Catering Hizmeti

Catering Hizmeti

Catering Hizmeti

İçeriğinde yiyecek ve içecek barındıran tüm organizasyonlara, daha doğrusu yemekli organizasyonlara catering hizmeti denilmektedir. Türkçe anlamına bakacak olursak da diğer bir tabirle ziyafet hizmetleri de denilebilir. 

Bugün günümüzde ülkemize baktığımızda catering hizmetlerinin 1980 ‘li yıllarda karşımıza çıktığını görürüz. Catering hizmeti ilk olarak yalnızca otellerde ya da çoklu ve toplu organizasyonların yapıldığı yerlerde kendini göstermekteydi. Ancak zaman içerisinde catering hizmetleri de kendini oldukça geliştirdi ve tüm işletmelere yayıldı. Artık pek çok firma ya da kurum yemek işlerini kendi bünyelerinde çözmek yerine catering firmalarından bu konuda destekler almaktadır. Bu, hem maliyet açısından çok daha düşük bütçelere karşılık gelmekte hem de çok daha hızlı ve pratik bir çözüm olmaktadır.
Günümüzde insanlara catering denildiğinde akıllarına ilk olarak toplu yemek gelmektedir. Ancak catering kelimesi tam olarak toplu yemek işlemini karşılamamaktadır. Toplu yemek yemek bir ortamdaki kimselerin bir arada yemek yediği tek seferlik ya da belli aralıklarda gerçekleşen bir hizmettir. Ancak catering hizmeti bunun aksine günlük olarak en az 1 kez sunulan ve toplu ya da az sayıda kişi farketmeksizin sürekli olarak yapılan bir hizmettir. Catering kelimesini birebir karşılayan ifade ise toplu yemek firması kelimesidir. Çünkü catering bir yemek yeme eylemi değil bir kuruluş ifadesidir. 
Avrasya Kurumsal Catering firmamız çok uzun yıllardır bu alanda müşterilerine kurumsal çözümler sunmaktadır. Birbirinden lezzetli ve kalitede çıkan yemeklerimiz ile hem kurumlar hem de kurum çalışanları yemeklerini keyifle yiyor. Her gün ne yemek yenilecek derdi bir süre sonunda bunaltıcı ya da yorucu olabiliyor. Veyahut her gün dışarıdan aperatif yemekler yemek ya da rast food tarzı sağlıksız gıdalarla beslenmek uzun vadede insanların sağlığını etkilemektedir. Bunun için her durumda sağlıklı olan gıdalar tüketilmeli ve lezzetli ev yemekleri yenilmelidir. 

Catering Hangi Organizasyonlarda Kullanılır?

Catering hizmeti yalnızca belli sektörlere ya da kurumlara hizmet veren bir alan değildir. Dileyen tüm kurumlar catering hizmeti alabilirler. Ya da tek seferliğe mahsus bir organizasyon için catering hizmeti talebinde bulunabilir ve misafirlerinizi dilediğiniz menülerle sağlıklı ve leziz bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Catering Hizmeti

Catering Hizmeti

Catering Hizmetleri

Yeme ihtiyacının günümüzde başka bir boyut kazanması catering gibi kavramların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Catering hizmetleri veya başka bir deyişle yiyecek tedarik hizmetleri günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Organizasyon ve etkinliklerde özellikle oldukça önemlidir ve tercih edilir. Bizler bu alanda etkili bir şekilde hizmet veren önemli bir firma olarak gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz bir ekip olmaktayız. Sizlere bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalardan bahsedecek olursak.

Catering Hizmetleri Nelerdir?

Davet ve organizasyonların mükemmel olması için her konuda en iyisine ihtiyaç vardır. Özellikle bu tarz etkinliklerde yemek konusu özellikle oldukça önemlidir. Catering hizmetleri ile organizasyonlarda ihtiyaç duyulan yeme içme konuları rahatlıkla halledilmektedir. Bizler bu alanda hizmet veren, alanında profesyonel olan bir firma olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmenizdir. Her türlü organizasyonunuzu için özel olarak hazırlanan menüler ile konuklarınızı en iyi biçimde ağırlayabilirsiniz.

Catering Hizmetlerinin Avantajları

Günümüzde birçok kişi için vazgeçilmez hale gelmiş olan catering hizmeti birçok yönden oldukça avantajlıdır. Özellikle bizim gibi deneyimli ve profesyonel firmalardan hizmet alan kişiler için bu hizmet ekstra olarak son derece avantajlı olmaktadır. Organizasyonlarınızda veya düzenli olarak firmanızda bu hizmetten faydalandığınızda nasıl avantajlar elde edebileceğinizden bahsedecek olursak. Şöyle ki;

  • Özellikle firmalarda fazlası ile tercih edilen bu hizmet kapsamında sunulan yemekler hem çok sağlıklı hem de çok faydalıdır. Öncelikle porsiyonları ve kalorileri özel olarak belirlenir.
  • Çalışanların sağlıklı yemek tüketmesi iş yerinde başarısını ve huzurunu doğal olarak olumlu etkiliyor. Bu da performanslarına aynı şekilde yansıyor.
  • Catering firması olarak hazırladığımız yemeklerin her aşamasını denetlediğimiz ve kontrolden geçirdiğimiz için sizlere son derece güvenli yemek hizmeti vermekteyiz.
  • Catering hizmetlerinin en önemli avantajlarından biri sizi hiç yormuyor olmasıdır. Özellikle etkinlik ve organizasyonlarda sizler hiç yorulmadan konuklarınıza son derece lezzetli yemekler ve ikramlar yapılmaktadır.

Catering Hizmetlerinden Nasıl Faydalanılır?

İstediğiniz zaman catering hizmetlerinden faydalanmanız oldukça kolaydır. Bu alanda bizleri tercih ettiğinizde özellikle istediğiniz zaman bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak ve en iyi hizmeti vermek için tüm ekibimiz ile birlikte çalışmaktayız. Firma olarak sahip olduğumuz deneyim ve alanında son derece başarılı ekibimiz ile size en iyi hizmet garantisi sunmaktayız. Bizler ile iletişime geçerek sizlerde sunmuş olduğumuz etkili hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Organizasyonlarınızı bambaşka bir boyuta taşıyacak olan catering hizmetleri için bizim gibi firmaları tercih etmeniz size oldukça avantaj sağlayacaktır. Konuklarınızı en iyi biçimde ağırlamak ve onları memnun etmek istiyorsanız sizlere bir telefon kadar uzağız. İletişim adreslerimizi kullanabilir veya bizleri ziyaret ederek bu konuda hem daha detaylı bilgi alabilir hem de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.