Catering Firmaları Avantajları Nelerdir ?

Catering Firmaları Avantajları Nelerdir ?

Catering Firmaları Avantajları Nelerdir ?

Catering firmaları denince ilk akla gelen sağladığı avantajlardır peki bu tarz şirketler müşterilerine nasıl avantajlar sağlamaktadır bu yazımızda sizlere bu konuyla ilgili detaylı bilgiler vericeğiz. Amacımız sizlere daha doğru bilgiler aktarmaktır. Umarım sizlere satın alma konusunda doğru yönlendirmeler yaparak yardımcı olabiliriz rekabet düzeyi ticari sektörlerde her geçen gün artmaktadır işletmenizin satın alma sürecini doğru yönetebilmeniz ve istanbul şehri lokasyonları hakkında bilgiler vermeye çalıştık şimdiden herkese keyifli vakitle diliyoruz.

Catering Firmaları Avantajları

Bu tarz kurumların avantajları arasında en büyük olanı operasyonlarını tüm tabldot yemek müştelerinin merkez mutfaklarında üretip müşteriye kendi araçları ile sevk etmeleridir. Bu sayede örneğin ihracatla uğraşan bir tekstil firmasının kumaşlarına yemek kokusunun sinmesine yada bir medikal firmasının özel ürünlerinin korunmasını sağlamaktadırlar. Tüm bunların yanı sıra tek fatura ve tek cari ile muhasebesel KDV avantajı da bu konulardan biridir. Çünkü gıda maddelerinde Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Yasalarına göre bazı ürünlerde alış KDV’si yani katma değer vergisi %1 olarak belirlenmiştir. Ancak bu ürünler işlenip hizmete çevirildiği zaman bu oran %8 olarak değişmektedir. Catering firmaları ise bu tarzdaki avantajları ile müşterilerine oprerasyonel kolaylığın yanı sıra finansman kolaylığıda sağlamaktadırlar. Müşteri aldığı hizmetin ortalama 45. Günü catering şirketine ödeme yapmaktadır. Dolayısıyla her gün kendi finansmanını kullanmadan bir hizmet alıp gayet şık bir mutfakta keyfini çıkarmaları mümkündür.

En iyi Catering Firmaları Avantajları

 • Mutfak kurulumu
 • Finansman desteği ile 45 gün sonra ödeme
 • Profesyonel menü planlaması
 • Masa üstü ekipman desteği (sürekli)
 • Sürpriz çay saati ikramları
 • Sağlıklı yaşamı desteklemek için Kek ve süs ikramları
 • Menü seçme opsiyonu
 • Uzman müşteri temsilcisi desteği
 • KDV avantajı
 • Koku ve temizlik desteği
 • Operasyon rahatlatma
 • Mutfak işletmeciliği
 • Düğün davetlerde ikram hizmetleri
 • Profesyonel hizmetli kadro
 • Profesyonel yönetici kadrosu
 • Gıda güvenliğinde politkası
 • Kalite sertifikalı üretim
 • Şeffaflık ilkeleri
 • Catering hizmeti denince ilk akla gelen kurum Avrasya Kurumsal’dır.


Yemek Firmaları

Yemek firmaları İstanbulun sanayisindeki en büyük destekçileridir. Gerek ekonomik verilere olan katkıları ile gerek ise insan sağlığı için yapılan planlı üretimleri ile insanlığa katma değer yaratmak bir çok yemek firması için adeta görev haline gelmiştir. Sanayi kuruluşlarının personel yemek hizmetlerini sağlamak için kurulmuş olan bu şirketler organize sanayi bölgelerinde olan işletmelerin mutfaklarını kurup personel yemek hizmeti sağlamaktadırlar. Porselen tabaklarda yada Tabldot yemek tabaklarında verilen bu servisler ise müşterinin arzu ve isteklerine göre farklılık göstermektedirler.

Avcılar Catering Firmaları

Avcılar catering firmaları istanbulun batısında olan bu ilçede olan ve araçlar ile o lokasyona hizmet sağlayan firmalara verilen isimdir. Bu kurumların özel bir dernek, vakıf yada sivil toplum kuruluşu yoktur. Avcılar bölgesi yemek hizmetleri için hizmet vermeye Avrasya Kurumsal Yemek Hizmetleri her zaman hazır durumda bulunmaktadır.

İkitelli Catering firmaları 

İkitelli Catering Firmaları olarakta bilinen Avrasya kurumsal yemek istanbulun tam kalbinde kurduğu merkez mutfağı ile bütün mutfaklarını yönetmekte ve her noktaya hizmet ulaştırabilmektedir. İyi yemek hizmeti için yada sonradan yemeklerimiz bozuluyor diyen müşterileri için uzman bir ekip oluşturan Avrasya gıda sizleri mutlaka başakşehir’deki mutfağına beklemektedir.

Hadımköy Catering Firmaları

Hadımköy Catering Firmaları kış aylarında çok zorlanmaktadırlar. Bölge coğrafi yapısı ile kış ayları çetin geçmektedir tüm bunlara rağmen hadımköy yemek firmaları gerçekten çok iyi yeni araç filosuyla bölgeye kar lastikli ticari araçları ile servis vermektedirler. Bölgedeki istihdam edilen personele mufak kurup sıcak ve kaliteli yemek servisi sağlamak Avrasya Yemek firmasının işidir.

Tabdot

Tabldot firmaları İstanbul hem Avrupa hem de Anadolu yakasına hizmet götürmektedirler. Porselen tabaklarda tabldot yemek servisi olur mu diye bizlere çok fazla soru geliyor ancak insanlar “Tabldot” denince sadece eski çelik yada 2010’lu yıllarında ortaya çıkan beyaz tabldot tabaklarını düşünüyor oysa bu bir sektör ismidir Fransızca bir kelime olması sanırım Türk ulusunu biraz yanıltmaktadır. Sektör ismi olduğu için  aslında porselen tabaklar ile servis mümkündür. Günümüzde tabldot yemek firmaları kendilerini sürekli güncelledikleri için mutfaklarda sürekli revizyonlar yapmaktadırlar. Sizin seçtiğiniz hizmet ve menü konseptine uygun yemek menüleri belirlenir ve işletmenize özel araçlar ile servis edilir.

Mecidiyeköy Catering Firmaları

Mecidiyeköy catering firmaları istanbulun boğaz kıyısında olan işletmeye servis veren firmalara verilen genel bir addır. Avrasya gıda hizmetleri ise bölgede hem mutfağı olan hemde kapasite problemi olmaması için yakın lokasyonlardan araçları ile bölgeye yemek serivisi sağlayan bir catering şirketidir.

Esenyurt Catering Firmaları

Esenyurt catering firmaları İstanbul Avrupa yakasının batı sınırına yakın hadımköy ve beylikdüzü bölgelerine komşu aynı zamanda Bahçeşehir’in bitişidir. Bölgedeki Catering hizmeti veren kurumlar araçlar yardımı ile lokasyondaki her yere hizmet verebilmektedirler. Esenyurt bölgesi aynı zamanda bir sanayi bölgesidir. Çok ciddi bir hacme sahip olan bu nokta hadımköy beylikdüzü arasında adeta bir köprü ve stratejik fayda sağlamaktadır. Esenyurt bölgesinde yemek firması arıyorsanız mutlaka Avrasya ile iletişime geçebilirisniz.

Bahçeşehir Catering Firmaları

Bahçeşehir catering firmaları istanbulun en nadide en yeşil lokasyonlarından biri olan başakşehre bağlı olan bu beldeye hizmet veren kurumlardır. Bölgede site yerleşkesi oldukça yoğundur doğal olarak gelir düzeyi’de buna paraelel ilerlemektedir. Sosyo ve ekonomik kültürü yüksek insanların oturduğu bu ilçe oldukça keyifli ve nezihtir. Avrasya bu bölgede bir çok site ve yaşam alanına hizmet vermektedir. Bahçeşehir yemek firmaları arasında en kurum hangisi diye düşünüyorsanız bizi web sitemizi ve internet üzerinden yapılan yorumları okuyabilirsiniz.

Sizlere İstanbul ve ilçeleri ile ilgili doğusu batısı gibi ve ilçelerin bulunduğu stratejik unsurlardan bahsettik amacımız istanbulu bilmeyen tüketicilerimizin makalemizi okuyarak detaylı bilgiye sahip olmalarıdır. Akıcı ve günlük bir dil kullanmaya özen gösteridiğimizi tekrar söylemek isterim bize vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.