Catering Şirketleri Fiyat

Catering Şirketleri Fiyat

 Catering şirketleri fiyat bakımından farklı politikalar izlese de belli aralıklar içerisinde değişir. Bu aralıkların çok altında fiyatlara verilen hizmetlerden uzak durmak oldukça önemlidir. Özellikle 4 kap yemek için 20₺ - 22₺ bandının altındaki hizmetler güvenli olmayıp uygun olmayan koşullarda hazırlanarak sunulur. Bu tarz bir catering hizmeti almamak için mutlaka iyi araştırma yapılmalı karar ona göre verilmelidir.

Catering Şirketleri Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

Catering şirketleri fiyatlarını belirlerken bazı unsurları göz önünde bulundurur. Böylece yemek firmalarının teklif vereceği fiyatı kolaylıkla belirmesinde yol gösterici olur. Bu temel unsurlar;

  • ·       Menü içeriğinde kullanılacak malzemelerin kalitesi,
  • ·       Et ve tavuk gibi protein kaynaklı besinlerin miktarı,
  • ·       Menü içeriğinin zenginliği,
  • ·       Yemeklerin teslim edileceği yere uzaklığı (rotasyon),
  • ·       Müşteri özel talepleri,
  • ·      Mevcut piyasa şartları vb. şeklinde sıralanır.

Her bir madde yemek fiyatları için etkili olmakla birlikte catering şirketi maliyetleri ile de ilişkilidir. Tüm catering şirketleri aynı kalitede hizmet vermediğinden fiyatlar arasında farklılıkların olması doğaldır. Ancak sağlık için yemek hizmeti alacağınız yerin güvenilir olması şarttır. Bu nedenle mutlaka fiyattan önce şirketin nasıl işler başardığını ve nasıl hizmet sunduğunu öğrenmelisiniz. Daha sonrasında karar verdiğiniz hizmet türü için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Yemek hizmeti alacak biri olarak anlaşacağınız firmanın verdiği teklifi değerlendirmeden önce gerekirse firma ziyareti yapmalı ve lezzet, güvenilir hizmet alacağınızdan emin olmalısınız.

Catering Şirketleri Fiyatları Ne Kadardır?

Catering şirketleri fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyorsanız büyük oranda hizmet almaya karar vermişsiniz demektir. Eğer gerçek anlamda güvenilir ve iyi hizmet veriyorsa firma fiyatları da bunu yansıtır nitelikte olur. Piyasanın çok altında seyreden fiyatlara hizmet almamaya özen göstermek gerekir. Aksi halde memnun kalmayacağınız gibi çeşitli sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Özellikle gıda zehirlenmesi gibi sorunlar görülebilir. Bu bakımdan seçim yaparken fiyat avantajını tek kriter olarak görmemek gerekir.

Güvenli bir ortamda yapılan ve rahatlıkla tüketebileceğiniz catering hizmeti 4 kap için 22₺’dir. Piyasada sunulan 12₺ tabldot yemek hizmetinden uzak durmalı, tercihinizi bu yönde yapmamalısınız. Kalitesi ve güvenilirliği ile uzun yıllar sektörde bulunan Avrasya Kurumsal makul ölçüdeki fiyatlarıyla müşterisini memnun eder. İstanbul’un pek çok yerine ulaşabilen catering şirketi ile çalışarak siz de fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Catering Şirketleri Fiyatlarının Seçim Aşamasındaki Yeri

Catering şirketleri fiyatları hemen herkes için önemli bir parametredir. Yemek firması ile anlaşma yaparken öncelikli olarak sorulan ve karar verme aşamasında büyük bir orana sahip olan unsurlardan biridir. Ancak yemek şirketi seçiminde ilk bakılması gereken parametre değildir. Öncelik daima kalite, güvenli, iyi hizmetin sunulup sunulmayacağı olmalıdır. Sonrasında yemek şirketi fiyatlarına bakılarak karar verilmelidir. Aksi halde çok uygun fiyata memnun olmayacağınız yemek hizmeti almış olur ve sonucunda da ekonomik anlamda dezavantaj yaşamış olursunuz.

 

 

<
Teklif Talep Formu