Catering Firmaları İkitelli OSB

Catering Firmaları İkitelli OSB

Catering Firmaları İkitelli OSB

Catering Firmaları İkitelli OSB

Catering firmaları ikitelli bölgesinde çalışan insanların yiyecek içecek ihtiyaçlarını yani beslenme ihtiyaçlarına cevap veren kurumlardır. Bölgede yaklaşık 36 adet büyük hacme sahip sanayi sitesi bulunmaktadır. Bunların her birinde çalışan personeller gece ve gündüz vardiyalarında yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar bu servisi sağlayan İkitelli Catering firmaları başlangıçta dört kap yemek olmak üzere tabldot menülerini servis etmektedirler. Bölgede çok fazla büfe ve lokanta vardır ancak yetersiz kaldıkları için yemek şirketleri hizmetlerini thermoline sisteme sahip 2020 model araçları ile servis etmektedirler.

İkitelli Catering Şirketleri

İkitelli catering şirketleri organize sanayi bölgesinin adeta göz bebeğidir. Avrasya Kurumsal Catering ise bu lokasyonda  en ciddi firmalara hizmet vermektedir. Bölgede otomotiv ve ağır sanayi hakimdir doğal olarakta mavi yakalı çalışanların yüksek kalori dengelemesine ihtiyacı vardır Avrasya gıda mühendisleri ise bu doğrultuda üretim yapmaktadırlar.  Büfeler’de satılan işlenmiş gıdaların servis edilmesi bu bölgeyi oldukça riske etmektedir ancak iyi bir catering şirketi burada başarılı olabilir çünkü kurum kültürüne ve yeterli finansmana sahip en önemlisi yeterli yatırıma sahip yemek şirketleri burada tabldot yemek hizmeti vermektedir.

Tabldot

Tabldot halk arasında bilinen toplu yemek hizmeti  verilen noktalarda kullanılan terimdir. Eskiden sefer tasları ile esnaflar evinden iş yerine yemek taşırlardı şimdi ise tabldot firmaları ortaya çıkmıştır. Bu durum yep yeni bir sektör ve binlerce istihdama sebebiyet vermektedir. Doğal olarak burada ciddi bir katma değer yaratmaktadır. Ülke ekonomisine yapılan vergi ve istihdam katkıları kredi kullanımı ile finans piyasalarına sağladığı katkılarda asla gözden kaçmamaktadır. Tablot Yemek hizmetleri  sefer tasından çıkarak artık gastronom küvetlerde ve porselen tabaklara yerini bırakmıştır. İyi bir hizmet almak istiyorsanız ve bunu Avrasya Tabldot ile gidermek istiyorsanız mutlaka bizimle 02124891228 nolu telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Tabldot Yemek Listesi

Tabdot yemek listelerini Avrasya sosyal sorumluk projesi kapsamında yemeğini kendisi yapan firmalara destek olabilmek için her ay düzenli olarak tabldot yemek listesi paylaşmaktadır. İnsanların düzenli beslenme alışkanlıklarını daha kaliteli hale getirebilmek için yapılan bu uygulama Avrasya ‘dan hizmet almasa bile toplu katma değer yaratabilmek için bu paylaşımlarını sosyal mecralardan ve web sitesinden paylaşmaktadır. Mutlaka bizi takip edin