AVCILAR CATERİNG ŞİRKETLERİ

AVCILAR CATERİNG ŞİRKETLERİ

AVCILAR CATERİNG ŞİRKETLERİ

Yemek sektörü gün geçtikçe gelişim göstermekte olup yemek firmalarına olan ihtiyacın artmasına da neden olmaktadır. Yemek hizmetinde çeşitliliğin fazla olması daha çok tercih edilmektedir. Yemek hizmeti başlangıçtan ana yemeğe ve tatlıya kadar çeşitliliğin bol olduğu menülerden oluşmaktadır. Avcılar catering şirketleri de menülerini çeşitli yemeklerini birbiri ile uyumlu olacak şekilde planlar.

İstanbul çalışma alanının ve insan sayısının fazla olması sebebi ile catering hizmetlerine çok fazla gereksinim duyan bir ildir. Bu açıdan hem İstanbul ilinde hem de Avcılar ilçesinde çalışan kişilerin yeme ihtiyaçlarını karşılayabilmek için pek çok catering firmaları bulunur. Avcılar catering şirketleri de sadece bu bölge ile sınırlı kalmayıp çevre bölgelerde de pek çok kişiye toplu yemek hizmeti sunmaktadır.

Avcılar Catering Şirketleri İle Anlaşmanın Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Catering şirketleri ile anlaşmak isteyen firmaların bazılarında çalışma saatleri olarak vardiya sistemi uygulanır. Bu sistemin görüldüğü fabrika, hastane ve yahut şantiyelerde catering şirketleri ile anlaşmak daha avantajlıdır. Bu alanlarda yemeklerin hazırlanması, servis edilmesi ve ürünlerin temin edilmesi vb. gibi işlemler için çalışan temin etmek hem maliyet açısından hem de zaman açısından firmalara yük olabilmektedir. Bu sebeple işinde ehil olan Avcılar catering şirketleri bu konuda müşterilerine kaliteli yemek hizmeti sunar.  Avcılar catering şirketleri müşterilerine kazandırdığı zaman ve makul ücretlendirmelerinin yanı sıra lezzetli yemekleri ile müşterilerine yemek hizmetini yalnızca kaliteli bir biçimde değil aynı zamanda damak tatlarına uyacak şekilde temin eder.

Avcılar Catering Şirketleri

Avcılar catering tarafından çokça tercih edilen catering firmalarından biridir. Müşterilerinin beklentilerini en hızlı şekilde karşılaması ve müşterilerine yönelik hizmet vermesi tercih edilmesinin nedenlerinden biridir. Ayrıca Avcılar catering şirketlerinin sunduğu yemeklerin ustalar tarafından hazırlanması ve lezzetli yemekler ortaya koyması pek çok kişi tarafından tercih edilmesini sağlar. Menülerini uzman kişilerin çalışmaları ve değerlendirmeleri sonucu planlar. Menü planlamalarına göre hem sağlıklı hem de lezzetli yemekleri müşterileri ile buluşturur.

Avcılar Catering Şirketlerinde Sunulan Yemek Hizmetleri

Catering firmalarından farklı olarak Avcılar catering şirketleri yerinde yemek hizmeti ile başlangıç yemekleri, müşterilerinin isteklerine özel yemekler, hızlı bir şekilde ulaştırılan sıcak servisler, her gün farklı seçeneklerin sunulduğu yemekler, özel olarak hazırlanmış paketlemeler ya da servis tabakları, özel günler için oluşturulan konseptler, kokteyller, açılış ya da toplantı yemekleri gibi müşterilerin beklentilerine göre pek çok çeşitliliğe sahip toplu yemek hizmeti sunmaktadır.

Sonuç olarak Avcılar catering şirketleri müşterilerinin bütçelerine uygun olacak şekilde fiyatlandırmaları, uzman kişiler tarafından oluşturulan menüleri, nitelikli çalışanları ile sunduğu yemek hizmeti, lezzetli ve sağlıklı yemekleri, müşterilerine yönelik sunduğu çeşitli yemek hizmetleri ile yemek şirketleri arasında farklılık yaratan ve pek çok kişinin tercih ettiği kurumdur.

Avcılar Catering Şirketleri

Avcılar Catering Şirketleri

Avcılar Catering Şirketleri

Avcılar Catering Şirketleri

Profesyonel bir catering firması olarak, diğer avcılar catering şirketleri arasından birden fazla farklı olarak sunduğumuz hizmetleri ve hizmetlerden dönüş olarak aldığımız olumlu tepkiler, mevcut olan ve tüm potansiyel müşterilerimize bilgilendirme metni yazdık. Öncelik olarak avcılar catering şirketleri en çok hizmet konusundaki temel taşları tüm detayı tam olarak hazırda ve eksiksiz sağladığından, biz Avrasya Kurumsal olarak avcılar catering şirketleri arasında bu konularda bir eksiğimiz bulunmadığından dolayı sektörde getirdiğimiz yenilikler ile birlikte en çok tercih edilen firmayız.

Peki Avrasya Kurumsal Şirketini diğer avcılar catering şirketleri arasından ayıran özellikler nelerdir?

Menülerdeki Hassasiyetimiz

Birçok avcılar catering şirketleri, menülerinin aylık periyot şeklinde hazırlıyor. Ancak mevsimsel geçişler sebebiyle tedarik aşmasında yaşanan sıkıntılar doğrultusunda ya da yanlış hazırlanan yemek menüleri sonucunda, yemek menülerinde birçok farklılıklar gözlemleyebilirsiniz. Ancak Avrasya Kurumsal olarak en hassas konumuz olan bu durumda da profesyonel bakış açımız ile birlikte sizler için çözüm ürettik. Yemek menülerimiz nitekim, her ayın başlarında mutlaka ve mutlaka müşterimizin de onayı eşliğinde hazırlanarak işleme konur. Tüm ay boyunca menümüzde herhangi bir değişiklik veya ufak bir oynama dahi olmaması için “Tedarik Yönetimi” uygulanmaktadır. Çalışmakta olduğumuz tüm tedarikçilerimizin yanı sıra onlarında kendi tedarikleri ile sorun yaşamamaları için gereken çalışmalar tarafımızdan yapılır.  Uygulanan sistem sayesinde olası bir problem dâhilinde aksiliklerin önüne geçmesi planlanmaktadır. Diğer yandan yemek menülerimiz hazırlanırken tat uyumu, kalori değerleri, renk uyumları gibi birçok kriterler baz alınarak, göz önünde bulundurulur. Tüm bu özellikler sayesinde müşterilerimiz de hazırlanan menüler konusunda herhangi bir endişe duymaksızın güvenirler.

En İyi Catering Firması Olma İddiamız

Avrasya Kurumsal olarak firmamızın misyonunda da belirttiğimiz gibi sıradan bir avcılar catering şirketleri gibi olmanın yanı sıra ülkemizin en kaliteli catering firması olma yolunda gereken tüm çalışmaları sürdürmekteyiz. Tam da bu noktada değerli tüm müşterilerimizden gelebilecek her türlü geri dönüşler şirketimiz için önemli olup, hizmetlerimizi geliştirmekte bizlere yardımcı olacaktır. Her geçen yıl müşteri yelpazemizi katlayarak büyütmemizde hedefimizdeki inancımızı yenilemektedir.