Catering firmaları kurumsal hizmetleri nelerdir

Catering firmaları kurumsal hizmetleri nelerdir

Catering firmaları kurumsal hizmetleri nelerdir

Catering firmaları kurumsal hizmetleri 

Catering firmaları kurumsal hizmetler veren toplu yemek üreticileridir. Bu noktada tabldot yemek ‘ler için büyük mutfaklara ihtiyaç duyulmaktadır.
Çünkü ev yada iş yeri mutfaklarından toplu beslenme ve gıda güvenliğine uygun hizmetler üretilememektedir bu doğrultuda Avrasya Catering hizmetleri  olarak biz tam olarak gereken her şeyi yapmaktayız. Hizmet detaylarımızı web sitemizdeki animasyon filminden yada uzman müşteri temsilcimizden öğrenebilirsiniz peki yemek hizmeti alırken nelere dikkat etmelisiniz size bu yazımızda bununla alakalı bilgiler vereceğiz .

Yemek Firması ararken nelere dikkat edilmeli ?

1 .Yemek firmanızın kurumsal kimliğine ve vizyonunu araştırmalısınız
2.Masa üstü takımlarınızı ve diğer mutfak ekipmanlarınızı sağladığını mutlaka sorun
3. Catering firmasının kalite sertifkalarını mutlaka sorun 
4. Yemek hizmeti için ürün reçetelerini mutlaka sorun 
5. Toplu beslenme ve gıda güvenliği hususundaki hassasiyetini görmek için mutlaka mutfağını kontrol edin
6. Araç filosu ve servis ağı mutlaka sorulmaldır.
7. Personel desteği ve diğer sağladığı avantajlar için mutlaka detaylı bilgi isteyiniz
8. Catering şirketi ile tabldot yemek anlaşması yaparken sözleşme mutlaka imzalayınız
9. Gıda mühendisi varmıdır ?
10. Tüm eğitimlerini düzenli olarak yapmaktamıdır eğitim programını mutlaka kontrol ediniz yemek analizlerini mutlaka isteyiniz.
Tüm bu detayları iyi incelerseniz eğer en iyi yemek firmasıyla çalışma şansını mutlaka yakalarsınız size tavsiyemiz mutlaka hizmet alacağınız kurumu yerinde ziyaret etmelisiniz tüm bunları yaptıktan sonra sözleşmenizdeki önemli nüansları kontrol etmeli ve bu doğrultuda şirketiniz menfaatlerine uymalısınız gerek personel motivasyonu gerek ise yönetim motivasyonu için iyi bir yemek şirketinden hizmet almak gerçekten çok keyifli olucaktır. Şirketin finansman yapısına uygun yemek firması seçmeyi tabldot yemek listelerine bakarak anlıyaibilirisiniz ödeme planınızı en baştan belirtmelisiniz mutlaka bu doğrultuda sözleşmeyi eklemelisiniz yıllık zam oranları ise devletin belirlediği şekilde olmalıdır. Tüm bunları kabul etmeyen bir firma size üç ay da bir zam yapabilir ve oldukça yüksek fiyatlara hizmet almak zorunda kalabilirsiniz.

Catering Firmaları Esenyurt

Catering firmaları esenyurt bölgesinde hizmet taşımaktan öte bir sadakat projesidir. Bunun sebebi ise kışın zor zamanlar da bile gece ve mesai yemekleri mutlaka müşteri mutfağına ulaşır kaliteli ve sürekli iyi hizmet almak istiyorsanız Avrasya Yemek Firması sizin için Bahçelievler başta olmak üzere diğer bölge mutfakları ile size hizmet vermeye her daim hazır catering şirketidir. Kıraç sanayi bölgesi İstanbul ekonomisine dev katkı sağlamaktadır ancak hadımköy ve beylikdüzü bölgeleri de oldukça büyük firmaya ev sahipliği yapmaktadır. Bu bölgede büyük ve iyi yemek hizmeti veren kurumlar bulmanız mümkündür ancak bunların en iyisi Avrasya ‘dır. Sizde İstanbul Avrupa yakasında iyi bir hizmet almak istiyorsanız bizleri 0212 489 12 28 nolu telefondan arıyabilir uzman müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz  çalışma arkadaşlarımız sizlere anında yardımcı olacaktır emin olabilirsiniz.