BAHÇELİEVLER SERVİS BÖLGELERİMİZ

BAHÇELİEVLER SERVİS BÖLGELERİMİZ

Bahçelievler servis bölgelerimiz lezzetli yemekleri, özgün sunumları ve çeşitli hizmet seçenekleri ile pek çok kişiye hizmet sunan servis bölgemizdir. İstanbulun kalabalık ilçesi olması sebebi ile burada yer alan servis bölgemiz birçok kişiye yemek hizmeti sunar. Bahçelievler servis bölgelerimiz yemek hizmeti ve servis hizmeti ile müşterilere hızlı ve kaliteli hizmet sunar. Aynı zamanda catering şirketi olarak kişilerin düzenlediği organizasyonlarda özgün sunumlar  üretir.

Bahçelievler Servis Bölgelerimizde Sağlanan Avantajlar

Bahçelievler servis bölgelerimizde sağlanan avantajlar: Menü planlamasının uzman kişiler tarafından hazırlanması ile müşterilerin gerekli olan besinleri gün içerisinde alması, hizmet verilen kişinin özel şartlarına uygun hazırlanan yemekler ile müşterinin sağlığının olumsuz yönde etkilenmesinin önüne geçilmesi, kullanılan malzemelerin güvenilir yerlerden temin edilmesi ile insan sağlığını olumsuz yönde etkilenmesinin en aza indirilmesi, düzenli olarak verilen yemek hizmeti ile kişinin beslenme düzeninin oluşturulması, kalori hesabı ve besin değerlerinin hesaplanması ile oluşturulan menülerin kişinin dengeli beslenmesini sağlaması, eğitimli ve yetkin çalışanlar ile kaliteli hizmet alma fırsatı olarak sıralanır.

Bahçelievler servis bölgelerimizde sunulan avantajlar ile İstanbulda pek çok yerde rastladığımız standart hizmet sunan catering şirketlerinden farklı olarak müşteri memnuniyeti için devamlı olarak çalışmaların yürütülmesi, gelişmelere açık olması ile catering sektöründe kaliteli hizmet alınmasına olanak tanınır.

Bahçelievler Servis Bölgelerimizde Kalite Politikası

Bahçelievler servis bölgelerimizde kalite politikasında öncelikli olarak müşteri memnuniyetinin sağlanması ve bunun için devamlı olarak çalışmalar yürütülmesi önemlidir. Buna ek olarak müşteriye kaliteli hizmet sunmak için hizmet süreci boyunca yenilikleri takip etmek ve catering firması bünyesinde yenilikleri uygulamak gerekir. Bu nedenle Bahçelievler servis bölgelerimiz catering sektöründeki yeniliklerin takipçisi olup gereken tüm donanımları kendi bünyesine entegre eder.

Bahçelievler Servis Bölgelerimizde Dengeli Ve Düzenli Beslenme

Bahçelievler servis bölgelerimizde dengeli ve düzenli beslenme olanağı hizmet alan tüm müşterilere sunulur. Menülerin oluşturulmasında dengeli beslenmenin sağlanabilmesi için kalori hesaplamaları ve besin değerlerinin hesaplanması yapılır. Ayrıca hizmet alan kişinin portföyü göz önünde bulundurularak en uygun menüler oluşturulur. Bu sayede müşteri gün içerisinde dengeli bir şekilde beslenme olanağına sahip olur.

Bahçelievler servis bölgelerimizde yemekler belirlenen vakitte müşteriye ulaştığı için tam vaktinde yemek yeme olanağı bulur. Bu sayede de hizmet alan kişiler catering şirketleri yardımı ile yaşamlarında yeme düzenini oluşturur.

Menüde yer alan yemeklerin bir bütün olarak hazırlanması ve birbirleri ile tamamlayıcı olması müşterilerinin midesini olumsuz yönde etkilemesine engel olur. Bu şekilde dikkatle hazırlanan menüler sayesinde yemek hizmetinden faydalanan kişiler hem dengeli hem de düzenli beslenmenin yanında sağlıklı bir şekilde yemek ihtiaçlarını da giderirler.

Kısacası Bahçelievler servis bölgelerimiz müşterilerine pek çok konuda avantaj sağlar ve kalite politikalarının öncülüğünde catering firması olarak müşteri memnuniyeti için önemli çalışmalar yürütür.

Teklif Talep Formu