Beyaz Tabldot Tabaklarında Yemek Hizmeti

Beyaz Tabldot Tabaklarında Yemek Hizmeti

Catering firmaları geçmişten günümüze hizmet verirken çeşitli ekipmanlar kullanır. Bunlardan biri de beyaz tabldot yemek tabaklarıdır. Hizmet alan tarafa yemekler bu tabldot tabakları ile sunulur. Bölmeli olan bu tabaklarda çorba, ara yemek ve ana yemekler sunulur. Firma fark etmeksizin catering firmaları tarafından verilen bu tabldot tabaklarla siz de yemek yiyebilirsiniz.

Beyaz Tabldot Tabaklarında Yemek Hizmeti ile Görselliği Ön Plana Çıkarın

İster fabrikanız için isterseniz de kurumsal bir firma için tabldot hizmeti alıyor olun fark etmeksizin yemeklerin lezzeti kadar görselinin de ön plana çıktığı bir gerçektir. Lezzet kadar önemli olan sunumun sürecini kolaylaştıran beyaz tabldot tabaklar ile çalışanlarınıza hem lezzet hem de görsel şölen yaşatabilirsiniz. Yemekler bölmeye sahip bu tabaklarda birbirine karışmadan ayrılabilir, böylece hem görsel hem de lezzet anlamında olumsuz bir deneyim yaşanmamış olur.

Tabldot tabaklar ile porsiyonlar eşit bir biçimde dağıtılabilir, böylece herkes alması gereken ölçüde yemek yer. Özellikle fabrikalar gibi çalışan sayısının çok olduğu işletmelerde porsiyon önemli bir özellik olarak ön plana çıkmaktadır. Her bir çalışanın alması gereken yemek miktarı catering şirketlerince belirlendiğinden bu ölçüde yemekler tabaklara konulur ve yemekler herkese yeter.

Sulu yemeklere sık sık yer veren yemek firmaları diğer yemek türleri ile karışmayı önlemek için özellikle tabldot tabakları kullanır. Çeşitli genişliklere sahip bu bölmelere yemekler konularak servis edilir.

Beyaz Tabldot Tabaklarında Yemek Hizmeti: Avrasya Kurumsal

Avrasya Kurumsal yıllardır catering sektöründe hizmet veren firmadır. Çeşitli yemek hizmetini bünyesinde bulunduran Avrasya Kurumsal catering firması başta tabldot olmak üzere pek çok konuda kaliteli bir şekilde hizmetleri müşterileri ile buluşturur. Bu deneyimden faydalanmak ve beyaz tabldot tabaklarında yemek hizmeti almak için sizin de tercihiniz Avrasya Kurumsal yemek şirketi olabilir. İstanbul’da olup catering şirketi arayışınız varsa mutlaka Avrasya Kurumsal ile iletişime geçmeli ve hizmetlerini daha yakından tanımalısınız.

Avrasya Kurumsal beyaz tabldot tabaklarında sunduğu tabldot hizmeti ile;

• Müşteriye görsel olarak şık,

• Yemek ölçüsü adil bir hizmet vermiş olur.

Beyaz Tabldot Tabaklarında Yemek Hizmeti ile Sürekli Kullanım

Beyaz tabldot tabaklarında sunulan yemek hizmetini tercih ederseniz eğer bu tabaklar yıkanabilir olduğundan bir sonraki yemekte de kullanabilirsiniz. Böylece maliyet ve atık anlamında kazançlı olursunuz. Sağlam ve kaliteli yapısı ile de dikkat çeken beyaz tabldot yemek tabakları yemeklerin lezzetinde herhangi bir değişime sebep olmaz. Bu sayede de yemeklerin lezzetini doğrudan alabilmiş olursunuz.

Kısacası tabldot hizmeti alacaksanız ilk önce Avrasya Kurumsal gibi işinde iyi firma tercih etmeli daha sonrasında da beyaz tabaklarda sunulan tabldot hizmetinden yararlanmalısınız. Ekonomik olması ve tekrar kullanılabilir olması ile avantaj sağlayan bu tabaklarla siz de en iyi yemek deneyimi yaşayın!

Teklif Talep Formu