Avrasya Kurumsal Catering Yemek Şirketleri

Avrasya Kurumsal Catering Yemek Şirketleri

Avrasya Kurumsal Catering Yemek Şirketleri

 

 
20 yılı aşkın bir süredir kaliteli bir hizmet veren Avrasya Kurumsal firmamız sizler için en kaliteli en iyi hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. Firmalarınız için catering hizmeti almak oldukça önemli bir iştir. Sağlığınızı doğrudan etkileyen yiyeceklerin hangi koşullarda hazırlandığını bilmelisiniz. pek çok catering firması rekabet artması ile birlikte kalite düşüklüğüne gitmiş ve firma çalışanlarının sağlığını büyük ölçüde olumsuz etkileyecek yollara girmiştir. Uygun fiyat politikası ile hem yiyecek kalitesi hem de hizmet kalitesi oldukça düşmüştür. Ancak Avrasya Kurumsal Catering firmamızda uygun fiyata kaliteli hizmet bulmanız mümkündür. Sağlıklı gıdalar sağlıklı personeller ve kaliteli hizmet anlayışımızı kurulduğumuz yıldan beri sürdürüyor ve müşterilerimizin en üst düzeylerde hizmet almalarını sağlıyoruz. Aksi bir durum bugüne dek hiçbir zaman gerçekleşmemiş olup mutlu müşteri kadromuz her geçen gün büyümektedir. 
İyi bir yemek şirketleri seçerken dikkat edilecek başlıca hususlar personellerin sağlık durumları, gıdaların kaliteli ve mevsimine uygun olması, hizmet anlayışının en üst düzeyde olması, hijyen kurallarının hem personeller için hem de ekipmanlar ve alanlar için tam anlamıyla karşılanıyor olmasıdır. Bu koşullardan yalnızca birini dahi karşılamayan hiçbir yemek şirketleri ile anlaşma yapılmamalıdır. Çünkü bu durum ilerleyen dönemlerde hem sizlerin hem de personellerinizin sağlığını büyük ölçüde olumsuz yönde etkileyecektir. 
Gıdaların mevsimsel olması ve herhangi bir olumsuz durum taşımaması gerekmektedir. Hiçbir gıda çürümeye yüz tutmuş, bozulmuş, tarihi geçmiş ya da içerisinde aykırı bir madde bulundurmamalıdır. Bu gibi durumlar kişilerin hem kısa dönemde hem de uzun vadede sağlıklarının büyük ölçüde olumsuz etkileneceğine işarettir. 
Gıdalar kadar önemli olan bir diğer nokta da personellerin sağlıklı olmalardır. Her bir personel düzenli olarak sağlık kontrolünden geçmeli ve ayrıca bulaşıcı bir hastalık taşımamalıdır. Personellerin taşıdıkları sağlıksız durumlar yüzlerce kişiye gıdalar yardımı ile taşınabilir ve bu durum aşılamaz problemlere neden olabilir. 
Avrasya Kurumsal Catering firmamız her gün düzenli olarak kendi himayemizde barındırdığımız gıda mühendislerimiz tarafından denetlenir ve sizlerin en sağlıklı gıdalarla beslenmeniz sağlanır.