Avrasya Kurumsal Yemek Hizmeti (avrasya yemek)

Avrasya Kurumsal Yemek Hizmeti (avrasya yemek)

Avrasya Kurumsal Yemek Hizmeti (avrasya yemek)

Avrasya Kurumsal Yemek Hizmet

Catering firmalarının sayıları her geçen gün artmaktadır. Firmaların sayısı arttıkça aralarındaki rekabet de daha belirgin bir hale gelmiştir. Avrasya kurumsal yemek hizmet firması olarak sektördeki en kaliteli yemek hizmetini sunmaktayız. Sektörde lider olan firmamız sunduğu catering hizmetleri ile fark yaratmaktadır. Klasik tabldot yemek anlayışını değiştiren firmamız davet ve organizasyon yemeklerine yönelik catering hizmetleri ile de dikkat çekmektedir.

Avrasya Kurumsal Yemek Hizmet Firması Neler Yapar?

Catering firmalarının sayısı 1980 yılından sonra ülkemizde hızla artmıştır. Bu artış sonrasında da firmaların sundukları catering hizmetinin çapı daha da genişlemiştir. Geleneksel yemek hizmetlerinin yanında farklı hizmetler de bu firmalar tarafından sunulmaya başlamıştır. Davet ve organizasyon yemeklerine yönelik hizmetler ile hastane gibi özel yaşam alanlarına uygun yemek hizmetleri de catering kapsamına girmiştir. Hastanelere yönelik olarak sunulan yemek hizmetlerinin özel menüler dahilinde hazırlanması gerekmektedir. Bu özel menüleri hazırlayabilen catering firmaları her zaman ön sıralarda yer almaktadır.

Avrasya kurumsal yemek hizmet firması olarak davet ve organizasyonlara uygun yemek hizmetleri sunmaktayız. Davet yemeklerinin konseptine uygun özel sunumlar talep halinde firmamız personeli tarafından yerine getirilmektedir. Tecrübeli ve güler yüzlü bir hizmet sunan personelimiz, yemek dağıtımlarında da en büyük yardımcınız olacaktır. Davet ve organizasyonların konseptine uygun catering hizmeti vermek hiç de kolay bir iş değildir.

Avrasya Catering Hizmet Farkı

Firmamız tarafından hazırlanan yemekler son derece lezzetli olmaktadır. Lezzetinin yanında bu yemekler sağlıklı bir yapıdadır. Yemeklerin hazırlanması sırasında hijyen koşullarına riayet edilerek en kaliteli yemekler büyük bir özveri ile hazırlanmaktadır. Yemeklerin sağlıklı olarak hazırlanması müşterilerimizin güvenli bir şekilde yemek tüketimini sağlamaktadır. Helal kesim yöntemleri kullanılarak her kesimin hassasiyeti dikkate alınmaktadır. Yemeklerin özel menüler eşliğinde hazırlanması ile de öğün talepleri eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktadır.

Firmamız tarafından hazırlanan yemekler, tecrübeli personelimiz tarafından dağıtılmaktadır. Dağıtım sırasında yemeklerin hijyenik durumları büyük bir hassasiyetle korunmaktadır. Ayrıca yemeklerin sıcak olarak müşteriye ulaştırılması firmamız için son derece önemlidir. Sıcak bir sunum için de taşıma araçlarımızda özel ekipmanlar bulunmaktadır. Sıcak olmayan bir yemeğin lezzeti azalacaktır. Mesafe ne kadar uzak olsa da yemeğin sıcak bir şekilde sunulması firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Firmamızın Başka Hizmetleri Nelerdir?

Firmamız toplu yemek hizmetleri de sunmaktadır. Toplu yaşam alanlarına yönelik olarak hazırlanan öğünler büyük bir itina ile servis edilmektedir. Firmamız tarafından hizmet sunulan toplu yaşam alanları genel olarak şöyledir:

  • Hastaneler,
  • Okul ve yurtlar,
  • Oteller,
  • Spor kulüpleri ve spor organizasyonları,
  • Diğer toplu yaşam yerleri.

Firmamız tarafından hazırlanan yemeklerin besin değeri ve kalori hesaplamaları gıda mühendislerimiz aracılığı ile yapılmaktadır. Ağır iş kollarında faaliyet gösteren firmaların çalışanlarına sundukları öğünler farklı olmalıdır. Bu öğünlerin kalori ve besin değeri hesaplamaları Avrasya kurumsal yemek hizmet firması olarak özveri ile yapılmaktadır. Sektörde lider olan firmamız en uygun fiyatı yüksek kalite ile sunmaktadır.