Catering

Catering

Catering kelimesinin anlamı toplu yemek hizmeti olarak bilinmektedir. Ayrıca firmalara, fabrikalara ve okullara verilen yemek hizmeti olarak kanıksanmıştır. Ancak catering kelimesinin anlamı yemek tedarik edendir. Catering firmaları tarafından sunulan bu hizmet geçmişte olduğu kadar günümüzde de rağbet görmektedir. Bunun en temel sebebi ise sunulan imkanlar ve yemek hizmeti sürecinin oldukça zorlu olmasıdır. Hizmet alan kişiler çoğunlukla yemek hizmeti verecek mevcut alana sahip değil ya da vakitlerini bu hizmete zaman ayırarak kaybetmek istemiyorlardır. Böylece en makul seçenek olan catering firmaları ile anlaşmayı tercih ediyorlar.

Catering Hizmeti Hangi Firmalardan Alınmalı?

Catering hizmeti almaya karar vermiş kişilerin birçok nedeni olabilir. Her ne sebeple hizmet almaya karar vermişler ise yapılması gereken ilk adım hangi firmayı tercih edeceklerini bulmalarıdır. Bunun için de dikkate alınması gereken bazı hususlar mevcuttur. Bunlar; catering firması standartlara ve yönetmeliklere uygun hizmet veriyor mu, yemeklerinde kullandıkları malzemeler ne kadar kaliteli ve gıda güvenliğine uygun mu, sektörel deneyimi mevcut mu vb. soruların yanıtına göre karar şekillenmelidir. Aksi takdirde en iyi firma ile anlaşılmadığı gibi en iyi tabldot hizmeti de alınmamış olunur.

Catering hizmeti sektörde kendini kanıtlamış ve başarılara imza atmış firmalardan alınmalıdır. Bu nedenle firmanın deneyimlerine bakmak ve çalışanlarının ne kadar yetkin olduğunu bilmek gerekir. Aynı zamanda hizmet alacak kişinin ne tür bir beklentide olduğu ve anlaşacağı yemek firmasının bu beklentiyi karşılayabilecek yeterli donanıma sahip olup olmadığı oldukça önemlidir. Bu yüzden kişilerin iyi bir araştırma ve gözlem yapması gerekir.

Catering Hizmetinin Kapsamı Nedir?

Catering hizmeti müşterinin istekleri ve catering firmasının sunacağı hizmetin ortak noktası oluşturularak belirlenir. Yani müşteri istediği hizmet türünü firmaya açıklar. Catering hizmeti verecek yemek firması da müşterinin isteğine uyan hizmet türünü teklif eder. Bu noktada catering şirketi müşterinin isteklerini tam anlamı ile karşılayamayacak ise net bir biçimde belli etmesi gerekir. Böyle bir durumun yaşanmaması için de catering firmaları her türlü hizmeti bünyelerinde barındırmaya özen gösterir. Gerek taşımalı gerekse yerinde yemek hizmeti olsun müşterinin taleplerine göre çeşitli yemek hizmeti sunabilirler. Bu sayede pek çok kişinin isteklerine hizmetleri ile yanıt verebilirler.

Catering hizmetinin kapsamı geniş olmakla birlikte taşımalı ya da yerinde yemek hizmeti, atıştırmalık yahut ikramlık hizmeti, tabldot hizmeti vb. şeklinde çeşitlenir. Her bir hizmet tek bir yemek şirketi tarafından verilebileceği gibi sadece bir hizmet üzerinde yoğunlaşan firmalar da olabilir. Bu yüzden anlaşma yapmadan önce firmaların ne tür hizmet verdiğine bakılmalı ve kapsamlarının detayları öğrenilmelidir.

Sonuç olarak yemek hizmetini dışarıdan karşılamaya karar vermiş kişilerin hangi firmaları tercih edeceği ve isteklerini hangi firmanın karşılayacağını bilmesi bunun içinde araştırma yapması iyi bir catering hizmeti için oldukça mühimdir.

Catering

Catering

Catering, büyük ve küçük ölçekli işletmelere ya da çeşitli etkinlik ile organizasyonlara ev sahipliği yapan kişilere sunulan yemek hizmetidir. Bu catering hizmeti sunduğu imkanlar sebebi ile pek çok kişinin hayatına kolaylık sağlar. Ayrıca ekonomik açıdan sunduğu avantajlar ile de herkesin hizmetten yararlanmasına imkan tanır.

Catering hizmeti oldukça zorlu bir sürece sahiptir. Özellikle yemeklerin müşteriye tam vaktinde ulaşması için yemeklerin erken saatlerde hazırlanmaya başlanması ve thermoline sisteme sahip araçlarla müşteriye ulaştırılması düşünülenin aksine uzun ve meşakatli bir süreçtir. Ayrıca trafiğin yoğun olması bu süreci daha da zorlu bir hale getirmekte ve catering hizmeti sunan catering firmaları tarafından tam zamanında ulaştırılması gereken yemek hizmetinin müşteriye sunulmasını zorlaştırmaktadır.

Catering Hizmeti Neden Önemlidir?

 Catering hizmetinin önemli olmasının birçok sebebi vardır. Başta yemek hazırlık süreçlerinin zorlu olması ve bu süreçler ile uğraşacak vakti olmayan kişilerin sağlıklı yemek tüketmeleri istemesi ile catering firmaları bu noktada hizmetleri ile önem kazanır. Özellikle Avrasya Kurumsal catering firması hizmet olarak alternatifler sunması ve lezzetli yemekler yapması ile İstanbul’da yemek hizmeti almak isteyenler için öenmli bir yere sahiptir. Bunun yanı sıra catering firmalarının hizmet kapsamında sundukları avantajlar sebebi ile insanlar için büyük bir öneme sahiptir. Özellikle gün içerisinde dengeli ve düzenli beslenmek isteyen kişiler için catering firmaları vazgeçilmez bir seçenektir. Bu noktada Avrasya Kurumsal da hazırladıkları yemekleri ve servis yöntemleri ile catering hizmeti almak isteyen kişiler için eşsiz bir hizmet sunma yetkinliğine sahiptir. Bu sebeple de önemli bir hizmet sunar.

Catering Hizmeti Neden Tercih Edilmelidir?

Catering hizmetini tercih etmek için pek çok sebep vardır. Başta yeterli vakti olmayan ya da mevcut alanı uygun olmayan işletmeler ve kişiler için catering hizmeti en iyi alternatiftir. Ayrıca kısa sürede sayıca fazla kişiye yemek hizmeti sunmak ve yemek hazırlamak hem zorlu hem de vakit alan bir işlemdir. Bu nedenle yemek firması ile anlaşarak catering hizmeti ya da tabldot hizmeti almak gerekir.

Gün içerisinde sağlıklı beslenmek isteyen ve ev yemeği lezzetinde yemekler tüketmek isteyen kişiler için de catering şirketleri ile anlaşmak en doğru karar olur. Özellikle kaliteli ve iyi bir catering hizmeti sunan yemek şirketleri ile anlaşmak bu imkanlardan faydalanmak için iyi bir alternatiftir. Tüm bu şartları sağlayan Avrasya Kurumsal yemek firması da sağlıklı, dengeli ve düzenli beslenmek isteyen kişilere hem ekonomik hem de kaliteli bir hizmet sunar.

Sonuç olarak catering hizmeti kişilerin hayatını kolaylaştırdığından, çeşitli alternatiflere sahip menü içeriği sunduğundan, uygun fiyatlandırma çalışmaları yürüttüğünden işletmeler ve kişiler için oldukça önemlidir. İnsan hayatında önemli bir yere sahip olduğundan catering şirketi ile anlaşmak ve yemek hizmetini catering şirketinden almak gerekir.

Catering

Catering

Günümüzde çeşitli nedenler ile yemek gereksinimini dışarıdan düzenli olarak karşılamak durumunda olanlar için catering hizmeti sunan birçok firmalar vardır.Bu firmalar öncesinde nadir bulunurken şimdilerde sıkça karşılaştığımız ve pek çok kişi içinde tercih edilen bir konuma gelmiştir.Catering firmalarının bu duruma evrilmesinde birçok etken vardır.Başta daha sağlıklı beslenmek isteyen kişi sayısındaki artış olmak üzere ekonomik avantaj ve kişi sayısındaki artış ile yemek hizmeti sunmanın daha da zorlaşması şeklinde sayılabilir.

Catering Hizmeti

Catering hizmeti gerek sundukları avantajları gerekse hizmetleri ile insan yaşamında büyük bir öneme sahiptir.Özellikle günümüzde dışarıda yemek yemek durumda kalan kişi sayısındaki artış göz önüne alındığında catering firmalarının sundukları catering hizmetinin önemi net bir şekilde gözlemlenir. Catering hizmetinde kısa bir süre içerisinde sayıca çok kişiye yemek hazırlanır ve sunulur.Bu da catering hizmetinin ne denli zor bir süreç olduğunu ve yemeğin hazırlanmasından müşteriye ulaşmasına kadar pek çok hususun zamana endeksli olduğunu gösterir.

Catering hizmeti alan kişiler dışarıdan hazır yemek tüketimine oranla daha uygun fiyata doyurucu yemek yeme fırsatı yakalar. Aynı zamanda çeşitli seçenekler arasında yemek seçimi yapabilir.Bu da hizmet alacak kişilerin hem ekonomik olarak avantaj sağlamasına hem de çeşitli alternatifteki yemekleri tüketme fırsatı yakalamasına olanak sağlar. Avrasya Kurumsal catering firması da makul fiyatlandırma, doyurucu ve lezzetli yemekler, çeşitli alternatifleri ile müşterilerine özel bir tabldot hizmeti sunar.

Catering Firmalarında Hijyen

Catering firmaları tüm hizmetlerinde hijyene uygun çalışmalar yürütmeli ve düzenli olarak hijyen kurallarına uygun bir ortamın olup olmadığını kontrol etmelidir.Yemek hizmet, insan sağlığı için önemli olduğundan ve tüketiciyi dolaylı ya da doğrudan etkilediğinden yemeklerin hijyenik koşullarda hazırlanması olmazsa olmazlardandır.Bunun bilincinde olan Avrasya Kurumsal yemek firması, şirket içerisinde hijyen şartlarına uygun bir ortamın olmasına dikkat eder.Ayrıca gerekli kontrolleri düzenli olarak yapar ve olası problemlere anında müdahale eder.

Ortam hijyenine ek olarak çalışanların kişisel hijyene önem vermesi de oldukça mühimdir. Bu nedenle yemek firmaları, düzenli olarak çalışanlara kişisel hijyenin önemi ve yapılması gerekenleri konu edinen eğitimler düzenlemeli ve yetkili kişilerce kontrollerinin yapılmasına imkan vermelidir.Aksi takdirde hijyenik koşullarda üretilmeyen ya da yemekleri hazırlayanların gerekli özeni göstermeden işlemlerini yapması kalitesiz ve sağlıksız bir yemek hizmetinin sunulmasına neden olur.Ayrıca çeşitli sorunların baş göstemesine de neden olur.

Catering Hizmeti Neden Önemlidir?

Catering hizmeti sundukları kolaylıkları, avantajları ve yemek gereksinimini en iyi şekilde sunması ile insan yaşamında oldukça önemli bir yere sahiptir.Özellikle çalışan kişilerin gün içerisinde sağlıklı beslenmesi, ev yemeği lezzetinde yemekler tüketmesi, doyurucu öğünler yeme imkanına sahip olması vb. gibi özellikler catering şirketleri tarafından sunulduğundan personeller için önemlidir.

Kısacası catering şirketleri tarafından sunulan catering hizmeti çeşitli nedenlerden ötürü insan yaşamında önemli bir yere sahiptir.

CATERİNG

CATERİNG

Catering hizmeti catering firmaları tarafından işletmelere, fabrikalara, yurtlara, okullara, hastanelere, şantiyelere ve birçok kurum kuruluşa sunulmaktadır. Farklı kurumlara hizmet verildiğinden her bir firma ya da işletme için menü içerikleri oluşturulur. Menü içerikleri oluşturulurken mutlaka müşterinin portföyü de dikkate alınır.

Catering Hizmetleri

Catering hizmetleri birçok şirket tarafından sıklıkla tercih edilen bir hizmet olsa da aynı oranla etkinlik ya da organizasyon düzenleyen kişilerde sıkça catering hizmetlerinden yararlanır. Bu şekilde catering firması hizmetlerini pek çok kişiye ulaştırma fırsatına sahip olur.

Catering hizmetleri süreç bakımından hem uzun hem de zorludur. Bu nedenle catering sektöründe deneyim sahibi firmalardan hizmet almak daha fazla memnuniyet yaşamak için önemli bir husustur. Çeşitli nedenlerden hizmet alacak kişiler ya da işletme sahipleri mutlaka firmanın deneyimine bakmalı ve değerlendirmesinde bu hususu göz önünde bulundurmalıdır.

Catering Hizmetleri Neden Tercih Edilmeli?

Catering hizmeti, hizmet alan herkese birçok konuda kolaylık ve avantaj sağlar. Bu nedenle yemek hizmetine ihtiyaç duyan herkesin mutlaka catering hizmeti veren catering şirketleri ile anlaşması ve tercihlerini bu yönde yapması gerekir. Ayrıca sektöründe öncü catering şirketi ile anlaşan kişiler lezzetli yemek yeme fırsatını yakalayabildikleri gibi bu lezzeti makul fiyata deneyimleme fırsatına da sahip olurlar. Bu yüzden catering şirketleri ile anlaşmak çok önemlidir.

Catering hizmetinin tercih edilmesinde birçok etmen rol oynasa da en önemli etmenlerden biri de sağlıklı, düzenli ve dengeli beslenme imkanına sahip olmalarıdır. Yemek hizmetini catering şirketinden alan kişi ya da işletmeler menüdeki yemekleri tüketerek sağlıklı ve dengeli beslenme olanağına sahip olabildikleri gibi aynı zamanda her daim vaktinde ulaşan yemek hizmeti ile düzenli bir beslenme imkanına da sahip olurlar. Bu nedenle catering şirketi ile anlaşmak ve tabldot hizmeti almak hizmet alacak kişilere birden fazla konuda fayda sağlar.

Catering Hizmetlerini Kimler Tercih Etmeli?

Catering hizmetini herkes tercih edebilir. İster fabrika sahibi isterse etkinliklere ev sahipliği yapan kişi ya da kişiler olsun sebep fark etmeksizin herkes catering hizmeti alabilir. Burada önemli olan hizmet alacak kişinin ya da kişilerin beklentisinin ne olduğunun bilinmesi ve kişinin beklentisine uygun catering firmasını bulabilmesidir. Hizmet alacak kişiler ne istediğini bilir ve isteklerine uygun firmayı bulduktan sonra tercihini bu yönde yaparsa gün sonunda aldığı hizmetten memnun kalır. Bu da catering şirketinin daha fazla tercih edilmesini ve hizmet sürecinin daha uzun sürmesini sağlar.

Sonuç olarak yemek firmaları tarafından sunulan catering hizmetlerini herkes tercih etse de önemli olan hizmet alacak kişinin beklentisine en uygun firmayı bulabilmesi ve hizmeti bu firmadan karşılayabilmesidir. Ancak bu şekilde hizmet alan kişi ya da kişiler temin ettiği hizmetten memnun kalırlar. Yemek şirketlerinin hizmetleri de süreklilik gösterebilir.

CATERİNG

CATERİNG

Catering kelimesinin anlamına bakıldığında karşımıza yemek tedarik eden olarak çıkar. Günümüzde ise toplu bir şekilde yemek üreten ve hizmet veren şirketlerin isimleri olarak kullanılır. Catering, catering şirketleri tarafından hastanelere, yurtlara, firmalara çeşitli seçeneklerde toplu yemek hizmeti sunar.

Catering ’in Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Catering; yeterli vakti, imkânı ve ekonomik gücü olmayan kişiler için yemek hizmeti konusunda iyi bir tercihtir.  Ayrıca catering sektörünün pratik ve kaliteli hizmet sunması ile pek çok kişiye çözüm üretmesi de önemli bir diğer avantajıdır. Catering firmaları sayesinde büyük organizasyon düzenlemek isteyen kişilere, çalışan sayısının fazla olduğu firmalara ve kurumlara toplu yemek hizmeti sunularak yemek hizmetinin toplu bir biçimde verilmesi mümkünleşir. Bu sayede hizmet alan firma, kurum ya da kişiler yemek hizmeti süreci içerisindeki işlemleri işinde ehil kişilere bırakarak hizmetin daha sağlıklı yürümesine ve pek çok kişinin memnun kalmasına olanak tanır.

Catering Şirketleri

Catering şirketleri yemek hizmetini kaliteli bir biçimde müşterileri ile buluşturan firmalardır. Personeller için verilen yemeklerin yanı sıra ikramların hazırlandığı, organizasyonlardaki ikramlıkların hazırlanışının yanı sıra sunulması vb. gibi süreç ile ilgilenen, konseptlere göre sunumların hazırlanılmasında rol olan firmalardır.

Catering şirketlerinde çalışanların nitelikli olması ve ekip çalışmaları ile kurum içerisinde kalitenin sürdürülmesi ve iyileştirilmesi sağlanır. Bu sayede de müşteriler kaliteli yemek hizmeti alarak sürecin işleyişinden ve hizmetin bütününden memnun kalır. Ayrıca catering firmaları menü planlamaları, müşteri ile olan iletişimleri, kurumsal vizyon ve misyonları, yenilikçi bakış açıları, ürünlerin seçimi ve hazırlama sürecindeki titizlik ile çalışma yürütmesi, çalışanlarının nitelikli olması, bilinçlendirmeler için eğitimlerin düzenlenmesi, kurum olarak değerlendirmelerin yapılması, denetimlerin gerçekleştirilmesi vb. pek çok çalışma yürüterek müşterilerinin sağlıklı, lezzetli, ekonomik ve kaliteli bir hizmet almasını sağlar.

İyi Bir Catering Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Catering hizmetinde catering firmaları başlangıç olarak müşterilerinin eşsiz ve kaliteli hizmet alması için çalışmalar yapması gerekir. Bunun içinde ürünlerin tedarik edileceği aşamadan müşteriye sunulmasına kadar geçen tüm süreçte ekip çalışması ile birlikte titiz bir çalışma yürütmesi gerekir. Ayrıca catering sektörünün yayılması sonucunda piyasada ayakta kalmanın zorluklarını giderebilmek adına malzemenin kalitesinden taviz verme, sağlıksız ürünler kullanma vb. yerine müşterisinin sağlığını düşünen bunun için her çalışmasını özenle kontrol edip iyileştirmelerini yapan firmalar olarak sektörde yer alması gerekir. Bu sayede uzun vadede olumlu etkilerini görerek catering sektöründe öncü olur.  Aynı zamanda personellerinin süreç içerisinde aktif olarak yer almasına ve bilinçlendirme eğitimlerinin uygulayabilmesine olanak tanıması iyi bir catering firması olmak için gereken hususlardan biridir.

Sonuç olarak catering insanlara sunduğu toplu yemek hizmetleri ile pek çok avantaj yaratan,  memnun kalmaları için gerekli olan tüm çalışmaları yürüten, her geçen gün daha iyi hizmet sunmak için çalışan firmalardır.

Catering

Catering

Günümüzde çalışanları fazla olan firmalar, büyük şirketler, kurum ve kuruluşların hepsi öğlen yemeklerini yemek şirketleri aracılığı ile sağlamaktadır. Bu şirketler yıllık sözleşmeler yaparak her gün düzenli bir şekilde yemek alımı yaparlar. Toplu yemeklerin yapımındaki yer alan cateringler en ekonomik ve en ucuz İşçilik ile hem zaman kaybından hem de ekonomik olarak büyük artılar taşımaktadır. Sadece bununla bitmeyen bir sektördür. Doğum günleri, cenaze törenleri, nişan veya düğün organizasyonları gibi pek çok alanda da toplu yemekleri temin edebileceğiniz yemek şirketleri üstün hizmet ve kalite performansıyla da göz doldurmaktadır. Kullanılacak her malzeme, yapılan her yemek Uzman bir ekip tarafından denetlenmektedir. Böylece siz müşterilerimize sağlık koşullarına uygun, hijyenik ortamda yapılan yemekleri sunmaktayız. Ayrıca günlük listeler protein bazlı olup kalori hesabı da yapılarak hazırlanmaktadır. Yine sizlerin tercihine bağlı olarak da yemek seçenekleri bulunur.

Cateringler anlaştıkları firma ya da kuruluşlarla sözleşmelerini bir yıllık yaparlar. Her iki tarafta bu anlaşmadan memnun kalırlarsa yine yıllık olarak sözleşmelerini yenileyebilirler. Her alanda sizlere yardımcı olan bu sektör günümüz koşullarında önemini iyice artırmıştır ve hem ekonomik anlamda hem de işgücü anlamında minimum seviyede performans harcamanıza da yardımcı olur. İşte tüm bu hizmetlerden ve uzman ekip tarafından kontrol edilen yemeklerden yararlanmak için yemek şirketlerini tercih edebilirsiniz. Tüm yemekler hijyenik ortamlarda yapılmaktadır ve tüm sağlık koşullarına uygun bir şekilde sizlerin hizmetine sunulur.

Catering firmaları nişan düğün cenaze törenlerinde sizlerin yanında olup sizlere en kaliteli hizmeti vermek için yemek firmaları bulunmaktadır. Sadece bu organizasyonlar için değil, personel sayısının fazla olduğu fabrikalar, şirketler, kurum veya kuruluşlarla da anlaşmalar yapıp onların bir yıllık yemek ihtiyaçları yine bu yemek firmaları tarafından karşılanmaktadır. Cateringler de dikkat etmesi gereken belli başlı hususlar bulunmaktadır. Kullanılan malzemenin kalitesi, yemeği yapan ekip ve kadrosu, bütün bunları denetleyen diyetisyenler ve gıda mühendisleri başta olmak üzere bütün çalışanların sağlık koşullarına uygun ve hijyenik ortamda yemek yapmaları da önemlidir. Sadece yemek değil toplu alımlarda pasta börek kurabiye de diğer tüm tatlı çeşitlerini en iyi şekilde yapıp ve sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Yaptığımız her iş tüm standartlara uygundur ve sizlerin en iyi öğünleri yemeniz için kaliteli bir şekilde hizmet almanız için size sunmaktayız. Yemek listelerimiz özenle hazırlanmaktadır, yine alanında uzman ekip kadromuz tarafından da günlük listeler kontrol edilmektedir. İşte bu sayede protein ve kalori dengesi de sağlanır. Böylece sizler birbirine uyumlu yemekler yiyerek öğün kalitenizi yüksek seviyelere çıkarabilirsiniz. Bizler yemek firmaları olarak müşterilerin öncelikle sağlık koşullarına uygun, sonra da gerekli besini almaları için sizlere uygun yemekler yapmaktayız. Catering olarak bizler üstün kalite ve performans hizmeti ile birlikte sizlere güzel yemekler yapıyoruz. Bu sadece bu hizmeti vermiyoruz bunun yanı sıra özel günler için ayarlanan liste ve menüleri kendiniz oluşturup o güne ait hangi yemekleri tercih etmek istiyorsanız onları sizlere getiriyoruz

Son dönemlerde yapılan araştırmalara göre personel fazlası olan bütün şirketler, kurum kuruluşlar, fabrikalar özellikle bu tür yemek alımlarını tercih ediyorlar bunun sebebi ise yapılan yemeğin Kalitesi, kullanılan malzemelerin titizlikle alınması ve seçilmesi, o yeterli oranda besin değeri bulunması, protein ve kalori oranlarının hesap edilmesi ile bireylerin ürünlerin de sağlıklı bir şekilde yemek yemeleri nedeniyle en çok tercih edilen bir sektör haline gelmiştir. Tüm bu sebeplerden kaynaklı olarak pek çok kişi iyi hizmet veren bu sektör alanında uzman ekip kadrosu ile çalışmalıdır. Denetimlerin sık sık yapılması, menü ve listelerin günlük onaydan geçmesi, diyetisyen ve gıda mühendislerinin hummalı bir çalışmasıyla ortaya çıkan bu sektörce sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti vermek için buradadır.

Ana yemeğin yanında çorba salata ve mevsim koşullarına göre Değişen sebze ve meyvelerin yer alması ile birlikte daha sağlıklı ve besin değeri yüksek yemek yemek artık mümkündür.

Ana yemek başta olmak üzere çorba, salata, tatlı, mevsime uygun meyveler ile özenle hazırlanmış yemekler sizlere sunulmaktadır. Catering hem maddi olarak sizlere uygun hizmetler sunar hem de yemek için sarf edilen iş gücünü azalttı için pek çok firma kurum veya kuruluş tarafından tercih edilmektedir. Bu yemekleri yapan şirketlerin gıda mühendisleri, diyetisyenleri olmak zorundadır. Menüler bu kişilerin belirlediği protein ve karbonhidrat, protein değerlerine göre belirlenmelidir. Ancak bu koşullardan üstün yemek hizmeti ve kalite performansı sergilenebilir. Özellikle düğün ölüm ve nişan törenleri gibi geniş çaplı olan organizasyonların tamamında sizlerin vermiş olduğu listelere göre hazırlanan bu yemekler tüm sağlık koşulları kurallarına uygun bir şekilde hazırlanır. Ayrıca yapılan yemek yerleri de hijyenik ortam esasında alır. Tüm bu olumlu nedenlerden kaynaklı olarak, toplu yemek organizasyonları yapılırken tabldot yemeklerinin tercih edilmesi sizleri hem ekonomik anlamda hem de işgücü anlamında oldukça rahatlatacak bir hizmet sektördür. Catering sektöründen yararlanmak için de bizlere ulaşmanız yeterlidir. Cateringlerde verilen bu hizmet bir yıllık sözleşmelerle anlaşmalar doğrultusunda yapılır ve her iki tarafında memnun kalması halinde yeniden bir yıllık sözleşmeler şeklinde de güncellenebilir.

Kullanılacak alanın hijyen koşullarına uygun olması gibi birçok ön koşula sahip olması gerekir. Bütün bunları sağlayan ve alanında uzman bir aşçı kadrosuyla çalışan yemek firmaları sektör içinde bir adım öne çıkmaktadır. Bu sayede sizlere en kaliteli hizmeti en düşük ücretle vermekteyiz. Yapılan her yemek çeşidi; günlük protein be karbonhidrat değerime uygun olup, özenle ve titizlik içinde bir çalışma sizlerin hizmetine sunulur. Ayrıca tüm kalite standartlarına uygun olan yemek şirketleri sizlere en sağlıklı ve en temiz besinleri yedirmek için çalışmaktadır.

Teklif Talep Formu