Avrasya Kurumsal Catering Şirketleri

Avrasya Kurumsal Catering Şirketleri

Avrasya Kurumsal Catering Şirketleri

Catering Şirketleri

Avrasya Kurumsal catering şirketleri arasında bilinen tüm kalitesi ile hijyen ve hizmet kurallarına göre yemek üretimi yapan bir catering firmasıdır. Birçok catering şirketleri, uygun kalite standartlarına ulaşmak için daha fazla çabalamaktadır. Hijyen ve kalite standartlarının içinde vermiş olduğumuz yemek servis hizmetimizin kalitesi, Gıda Mühendislerimiz tarafından dikkatlice kontrol edilmektedir.

Hijyen ve Kalite Standartları

Diğer tüm catering şirketleri gibi vermiş olduğumuz yemek servisi hizmetlerimiz birçok catering firmasının ulaşamadığı kalitede ve hijyen standartlarında olmaktadır.  Firmamız içindeki ilk kural ise hijyenin kaliteyi beraberinde getirdiğidir. Hijyen konusuna gereken önemi veren catering şirketleri mutlaka kaliteli bir yemek üretimi yapmaktadır. Kaliteli yemek üretiminde ise sadece kaliteli ürün kullanımları ile gerçekleştirmektedir. Kaliteli ürün kullanması yine hijyen bakımı tarafından önem taşımaktadır.  Yemek üretimlerinde kullanılan malzemelerin kir, toz ve haşere gibi pis ortamlardan kesinlikle uzak tutulması gerekmektedir.  Hijyenin tam olarak sağlandığı yemek üretimleri tesislerinde kaliteli yemek üretimi ve kaliteli yemek servis hizmeti de yapılmaktadır. Kalite ve hijyen konusunda diğer catering şirketleri arasında, vereceğimiz hizmetlerden memnun kalmanız adına da sizlere en iyi hizmeti verecek ve servis hizmetimizi de müşteri odaklı istek ve taleplere yönelik gerçekleştirmekteyiz.

Uygun Fiyatlı Yemek Hizmeti

Birçok catering şirketleri kalitesiz yemek hizmeti vermesine rağmen uygunsuz fiyatlarda müşterilerinden ücret istemektedir.  Bu sebepten dolayı da müşterilerin mağdur olmasına ve kalitesiz yemek hizmeti vererek müşterisine bağlı olarak çalışmakta olan ya da müşterilerin de etkinliklerinde müşterilerini mağdur duruma sokacak hizmetleri vererek ve tüm bu hizmetlerinin tamamı için yüksek tutarlar da ücret isteyerek, müşterilerinin mağdur olmasına, kötü durumlarına düşmesine olanak sağlamaktadır.  Avrasya Kurumsal olarak vermiş olduğumuz hizmetlerin hepsi kalite standartlarına son derece uygundur.  Ayrıca tüm hizmetlerimizin karşılığı olarak da herkesin karşılayabileceği makul fiyatlarda ücret talep etmekteyiz.  Sizler için verdiğimiz emeklerin karşılığı olarak talep ettiğimiz ücretlerde, herkesin kaliteli hizmetlerden yararlanmasını sağlayacak şekilde fiyatlandırmalar yapmaktayız.  Ücretlendirdiğimiz hizmetler her kuruma ve işletmeye göre aynı olmaktadır. Diğer catering firmalarının ücretlerine bakıldığında ise uçuk fiyatlar bulunmaktadır. Bizleri arayarak ya da mail atarak güncel fiyat listemiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.