Butik Catering Firmaları

Butik Catering Firmaları

Butik Catering Firmaları

Butik Catering Firmaları

Catering firmalarının sundukları yemek hizmetleri birbirinden çok farklıdır. Bazı firmalar klasik yemek üretimi ve dağıtımı yaparken diğer catering firmaları dağıtım işinin çapını biraz daha artırmıştır. Butik catering firmaları tarafından sunulan yemek hizmetleri de normal bir catering yemeklerinden daha farklıdır. Catering firmalarının sundukları yemeklerden farklı olarak daha çok ev yemeklerine yönelik yemek hizmetini butik catering adı ile sunmaktadırlar.

Butik Catering Firmaları Nasıl Bir Farka Sahiptir?

Catering firmaları farklı hizmetleri sunarak rekabeti artırdığından beri sunulan yemek çeşitleri de bu rekabete dayalı olarak farklılaşmıştır. Butik catering firmaları ev yemekleri konseptine uygun bir anlayışla yemek hizmeti sunmaktadır. Ev yemeklerini özleyenler için bu firmalar büyük bir avantaj olmaktadır. Hazır yemeklerden ziyade ev yemeklerinin sağlıklı olması da tercih edilmelerinde önem arz etmektedir. Ev yemeklerinin hazırlanış biçimleri de firmadan firmaya değişiklik göstermektedir.

Hazır yemeklerin uzun süre ile tüketilmesi bazı sağlık sorunlarını beraberinde getirmektedir. Bu tarz beslenme ile sindirim sistemi önemli ölçüde zarar görmektedir. İnsan sağlığına olumsuz olarak etki eden hazır yemek tüketimi uzun süreli olarak tercih edilmemelidir. Ev yemeklerinin tercih edilmesi ile sindirim sistemi sorunlarının önüne büyük ölçüde geçilebilmektedir. Ev yemeklerinin lezzetli ve hijyenik olmaları da tercih edilmelerinde önemli bir neden olmaktadır.

Catering Hizmetlerinde Öne Çıkan Yönler

Catering hizmeti sunumunda lezzet ve sağlıklı bir yemek anlayışı her zaman önemlidir. Bunun kadar önemli olan başka bir husus da yemeklerin sıcak bir şekilde tüketiciye ulaştırılmasıdır. Firmamız tarafından itina ile hazırlanan ev yemekleri özel ekipmanlar kullanılarak sıcak bir şekilde sunulmaktadır. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun yemeklerin ısı kaybı çok cüzi miktarlarda olmaktadır. Bu da yemek tüketen müşterilerimizin yemek lezzetini daha da artırmaktadır.

Firmamız tarafından hazırlanan lezzetli yemekler, üretim aşamasında hijyen koşullarına uygun olarak üretilmektedir. Son kullanma tarihi yaklaşan ürünler kesinlikle kullanılmamaktadır. Son kullanma tarihi yaklaşan ürünler derhal imha edilmektedir. Bu da yemeklerimizin her zaman taze ve sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Taze yemekler damaklarda her zaman için daha lezzetli bir tat bırakmaktadır. Firmamız tarafından helal kesim yöntemleri de özveri ile uygulanmaktadır. Her kesimin hassasiyetine uygun yemekler firmamız tarafından hazırlanmaktadır.

Firmanızın Diğer Özellikleri Nelerdir?

Firmamız tarafından üretilen yemekler son derece lezzetli ve sağlıklı olmaktadır. Ev yemekleri konseptine farklı bir bakış açısı getirmekteyiz. Firmamız nezdinde istihdam edilen gıda mühendislerimiz kalori ve besin değeri hesaplamalarını itina ile yapmaktadır. Bu da sağlıklı yemeklerin dengeli bir beslenme ile desteklenmesine yol açmaktadır. Ağır iş kolları için yemeklerin besin değeri ve kalori hesaplamaları son derece önemli olmaktadır. Firmamız tarafından butik catering firmaları tarzında sunulan ev yemekleri çok kalitelidir. Uygun fiyatın kalite ile harmanlandığı hizmetimiz, her konsepte uygun yemek sunumu ile dikkat çekmektedir.