Catering Firması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Catering Firması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Catering Firması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ülkemizde pek çok şehirde ve bölgede oldukça fazla sayıda catering firması bulunmaktadır. Durum böyle olunca da en iyi catering firması fiyatları bulabilmek de bir hayli zorlaşmaktadır. Firmalar kendileri ve personelleri için en doğru olan kararı vermekte zorlanabilirler. Ancak iyi bir catering firması seçmek için belli noktalara dikkat etmek yeterli olacaktır. Bir catering firmasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta catering firmasında çalışan personellerin sağlık koşullarına birebir uyumlu olması ve herhangi bir bulaşıcı hastalık taşımamalarıdır. Yemekler vücudumuza direkt olarak nüfuz eden ve içinde barındırdığı tüm zararlı ve yararlı canlıları vücudumuza dağıtan besinlerdir. Bu nedenle yenilen yemeklerin son derece titizlikle hazırlanması ve personellerin hiçbirinin aksi bir şekilde davranmaması gerekir. Aşçıdan, aşçı yardımcısına, servis elemanında, toparlayıcı personeline, lojistik personelinden idari birimde yer alan tüm herkes sağlık kontrollerinden geçmeli ve herhangi bir hastalık taşımamalıdırlar. Aksi durumda oluşabilecek olumsuz durumlar ön görülemez ve önlenemez bir hal alır. 

Sağlığımız her şeyin üstünde yer almakta ve ilk olarak korumamız gereken şeydir. Durum böyle olunca da ilk dikkat edilmesi gereken nokta da yiyeceklerdir. Dışarıdan sağlıksız olarak alınan ve nasıl hazırlandığı bilinmeyen yiyecekler hem uzun vadede hem de kısa vadede insan sağlığını olumsuz yönde etkilemektedir. Personellerin sağlıklı olması kadar önemli olan bir diğer nokta da yiyeceklerin sağlıklı olması ve sağlık koşullarını üst düzeyde sağlıyor olmasıdır. Hiçbir yiyecek, bozulmuş, çürümüş, tarihi geçmiş bir şekilde kullanılmamalıdır. Tahmin edilenin üzerinde olumsuz sonuçlar doğuracak bu davranışlar insan sağlığını direkt olarak olumsuz etkilemektedir. 
Bir catering firması fiyatları danışırken dikkat edeceğiniz noktalar personellerin sağlığı ve gıdaların ne koşullarda hazırlandığıdır. Alacağınız öğün sayısı, günlük kaç kişiye yemek servisi sağlanacağı ve günlük olarak istemiş olduğunuz yemek çeşitliliği de catering firması fiyatları etkileyen önemli faktörlerdir. 20 yılı aşkın bir süredir hizmet veren Avrasya Kurumsal catering firmamız sizler için her zaman en iyiyi en doğru şekilde sunmaktadır. Her zaman kaliteli personel ve kaliteli hizmet anlayışı ile de yemek tedarik etmekte ve her geçen gün mutlu müşteri kadrosunu genişletmektedir. 

Catering Firması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Catering Firması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Catering Firması Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ülkemizde ve özellikle de İstanbul yakasında pek çok catering firması vardır. Bu durum da pek çok catering firması fiyatları olduğunu göstermektedir. Ancak bunca firma arasından en doğrusunu nasıl seçip hangisinin firmanız için en uygun catering firması olduğunu belirleyeceksiniz. Bunun için bakılması gereken birkaç nokta vardır. Firmanın sağlığa verdiği önem, hijyen kuralları, standartlara uygunluğu, yiyecekleri nasıl ve ne şekillerde aldığı, personellerin sağlığı gibi pek çok konuya dikkat edilmelidir. Ancak her firma bu kıstasları sağlamamakta ve dolayısıyla da düşük maliyetlere hizmet vermektedir. Ucuz fiyat her zaman doğru bir karar olmamaktadır. Yiyecekler sağlığımızı doğrudan etkileyen besinlerdir. Bu nedenle yenilen her bir yiyeceğe dikkat edilmeli ve catering firması seçimi de ona göre iyi yapılmalıdır. Bir catering firması seçerken dikkat edeceğiniz noktalar vardır, bunlardan kabaca bahsettik. Ancak catering firması fiyatları alırken dikkat edilecek noktalar nelerdir?

 
  • Günde kaç öğün yemek istediğiniz
  • Günde net olarak kaç kişiye yemek vereceğiniz
  • Hangi öğünlerde yemek istediğiniz
  • Yemeklerin haftanın hangi günleri geleceği
  • Kaç çeşit yemek istediğiniz
 
Bu kıstaslar sizlerin catering firması fiyatları taleplerinizde sorulması gereken ve teklifinizin tutarını belirleyen noktalardır. Her bir değerlendirmeye göre farklı bir fiyat uygulaması yapılacaktır. Tek tip fiyatlandırma doğru olmayacak ve gerçek sonucu yansıtmayacaktır. Bir catering firmasından aldığınız fiyatın gerçeği yansıtması da bir o kadar önemlidir. Piyasa değerinin oldukça altında olan fiyatlar kesinlikle kaliteli bir hizmet sağlayamayacaktır. 
Yiyecekler sağlığımızın en önemli yapı taşlarındandır. Bu nedenle her zaman sağlıklı gıdalarla beslenmeli ve oldukça dikkatli davranmalıyız. Bu durumu aksine çevirecek olası tüm durumlardan uzak durmalıyız. Gıdalar hem kısa vadede hem de uzun vadede oldukça zedeleyici olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu yüzden de catering firması seçerken ve catering firması fiyatları teklifi alırken tüm bu hususları da göz önünde bulundurmak gerekir. 
Avrupa Yakası ‘nda iyi bir firma arayışındaysanız tercihiniz Avrasya Kurumsal Catering firmamızdan yana olmalıdır. Her durumda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamızla sizlere uygun fiyata kaliteli bir hizmet sunmaktayız.