Catering Hizmetimiz

Catering Hizmetimiz

Catering Hizmetimiz

Sağlıklı, hijyenik, kaliteli ve son derece özenle hazırladığımız lezzetli yemeklerle catering hizmeti anlayışımızı, tam profesyonel ve işini severek yapan ekibimizi hizmetimizle birleştirdik. Bu güzel birleşime bizlerin Türk misafir perverliğini ve ülkemizin birbirinden güzel lezzetli yiyeceklerini katarak Avrasya Kurumsal Catering Hizmetini sizlere sunmaktayız.

Avrasya Kurumsal Yemek Şirketi olarak; 10 kişiden 5000 kişiye kadar aklınıza gelebilecek açık havada veya kapalı alanda, düğün, nişan, söz, doğum günü, sünnet, iftar yemeği, cenaze yemeği, şirketlerin yıl dönümü kutlamaları, baby shower, kongre ikramları, piknik, coffee break, çay partileri vb. tüm davetler için catering hizmet verebilecek profesyonel ekip ve ekipmana sahibiz.

90’lı yıllardan itibaren sürdürülebilir başarımızın sırrı; samimiyetimiz ve her yıl yenilenen teknoloji ile birlikte kendimizi yenilemeye ve her daim hizmetimizle alakalı gelen yeniliklere açık kalmaya maksimum özen göstermemizdir.

TOPLU YEMEK

Avrasya Kurumsal Yemek Şirketi olarak; evinizde annenizin ellerinden yediğiniz yemeklerdeki damak zevkini tattırmak arzusundayız. Son derece hijyenik ortamlarda ürettiğimiz sağlıklı yemeklerimiz, temiz streç film kullanmamız, peçete ve kürdana kadar düşündüğümüz catering hizmetimizle sizin aklınıza gelebilecek her saatte sıcak yemeklerimizi sizlerin hizmetine sunmaktan büyük zevk duyarız.

Toplu yemek hizmetimizde sağlıklı ve dengeli beslenmenizle birlikte, kalite, lezzet ve hijyenik koşulları bütünleştirerek ihtiyaca cevap vermek amacıyla Avrasya Kurumsal olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

EN İYİ CATERİNG HİZMETİ

Catering hizmetimiz oldukça iddialı olduğumuz bir ikram şeklidir. Oturma düzenli yemeklerde ya da otellere sunduğumuz catering hizmet, misafirlerinizin memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmakla kalmıyor, yemek konusundaki deneyiminizi de yükseklere taşıyoruz. Tüm mutfaklara ait olan lezzetleri, modern sunuşlar ve profesyonel servis kalitesi ile buluşturmaya devam ediyoruz. Özellikle et ve desert kalitemiz tüm müşterilerimiz ve misafirlerimiz tarafından oldukça beğeni topluyor. Sebzelerin taze ve ait olduğu sezonunda olmasına son derece özen gösteriyor ve çok dikkat ediyoruz. Yemeklerimizin gramajları diğer tüm catering firmalarının dışında, doyurucudur. Şirketimizi birebir görmek isteyenler için Avrasya Kurumsal Yemek Şirketimizin mutfağı temizliği ve hijyeni ile her zaman ziyaretinize açıktır.