Büyük Catering Firmaları

Büyük Catering Firmaları

Büyük Catering Firmaları

Büyük Catering Firmaları

 

Büyük catering firmaları, catering hizmetini en iyi şekilde sunmaya çalışan toplu yemek firmalarıdır.

İçerisinde yiyecek ve içecek olan tüm hizmetlere catering denilmektedir. Örneğin her gün iş yerinize getirilen yemekler, firmanız bünyesindeki bir aşcı tarafından yapılmıyorsa muhtemelen bir catering firması tarafından hazırlanıp önünüze servis ediliyor demektir.

İstanbul içerisinde bir çok catering ve toplu yemek firmaları olsa da; İşinin ehli, büyük catering firmaları yok denilecek kadar azdır. İstanbul Catering Firmaları arasında  HYPERLINK "http://www.avrasyakurumsal.com.tr/" Avrasya Kurumsal Yemek & Catering firması, toplu ve kurumsal yemek hizmetlerinde sektörde adından sıkça bahsettiren bir firmadır. 

Avrasya Kurumsal Yemek & Catering firmasının "Büyük Catering Firmaları" arasında gösterilmesinin en önemli nedenlerini sıralayacak olursak; 

Neden Avrasya Kurumsal Yemek Firmasını Tercih Etmelisiniz?

Catering firmaları arasında en hijyenik ve steril ortamda yemek yapan gerçek anlamda kurumsal bir firmadır.

Fiyat - Kalite karşılaştırmasında sektördeki bir çok adı duyulan markadan daha avantajlı ve ekonomiktir.

Yaygın servis ağıyla İstanbul genelinde bir uçtan diğer uca hizmet vermektedir. Bu nedenle yemeğin geç kalması, yetişememesi gibi klasik sorunlar yaşamazsınız.

En önemli maddelerden biri ise; Yemek yapımında kullanılan tüm gıda malzemeleri birinci kalitedeki ürünlerden seçilir. Organik ve katkısız gıda malzemelerinin kullanılması ileride oluşabilecek sağlık problemlerinin de önüne geçecektir.

Firmanın yemek yapımında kullandığı pişirme araç - gereçleri, yemeğin taşınmasında kullanılan araçlar ve servis ürünleri her zaman birinci kalitede ve temizliktedir. 

Avrasya Kurumsal Yemek, toplu yemek sektöründe bir çok yeniliğe imza atan öncü firma olmasından dolayı; Günlük olarak yemek dağıtımı yaptığı yüzlerce firma vardır ve bu nedenle kalitesini her zaman en üst düzeyde tutması gerekmektedir. 

Yukarıdaki maddelerden de anlaşılacağı üzere kalite asla tesadüf değildir, bir catering firmasının özellikle de "İstanbul Catering Firmaları" arasında bu kadar adından sıkça söz ettirip, kalitesiyle nam bilinir olması hiç kolay değildir. Büyük Catering Firmaları arasında tercihinizin "Avrasya Kurumsal Yemek" olması, firmanız için ekonomik ve profesyonel bir çözüm olmasının yanı sıra, çalışanlarınızın ve sizin de sağlığı konusunda gerçekten önemli bir adım olacaktır. Merkezi konumu İstanbul - Bahçelievler'de bulunan firmamıza ulaşmak için aşağıdaki numaları kullanarak, detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Telefon Numaramız; 

Telefon: 0212 489 12 28

Telefon: 0212 489 12 29 pbx

 Whatsapp: +90 535 361 23 63