BAHÇEŞEHİR CATERİNG ŞİRKETLERİ

BAHÇEŞEHİR CATERİNG ŞİRKETLERİ

Yemek şirketleri hizmet almak isteyen kişilere hizmet olarak en iyisini sunmayı amaçlar. Bahçeşehir catering şirketleri de müşterilerine özel catering hizmetleri sunar. Bu hizmetlerinin içerisinde açılış yemekleri ya da davet yemekleri gibi özel ve konseptli yemekler, özel günler için düzenlenen organizasyonlar vb. yer alır.  Bahçeşehir catering firmaları yemek hizmetleri ile catering sektörü içerisinde en iyi kurumlardandır. Toplu yemek hizmetini sunan catering firması müşterilerine hem uygun fiyatlarda hem de kaliteli yemek hizmeti verir.

Bahçeşehir Catering Şirketlerinde Sunulan Hizmetler

           Bahçeşehir catering şirketleri uygun fiyatlarda kaliteli yemek hizmetlerini süreç içerisinde her ayrıntıya dikkat ederek ve müşterinin memnuniyetine hassasiyet göstererek hizmet verir. Hizmet olarak müşterilerinin düğün, nişan yemekleri gibi özel günler için düzenlediği yemek organizasyonlarını, açılış ya da toplantılar için aperatif seçenekleri, çay saati için yapılan özel ikramları, şirketlerde ya da kurumlarda çalışanlar için verilen yerinde yemek hizmeti ya da taşıma yemek hizmetini müşterilerine sunar.

Bahçeşehir Catering Şirketlerinin İlkeleri

Bahçeşehir catering şirketleri müşterilerinin memnuniyetini devamlı olarak artırmak ve catering sektöründe gelişimlerinin sürekliliğini sağlamak için catering firmaları ve çalışanları olarak bazı ilkeleri benimser. Bu ilkeler:

  • Gıdaların güvenliğini %100 olacak şekilde sağlamak,
  • Müşterilerinin memnuniyetini ve isteklerini karşılamak ve bu isteklerin ötesine geçmek,
  • Yemek şirketinde çalışanlarına sürekli eğitim düzenleyerek hem işin de hem de iletişim konusunda yetkinliklerini artırmak,
  • Ekip halinde çalışmak,
  • Yemek şirketleri olarak hem iyileştirmenin hem de gelişimin sürekliliğini sağlamak,
  • Güvenilir tedarikçilerden ürün temini etmek,
  • Tedarikçilerin kontrolünü sağlamak ve standartları sağladığından emin olmak,
  • Üretim sırasında meydana gelen atıkları doğaya zarar vermeyecek şekilde ayrı toplanmasını sağlamak ve geri dönüşümüne katkıda bulunmak,
  • Sektörün yeniliklerini takip etmek ve yemek şirketleri içerisinde uygulamak,
  • Personellerinin güvenliğinin sağlanması için gerekli denetimlerin ve eğitimlerin verilmesini sağlamak şeklinde sıralanır.

Bahçeşehir Catering Şirketlerinin Kalite Politikaları Kapsamında Yaptıkları

Bahçeşehir catering şirketleri hem yemeklerinin lezzeti hem de müşteri memnuniyeti için ürünlerini doğal ve mevsimine uygun seçerek müşteriye sunmadan önce titiz bir şekilde kontrollerini gerçekleştirir. Planlanmış zaman içerisinde arzu edilen mekân ve saatte yemek servisini yapar. Gıda güvenliğine engel olacak tüm koşullar için gerekli olan tüm önlemleri alır. Üretim sırasında ya da hizmetin sunulmasında çevreye zarar verecek her türlü işlemlerden kaçınır ve iş güvenliği konusunda gerekli olan tüm çalışmaların yürütülmesini sağlar. Çalışanlarına genel eğitimin yanı sıra yer aldıkları iş kollarına göre özel eğimler verir.

Sonuç olarak catering şirketleri müşterilerinin memnuniyeti için sürekli olarak gelişim ve iyileştirme içerisindedir. Ayrıca Bahçeşehir catering şirketlerinden hizmet alan ya da almak isteyen kişilerin sağlığı için hem gıda güvenliğine hem de ortam hijyenine dikkat ederek müşterinin memnuniyetinin yanı sıra sağlığını da düşünerek yemek hizmeti sunar.

Teklif Talep Formu