Avcılar Catering (yemek) Firmaları

Avcılar Catering (yemek) Firmaları

Avcılar Catering (yemek) Firmaları

Avcılar Catering (yemek) Firmaları

İstanbulun neredeyse en batısı bir sahil ilçesi güzide kozmopolik ilçesi olan avcılar barış manço kültür merkezine ve bir çok harika yapıtına ev sahipliği yapan aynı zamanda bir liman ve port bulunuduran bölge bir çok kobi ve fabrikanın ikamet ettiği halka yüksek istihdam olanağı sağlanan ve geçim kaynağını ve yaşam standartlarını en seviyede tutmasını sağlayan avcılar catering firmaları 'dan yeme içme hizmetlerini karşılayan halk akşamları sahilde yürüyüş yaparak sporlarını yapmaktadır. Sabah mesai başladığında ise avcılar catering firması olan avrasyanın leziz yemekleri ile beslenme ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Avcılar Catering Firmaları

Yaz aylarında sahile yakın evlerdeki parti ve düğünlerin bütün ikramlarını avcılar catering firmaları yaptığı seçkin ve lezzetli kanepe ve set menüleri ile avrasya catering karşılamaktadır. Yaklaşık 12 yıldır avcılar' da taşıma yemek hizmetleri veren avrasya bahçelievler ilçesinde ürettiği leziz yemeklerini sahildeki partilerde profesyonel garsonları ile servis etmektedir. Çok farklı taleplerine ar ge mutfağından denediği ve müşteri ihtiyacına merkez mutfağında yaptığı demoları ile hizmet veren avrasya catering size ister yaz ister kış aylarında mükemelleri yapmaya hazır iş ortağınızdır. Kaliteli bir teradarik ile içkisiz menüleri ve geleneksel şık sunum kabiliyetleri ile avcılar bölgesinin en zarif davetlerine ev sahipliği yapan avrasya burada sizleri her gün mükemel hizmetler almaya davet etmektedir.

Avcılar Yemek Firmaları

Avcılar'da özellikle cihangir bölgesinde yaklaşık 4000 kap yemek taşıyan avrasya ambarlı ve diğer bölgelerine yaklaşık 4 araç ile taşıma yemek hizmeti vermektedir. Avcılar yemek firmaları arasındaki fark çoktan seçmeli menüleri ile günümüze kadar lider olan ve kalan avrasya dan alınır. Gıda tedariğini en kaliteli malzemelerden oluşturan avrasya ürettiği bütün yemekler yüksek kalitedir.  Dört kap yemek başlandıcı ile müşterilerine başlangıçta çorba sonrasında ana yemek antre olarak ise yardımcı yemekler sunan avrasya en sonunda ise desert menüsü ile tatlı yada meyva ikramlarında bulunarak harikalar yaratan tek iş ortağınızdır.

Avcılar Catering Firmaları Fiyatları 

Müşteri taleplerine göre menü planlayan ve oradaki pozisyone göre değişiklik gösteren ve fonksiyonel hizmetler sunan avcılar caterng firması avrasya bölgedeki fiyatlarını yaklaşık 7 Tl ' den başlatmaktadır. Sürüm politikalarıyla öne çıkan avrasya fiyat politkalarında önce müşterisine lezzetli, hijyenik ve ekonomik fiyatlar sunan kurum toplam kalite yönetimi gerekliliği gereği önce müşteri memnuniyeti der ve ona göre hizmetler verir. Sizde avrasya'dan hizmet almak isterseniz 0212 489 12 28 nolu telefonlardan avrasya catering' e ulaşır ve fiyat alabilirisiniz.