Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Catering firmaları en lezzetli hazırlanan ve sağlıklı olarak sunulan yemekleri müşterilerine arz etmek için faaliyet gösterirler. 1980 yılından sonra catering firmalarının sayısı ülkemizde artmıştır. Esenyurt yemek şirketleri arasında lider olan Avrasya Catering, yemek hizmetleri sunumunda da fark yaratmaktadır. Bazı yemek şirketleri müşterilerine yalnızca tabldot yemek hizmeti sunarken bazı firmalar da daha geniş yemek servisi hizmetleri sunmaktadır. Örneğin organizasyon ve davetlere uygun yemek konsepti hazırlayan firmalar da geniş müşteri kitleleri ile dikkat çekmektedir.

Esenyurt Yemek Şirketleri Arasında Ne Gibi Farklar Vardır?

Catering firmalarının sundukları hizmetler birbirlerinden farklı olabilmektedir. Bazı firmalar yalnızca klasik tabldot hizmeti sunarken bazı firmalar davet yemekleri, hastane gibi ortamlara özgü yemekler vb. yemek hizmetleri sunabilmektedir. Esenyurt yemek şirketleri arasında farklı bir konumda olan Avrasya yemek, lezzetli yemekleri hijyen koşullarına uygun olarak hazırlamaktadır. Sağlıklı yemek konusunda titiz olan Avrasya kurumsal, hijyenik yemek hazırlama sırasında en son teknolojik ekipmanları kullanmaktadır.

Firma, tüm organizasyon ve davetlerin konseptine uygun yemekler hazırlayarak isteğe göre de güler yüzlü personelleri ile organizasyonlarda yemek sunumu yapmaktadır. Avrasya Catering’in dikkat ettiği bir başka husus da hazırlanan yemeklerin tam zamanında, sıcak bir şekilde ve sağlıklı olarak müşteriye ulaştırılmasıdır. Sıcak olmayan bir yemek, lezzetini tam olarak yansıtamayacaktır. Avrasya kurumsal aşağıdaki yemek hizmetlerini özverili bir şekilde sunmaktadır:

  • Tabldot yemek hizmeti,
  • Davet ve organizasyonlara uygun yemek servisi,
  • Hastaneler için özel olarak hazırlanan yemek hizmeti,
  • Ağır işlerin yapıldığı inşaat şantiyeleri için kalori hesabı yapılarak sunulan yemek hizmetleri,
  • Okul, yurt ve otellere özel olarak hazırlanan yemek hizmetleri.

Avrasya Catering, bünyesinde istihdam ettiği gıda mühendisleri aracılığı ile yemeklerin kalori hesaplarını yaparak dengeli ve yeterli beslenme listeleri hazırlamaktadır. Düzenli öğün talebinde bulunan firmalara kalori hesaplarına dayalı olarak yemek listeleri sunulmaktadır.

Catering Yemek Firmaları Arasında Avrasya Catering’in Farkı Nedir?

Catering firmaları arasında lezzetli ve sağlıklı yemekler yapan firmalar her zaman dikkat çekmektedir. Avrasya kurumsal, lezzetli ve sağlıklı yemek hizmeti sunarken müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Firma tarafından hazırlanan yemeklerde her zaman taze ürünler kullanılmaktadır. Son kullanma tarihi yaklaşan ürünler yemeklere katılmamakta, bu ürünler anında imha edilmektedir. Esenyurt yemek şirketleri arasında hizmet sunumu hususunda da fark yaratan Avrasya kurumsal, yemek taşıma hizmetlerinde de öncüdür.

Yemek taşıma hizmeti, catering firmaları için son derece önemli olmaktadır. Sağlıklı bir şekilde, sıcak ve taze olarak müşteriye ulaşmayan yemekler firmanın itibarına zarar verecektir. Avrasya Catering, müşteri odaklı yemek hizmetleri ile her zaman göz doldurmaktadır. Davet ve organizasyonların konseptine uygun yemek listeleri firma tarafından itina ile hazırlanmaktadır. Firmanın ekibinde yer alan gıda mühendisleri, her müşterisine uygun dengeli ve uygun kalorili yemek hesaplamalarını her öğün için yapmaktadır. Bu hesaplamalara göre de uygun yemek listeleri özverili bir şekilde hazırlanmaktadır. Avrasya yemek, en lezzetli yemekleri en sağlıklı yöntemlerle hazırlamaktadır.

 

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan ve İstanbul’un eski ilçelerinden biridir. İş hayatıyla ev hayatının iç içe olduğu bu ilçede, her geçtiğimiz yıl yemek hizmetinin artma eğilimleri artarak yükselmektedir. Bu yemek ihtiyaçlarını karşılamak için esenyurt yemek şirketleri çeşitli hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Diğer ilçeler de hizmet veren catering şirketleri ve esenyurt yemek şirketleri arasında birçok hizmet farklılıkları görülmektedir. Küçük seviyeli merdiven altı tabldot yemek şirketleri de, profesyonel ve yüksek dereceli yemek şirketleri de bu ilçede görülebilir. Ancak genele bakacak olursak orta seviyede ya da küçük seviyede ki yemek üreticileri de olduğu söylenebilmektedir. Kayıtsız yemek firmalarının da en çok gözlemlendiği yer Esenyurt ilçesidir.

Her İlçeye Hızlı Hizmet

Esenyurta yakın komşu ilçelere de aktif olarak taşıma hizmeti veren esenyurt yemek şirketleri, en hızlı sürede yemekleri teslim etmektedir.  Trafiğin yoğun ya da yer yer akıcı olduğu bu ilçede bulunan esenyurt yemek şirketleri, rahatlıkla Hadımköy, Avcılar, Küçükçekme gibi komşu ilçelere de catering hizmetini verebilmektedir. Eğer ihtiyaç duyulan yemek sayısı çok fazla ise İstanbul’un Avrupa yakasının her ilçesine de catering hizmeti verildiği de söylenebilir.

Yemek hizmetiyle alakalı teklif almak için esenyurt yemek şirketleri kendi kurumları adına işletme kayıt belgelerini ve gıda işletme ruhsatlarını muhakkak talep ediniz. Mümkünse de yemek şirketlerini yerinde ziyaret etmeye özen gösteriniz. Çünkü sizin aklınızda oluşan hijyen kuralları, seçtiğiniz yemek şirketlerinde bulunmayabilir. Fakat Esenyurt ilçesinde bulunan esenyurt yemek şirketleri lokasyonunu belirlemiş büyük seviyede ki ve profesyonel catering hizmetleri veren şirketlerdir.  Bu esenyurt yemek şirketleri arasından en kaliteli ve hijyen kurallarına uyan, işini profesyonelce yapan bir şirket ile çalışmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avrasya Kurumsal Catering Anlayışı

Avrasya Kurumsal catering hizmetini; menü planlamalarını, üretim, satın alma işlemlerini, yemekhane ve mutfak düzenini, hijyen ve temizlik, çalışan temini ve eğitimi, hızlı yemek servisi gibi aklınıza gelebilecek tüm süreçlerin sorumluluğunu üstlenmektedir. Birlikte çalıştığı kurumun sahip olduğu kalite sistem belgelerinin tüm devamlılıklarını yerine getirmek şartıyla , üretim yaptığı her işte, kalite sistemlerinin gerekliliklerini uygulayarak, sistem işleyişini ve anlayışını her zaman düzenli bir şekilde devam ettirmektedir.