BAHÇEŞEHİR CATERİNG FİRMALARI

BAHÇEŞEHİR CATERİNG FİRMALARI

BAHÇEŞEHİR CATERİNG FİRMALARI

Bahçeşehir catering firmaları sektördeki yemek firmaları arasında en iyi ve en kaliteli hizmeti sunar. Bahçeşehir catering firması hizmetlerinde üretim sürecinde, servislerinde, sunumlarında hem standartlara uygun hem de hijyenik kurallara uygun çalışmalar yürütür. Kullanılan tüm araç gereçler teknolojinin son ürünleridir. Sektörde catering hizmetleri olarak uzun yıllar deneyime sahip olup, tüm personeller işlerinde profesyoneldir. Bahçeşehir catering firmaları müşterilerine hem lezzetli hem de sağlıklı yemek hizmeti sunar.

Bahçeşehir Catering Firmalarının Hizmetleri

İstanbul hem kalabalık hem de iş alanlarının çok olduğu bir ilimizdir. Bahçeşehir catering firmaları da İstanbul ilinde ihtiyaç duyulan toplu yemek hizmetini sunar. Bahçeşehir catering firmaları tarafından hazırlanan yemekler, ev yemekleri gibi lezzetli olup makul fiyatlara sahiptir. Ayrıca yemeklerin hazırlandığı ortam son derece temiz ve düzenlidir.  Bu sebeple hizmet almak isteyen kişiler için sunduğu kaliteli hizmetleri ile sektörünün öncüsüdür.

Catering firmalarının çoğu kar amacı ile malzemelerin kalitesine bakmadan yemeklerinde kullanabilmektedir. Ayrıca yağ gibi ürünleri defalarca kez kullanarak insan sağlığını olumsuz etkileyebilmektedirler. Bahçeşehir catering firmaları ise ürünlerini temin ettiği tedarikçilerini özenle seçer. Bununla birlikte ürünlerinin son kullanma tarihlerine, herhangi bir bozulmanın meydana gelmediğine ve mevsimine uygun olup olmadığına dikkat ederek malzeme seçimi yapar. Bu sayede hem sağlıklı hem de lezzetli ürünler ortaya koyar.

Bahçeşehir Catering Firmalarında Menü Planlaması

Menü planlaması catering firmaları için oldukça önemli bir husustur. Her bir yemeğin kalorisinin hesaplanıp uygun bir şekilde menüde yer alması, müşterilere göre belirlenen yemeklerin uyum içerisinde yerleştirilmesi, besin değerlerine dikkate alarak oluşturulması gerekir. Aynı zamanda gıda mühendisleri gibi yetkili kişilerin öncülüğünde hazırlanması gerekir. Doğru hazırlanmış bir menü müşterinin bir öğünde alması gereken tüm besin değerlerini ve kalorilerini içinde barındırır. Bu sayede müşteriler gün içinde enerji depolamış olur ve işte verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Ayrıca çalışanların hastalanmasının da önüne geçilmiş olunur.

Bahçeşehir Catering Firmalarında Servis Hizmeti

Catering firmaları tarafından sunulan yemek hizmetinde servis hizmeti müşteri memnuniyeti için önemli bir yere sahiptir. Ürünlerin kendi özelliğini kaybetmesi, görünüm olarak bozulması ve hijyen şartlarının sağlanmayarak teslim edilmesi vb. durumlar müşterilerin memnun kalmamasına neden olur. Bahçeşehir catering firmaları ise yemeklerini hızlı bir şekilde servis ederek herhangi bir bozulmanın meydana gelmesine mahal vermez. Ayrıca sadece üretim sürecinde değil yemeklerin sunulmasında ve servis edilmesinde hijyen kurallarına uyar.

Sonuç olarak Bahçeşehir catering firmaları menü planlamaları, ürünlerini güvenilir yerden temin etmesi, çalışanlarının işinde profesyonel olması, temiz alana sahip ortamlarda yemeklerini hazırlaması, uygun fiyatta hizmet sunması, insan sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir duruma imkân vermeyecek bir şekilde titizlikle çalışma yürütmesi ile sektöründeki yemek şirketleri arasında en seçkin ve en iyi hizmeti sunan firmadır.

Bahçeşehir Catering Firmaları

Bahçeşehir Catering Firmaları

Bahçeşehir Catering Firmaları

İstanbulun yerleşim noktaları arasında çevre planlaması en iyi olan lokasyonlardan biri bahçeşehirdir. Yeşil alan ve açık alanları ile meşhur olan başakşehir belediyesinin bir semti olan bahçeşehir bölgesi içerisinde yüzlerce site ve yaşam alanı bulundurmaktadır. Hemen yanı başında olan ıspartakule ise bu bölgenin trafiğine oldukça fazla katkıda bulunmaktadır. Bahçeşehir catering firmaları olarak Avrasya catering şirketi buralarda kimlere hizmetler vermektedir. Bu makalemizde sizlere bunlardan bahsetmeye çalışacağız.

Site Yönetimlerinde Verilen Hizmetler

Bahçeşehir catering firmaları olarak site yönetimlerinde gerek hizmetli gerek yönetim personellerinin öğlen, akşam ve sabah kahvaltı öğünlerini kusursuz karşılamaktır. Bayram kandil ve ya herhangi bir tatil günü Avrasya için fark etmemektedir. Bahçeşehir de hayat 7/24 devam etmektedir. Avrasya bir bahçeşehir catering firması olarak bu sözü site yönetimlerine vermektedir. Gıda güvenliği gereği akşam ve öğlen yemekleri için iki defa günlük servis hizmeti veren firma lokasyondaki bir çok güvenlik ve temizlik personelinin sağlığı için oldukça ciddi çalışmalar yapmaktadır. Temizlik personelinin olası kimyasal zehirlenmelerini önlemek için günlük 200gr paket yoğurt servisi vermektedir. Yönetimlerde hayatın 7/24 devam etmesi bir çok catering şirketinin manevra kabiliyetini kısıtlamaktadır. Avrasya ıspartakule ve bahçeşehir’de hizmet veren lider catering firmasıdır. Lokasyona yakın mimsan sanayi sitesindeki üretim departmanı ile trafik ve zaman problemi yaşamadan müşterilerine hizmet veren Avrasya sizi bu mükemmel operasyon ile tanıştırmaya davet etmektedir. Bu mutfaktan hadımköy ve beylikdüzü bölgelerine servis hizmeti veren kurum bir çok site yönetimi, kobi ve fabrika mutfak işletmeciliğini gururla sürdürmektedir. Gerek öğlen gerek akşam yemeklerinde farklı 4 kaptan başlayan menüleri ile gerçek müşteri memnuniyetini kendine misyon edinmiş Avrasya gıda hizmetleri sizin olası taleplerinizde daha detaylı ve teknik yaşadığınız problemlerin çözümünü tahahhüt ederek size garantör olacaktır. Avrasya 22 yıldır İstanbul catering firması olarak başta Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında hizmetler üretmektedir. Sadece bu lokasyonda değil yerleşim yerlerinde ve sanayi bölgelerinde kısacası insanın olduğu her yerde hizmetler vermektedir. Avrasya her bir insanı potansiyel müşterisi olarak kabul eder ve değer katar.