajlıdır. Bu alanlarda yemeklerin hazırlanması, servis edilmesi ve ürünlerin temin edilmesi vb. gibi işlemler için çalışan temin etmek hem maliyet açısından hem de zaman açısından firmalara yük olabilmektedir. Bu sebeple işinde ehil olan Avcılar catering şirketleri bu konuda müşterilerine kaliteli yemek hizmeti sunar.  Avcılar catering şirketleri müşterilerine kazandırdığı zaman ve makul ücretlendirmelerinin yanı sıra lezzetli yemekleri ile müşterilerine yemek hizmetini yalnızca kaliteli bir biçimde değil aynı zamanda damak tatlarına uyacak şekilde temin eder.

Avcılar Catering Şirketleri

Avcılar catering tarafından çokça tercih edilen catering firmalarından biridir. Müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılaması ve müşterilerine yönelik hizmet vermesi tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Ayrıca Avcılar catering şirketlerinin sunduğu yemeklerin ustalar tarafından hazırlanması ve lezzetli yemekler ortaya koyması pek çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlar. Menülerini uzman kişilerin çalışmaları ve değerlendirmeleri sonucu planlar. Menü planlamalarına göre hem sağlıklı hem de lezzetli yemekleri müşterileri ile buluşturur.

Avcılar Catering Şirketlerinde Sunulan Yemek Hizmetleri

Catering firmalarından farklı olarak Avcılar catering şirketleri yerinde yemek hizmeti ile başlangıç yemekleri, müşterilerinin isteklerine özel yemekler, hızlı bir şekilde ulaştırılan sıcak servisler, her gün farklı seçeneklerin sunulduğu yemekler, özel olarak hazırlanmış paketlemeler ya da servis tabakları, özel günler için oluşturulan konseptler, kokteyller, açılış ya da toplantı yemekleri gibi müşterilerin beklentilerine göre pek çok çeşitliliğe sahip toplu yemek hizmeti sunmaktadır.

Sonuç olarak Avcılar catering şirketleri müşterilerinin bütçelerine uygun olacak şekilde fiyatlandırmaları, uzman kişiler tarafından oluşturulan menüleri, nitelikli çalışanları ile sunduğu yemek hizmeti, lezzetli ve sağlıklı yemekleri, müşterilerine yönelik sunduğu çeşitli yemek hizmetleri ile yemek şirketleri arasında farklılık yaratan ve pek çok kişinin tercih ettiği kurumdur.

Teklif Talep Formu