Avrasya Kurumsal Yemek Firmaları

Avrasya Kurumsal Yemek Firmaları

Avrasya Kurumsal Yemek Firmaları

Yemek Firmaları

Özel günleriniz ve davetleriniz için ulaşabileceğiniz catering servis hizmetimize, diğer tüm yemek servisleri içinde ulaşabilirsiniz. Avrasya Kurumsal catering firması olarak bir tek üye ve kurumsal iş yeri adreslerinize yemek servis hizmeti yapan yemek firmaları gibi olmamakla ile birlikte, kına, mevlit, düğün ve nişan gibi etkinliklerinizde de sizlere hizmet vermekteyiz.  Geniş bir yelpazeye yayılmış olan hizmetlerimizin tümü hijyen ve kalite standartlarına uygundur. Tüm özel günlerinizdeki yemek hizmeti için yemek firmaları tarafından her bir özel güne ayrı olarak menü hazırlığı yapılmıştır.  Firmamızdan, mevlit veya nişan için hizmet istediğiniz takdirde her iki davet için birbirinden farklı menü sunuyoruz. İsterseniz, sizlerin tercihlerine göre de hazırlayabileceğimiz menülerimizin içinde de et yemekleri, sıcak yemek çeşitleri, pilav, pide ve tatlı seçenekleri de bulunmaktadır. Özel davetleriniz için ürettiğimiz birbirinden farklı çeşitli menülerimiz ile siz değerli müşterilerimize ikramlarda bulunarak, misafirlerinize göstereceğimiz kaliteli ve farklı sunumlarımız sayesinde etkinliklerinizin daha da güzel geçmesini sağlayacağız.   

Catering yemek hizmeti için başvurduğunuz yemek firmaları arasındaki farkımız ise öncesinde sizler ile bir araya gelerek, lezzetlerimizi denetleyerek ve damak tatlarınıza uygun bir kıvama getirerek özel gününüzde yemeklerin damak tadınıza göre uygun bir biçimde sunulacaktır.

Özel Günlerde Yemek Servis Hizmeti

Avrasya Kurumsal, yemek firmaları içerisinde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir. Bir catering şirketi olarak, daha öncede belirttiğimiz gibi bir tek üye ve iş yerlerine hizmet vermemekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetler geniş bir hizmet yelpazesine yayılmaktadır. Açılış, davetler ve ziyafetlerinizde yanınızda olacak nişan, kına ve düğün gibi törenlerinizde sizlere yemek servis hizmetimizi vermekten gurur duymaktayız. Kişi ve kurumlar dışından vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz de hijyen ve kalite standartları politikamız aynı şekilde uygulanmaktadır.

Açılış ve Davet Yemek Hizmeti

Yeni açılmış olan ya da yaşantınıza bir yenilik getiren özel günlerinizde diğer tüm yemek firmaları gibi Avrasya Kurumsalda, kaliteli ve özenli bir hizmet anlayışı vardır. Bizlerden almış olduğunuz yemek servisi hizmetimiz güvenilir hizmet anlayışımız içinde gerçekleşecektir.  İşinde profesyonel personellerimiz tarafından açılış ve davetlerinizde özel lezzetler oluşturulacaktır.