Avrasya Kurumsal Catering Hizmeti Nasıldır?

Avrasya Kurumsal Catering Hizmeti Nasıldır?

Avrasya Kurumsal Catering Hizmeti Nasıldır?

 

Şantiyeler, fabrikalar, hastahaneler, okullar ve insan topluluğun yoğun olduğu tüm yerler catering hizmeti almaktadır. Bunun en temel sebebi yüzlerce ve hatta sayısı binleri bulan kişilere aynı anda yemek yapabilmenin oldukça zor olmasıdır. Yüzlerce ve binlerce kişiye yemek yapmak ve servis yapmak ardından bu bulaşığı toparlamak normal ekipmanlarla ya da bir kişinin altında kalkabileceği bir iş değildir. Bu nedenle de firmalar, kuruluşlar ve orta ya da büyük ölçekli kurumlar catering hizmeti tercih etmektedir. Üstelik catering hizmetleri oldukça maliyeti düşük işlemlerdir. Alınacak kişi sayısına ve menü sayısına göre birim fiyat düşmekte ve oldukça düşük maliyetler ile kurumlar bu giderlerini karşılayabilmektedir.
Sürekli olarak dışarıdan tedarik edilen ve sağlıksız gıdalar barındıran yiyecekler yemek insan sağlığını büyük ölçüde olumsuz etkilemektedir. Hangi koşullarda yapıldığı asla bilinmeyen ve hijyeni çok da barındırmayan yemekler insan sağlığını hem kısa dönemde hem de uzun dönemde olumsuz yönde etkiler. Ayrıca sürekli olarak rast food tarzı gıdalar ile beslenmek ya da ağır yağlı yemekler yemek sizi hem gün içinde hem ileriki dönemlerinizde rahatsız edecektir. Yemekten sonra oluşan sürekli uyku hali ve halsizleşmenin en büyük sebeplerinden biri de ağır yemekler yemektir. Bu hem iş yerindeki performansınızı etkileyecek hem de sizi rahatsız hissettirerek tadınızı kaçıracaktır. 
Avrasya Kurumsal catering firmamız çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. 20 yılı aşkın deneyimlerimiz ile sizlere kusursuz bir catering deneyimi hizmeti yaşatıyor ve mutlu müşteri kadromuzu her geçen gün genişletiyoruz. Ekiplerimizde yer alan gıda mühendislerimiz her gün sizler için denetleme yapıyor ve sağlıklı gıdalar ile lezzetli bir şekilde buluşmanızı sağlıyor. Elinin lezzetini yemeklere büyük ölçüde yansıtan aşçılarımız da tadından doyulmaz yiyeceklerle gününüzü renklendiriyor. İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bizlere ulaşabilir ve firmanız için fiyat teklifinde bulunabilirsiniz. Talep edeceğiniz öğün sayısı, menü çeşitliliği ve personel sayısına göre Istanbul Avrupa yakasındaki en uygun fiyat teklifini alacağınızı temin ederiz. Kaliteyi uygun fiyata almak yalnızca Avrasya Kurumsal Catering ile olmaktadır.