Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt yemek şirketleri, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan ve pek çok kişiye yemek hizmeti sunan firmadır. Esenyurt bölgesinde hem iş yerleri hem de evler sıkça bulunur.  Bu nedenle de Esenyurt yemek şirketleri hem bu bölgede hem de civar bölgelerde yemek hizmeti verir. Yemek hizmetlerinde bulunan Esenyurt yemek şirketleri kalabalık bir ilçede yer alması sebebi ile birçok yere hizmet sunar.

Esenyurt yemek şirketleri müşterilerine çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetleri ile de diğer bölgelerde hizmet veren catering firmalarından büyük oranda ayrılır. Özellikle sunumlarda yapılan farklılıklar, yöresel yemeklerin yanı sıra spesifik yemeklerin yapılması  ve farklı çeşitteki ikramlıkların hazırlanması ile birçok catering firmalarından önemli ölçüde ayrılır.

Esenyurt Yemek Şirketleri İle Hızlı Servis İmkanı

Esenyurt yemek şirketleri ile hızlı servis imkanı sundukları en önemli hizmetlerden biridir. Esenyurt yoğun trafiğin olduğu ve pek çok yerleşim yeri ile iş yerlerinin bulunduğu bir yerdir. Bu nedenle bu bölgede bulunan kişiler yemek hizmeti almaya karar verdiklerinde yemeklerin hızlı bir şekilde kendilerine ulaşmasını ister. Özellikle günümüzde zamanın değerli olması ve yemek düzeninin oluşturulması için yemek hizmetinin belirli bir vakitte sunulması çok önemlidir. Bunun için de yemek şirketi, müşterisine yemekleri herhangi bir bozulmaya mahal vermeden en hızlı şekilde ulaştırmayı amaç edinir.

Hızlı servis imkanı aynı zamanda sunulacak yemeklerin ısısını kaybetmemesine ve bozulmanın yaşanmamasına olanak tanır. Bu da lezzetli yemeklerin hazırlandığı gibi müşteriye ulaştırılması demektir. En nihayetinde de müşteri lezzetli yemeklere en kısa sürede ulaşır.

Esenyurt Yemek Şirketlerinde Hizmet Anlayışı

Esenyurt yemek şirketlerinde hizmet anlayışı bir bütün olarak gerçekleştirilir. Tüm hizmet süreci boyunca yemek firması olmanın sorumluluğu ile müşterinin sağlığına ve memnuniyetine önem verir. Ayrıca hizmetlerini sunarken özgün çalışmalar yapmaya ve devamlı olarak gelişmeye özen gösterir.

Esenyurt yemek şirketleri hizmet anlayışı kapsamında ürünlerin tedarik edilmesi, ürünlerin yasalara uygun muhafaza edilmesi, yetkin kişilerce yemeklerin yapılması, menülerin planlanması, farklı şekillerde sunumlarının yapılması, müşteri beklentisi doğrultusunda çalışmalar yapması vb. pek çok unsur bir bütün olarak ele alınır ve gerekli çalışmalar titiz bir şekilde yapılır.

Yemek şirketleri vermiş oldukları hizmetler sebebi ile birçok sorumluluk üstlenirler. Bunların en başında müşterisinin sağlığını tehlikeye atmamak adına kaliteli ürünler ile yemekler hazırlamak ve sunmaktır. Aynı zamanda hijyen şartlarını da sağlayacak şekilde hizmet vermesidir. Bu sebeple Esenyurt catering firmaları hizmet anlayışı olarak müşterisinin sağlığına önem verir ve bunun için gerekli tüm çalışmaları bünyesinde gerçekleştirir.

Sonuç olarak Esenyurt catering firmaları hem hızlı servis imkanları hem de sahip oldukları hizmet anlayışları ile bulunduğu bölgede ve civar bölgelerde en kaliteli ve en iyi yemek hizmetini sunan catering sektörünün önde gelen firmalarındandır.

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Esenyurt Yemek Şirketleri

Catering firmaları en lezzetli hazırlanan ve sağlıklı olarak sunulan yemekleri müşterilerine arz etmek için faaliyet gösterirler. 1980 yılından sonra catering firmalarının sayısı ülkemizde artmıştır. Esenyurt yemek şirketleri arasında lider olan Avrasya Catering, yemek hizmetleri sunumunda da fark yaratmaktadır. Bazı yemek şirketleri müşterilerine yalnızca tabldot yemek hizmeti sunarken bazı firmalar da daha geniş yemek servisi hizmetleri sunmaktadır. Örneğin organizasyon ve davetlere uygun yemek konsepti hazırlayan firmalar da geniş müşteri kitleleri ile dikkat çekmektedir.

Esenyurt Yemek Şirketleri Arasında Ne Gibi Farklar Vardır?

Catering firmalarının sundukları hizmetler birbirlerinden farklı olabilmektedir. Bazı firmalar yalnızca klasik tabldot hizmeti sunarken bazı firmalar davet yemekleri, hastane gibi ortamlara özgü yemekler vb. yemek hizmetleri sunabilmektedir. Esenyurt yemek şirketleri arasında farklı bir konumda olan Avrasya yemek, lezzetli yemekleri hijyen koşullarına uygun olarak hazırlamaktadır. Sağlıklı yemek konusunda titiz olan Avrasya kurumsal, hijyenik yemek hazırlama sırasında en son teknolojik ekipmanları kullanmaktadır.

Firma, tüm organizasyon ve davetlerin konseptine uygun yemekler hazırlayarak isteğe göre de güler yüzlü personelleri ile organizasyonlarda yemek sunumu yapmaktadır. Avrasya Catering’in dikkat ettiği bir başka husus da hazırlanan yemeklerin tam zamanında, sıcak bir şekilde ve sağlıklı olarak müşteriye ulaştırılmasıdır. Sıcak olmayan bir yemek, lezzetini tam olarak yansıtamayacaktır. Avrasya kurumsal aşağıdaki yemek hizmetlerini özverili bir şekilde sunmaktadır:

  • Tabldot yemek hizmeti,
  • Davet ve organizasyonlara uygun yemek servisi,
  • Hastaneler için özel olarak hazırlanan yemek hizmeti,
  • Ağır işlerin yapıldığı inşaat şantiyeleri için kalori hesabı yapılarak sunulan yemek hizmetleri,
  • Okul, yurt ve otellere özel olarak hazırlanan yemek hizmetleri.

Avrasya Catering, bünyesinde istihdam ettiği gıda mühendisleri aracılığı ile yemeklerin kalori hesaplarını yaparak dengeli ve yeterli beslenme listeleri hazırlamaktadır. Düzenli öğün talebinde bulunan firmalara kalori hesaplarına dayalı olarak yemek listeleri sunulmaktadır.

Catering Yemek Firmaları Arasında Avrasya Catering’in Farkı Nedir?

Catering firmaları arasında lezzetli ve sağlıklı yemekler yapan firmalar her zaman dikkat çekmektedir. Avrasya kurumsal, lezzetli ve sağlıklı yemek hizmeti sunarken müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Firma tarafından hazırlanan yemeklerde her zaman taze ürünler kullanılmaktadır. Son kullanma tarihi yaklaşan ürünler yemeklere katılmamakta, bu ürünler anında imha edilmektedir. Esenyurt yemek şirketleri arasında hizmet sunumu hususunda da fark yaratan Avrasya kurumsal, yemek taşıma hizmetlerinde de öncüdür.

Yemek taşıma hizmeti, catering firmaları için son derece önemli olmaktadır. Sağlıklı bir şekilde, sıcak ve taze olarak müşteriye ulaşmayan yemekler firmanın itibarına zarar verecektir. Avrasya Catering, müşteri odaklı yemek hizmetleri ile her zaman göz doldurmaktadır. Davet ve organizasyonların konseptine uygun yemek listeleri firma tarafından itina ile hazırlanmaktadır. Firmanın ekibinde yer alan gıda mühendisleri, her müşterisine uygun dengeli ve uygun kalorili yemek hesaplamalarını her öğün için yapmaktadır. Bu hesaplamalara göre de uygun yemek listeleri özverili bir şekilde hazırlanmaktadır. Avrasya yemek, en lezzetli yemekleri en sağlıklı yöntemlerle hazırlamaktadır.