Doğru Catering Şirketini Bulmak

Doğru Catering Şirketini Bulmak

Doğru Catering Şirketini Bulmak

Doğru Catering Şirketini Bulmak

İstanbul gibi bir büyük şehirde firmanız varsa yemek hizmeti sizin için ciddi bir mesele olacak demektir. Özellikle firmanızda çalışan sayınız fazla ise firmanızın verimi, çalışanlarınızın huzuru gibi birçok şeyde yemeğin doğru yoldan bir etkisi olduğunu bilirsiniz. İşte tam da bu sebepten dolayı doğru catering şirketi ile çalışmak daha fazla önemli bir hale gelir.

Catering Şirketi ve Beklentiler

Elbette ki her işletme çalıştığı catering şirketi tarafından yüksek seviyede kaliteli bir hizmet bekler. Fakat tam da bu noktada birkaç küçük detaya dikkat etmelisiniz. Tasarruf etmek isterseniz seçtiğiniz ya da seçeceğiniz hizmetleri dikkatli bir şekilde gözden geçirmelisiniz. Böylece firmanız için en makul oranlarda tasarruf edebilirsiniz. Bu konuların dışında kaliteden ve hijyen gibi sağlık içeren konulardan zaten tasarruf etmek gibi amacımız olamaz. Sonuç olarak herkesin sağlığı her şeyden önce gelir.

Kurumsal Catering Şirketi

Catering Şirketleri ve Sundukları Hizmetler

Bazı hizmetler catering şirketi ile çalışırken sizin için daha önemli olabilir. Bu hizmetleri maddeler şeklinde sıralamak gerekirse;

İlk madde olarak mutfak malzemeleri, mutfağınızda kullanmanız gereken tabak ya da tabldot arasında bir tercih yaparsınız. Daha sonra bu seçime göre bulaşık makinesi ve deterjan gibi oluşan ek ihtiyaçlarınız olacaktır. Ya da tabldot tercih edip bulaşıkları da catering şirketinin hizmetine dahil edersiniz.

İkinci madde olarak ek malzemeler, bu malzemelerde peçeteden baharatlara kadar büyük, geniş bir yelpazede gereksinim duyacağınız malzemelerdir.

Yoğurt ya da ayran, eğer ağır bir iş yapıyorsanız firmanızda ki çalışanlarınız hemen hemen her gün yoğurt ya da ayran yemek isteyebilir. Kaldı ki İstanbul’da metal sanayii ve tekstil sektörü başta olmak üzere bu tarz da bir isteği olan çok sayıda işletmeler bulunmaktadır.

Ekmekler, finansal boyutu bir yana israf olmaması için ekmekleri tam yettiği kadar yani kararında istemelisiniz.

Salatalar, menüde ki ne yemek olursa olsun sağlıklı ve kalite olsun isterseniz salata ya da salatbar seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle catering şirketi tarafından sizlere menüden bağımsız olarak farklı çeşitteki lezzetler ve salatalar gelecektir.