Fabrikalar İçin Yemek Firmaları

Fabrikalar İçin Yemek Firmaları

Fabrikalar İçin Yemek Firmaları

Catering kelimesi ve hizmeti ilk olarak hayatımıza 1980 ‘lerde otellerde girmiştir. Ancak o kadar benimsenmiş ve sevilmiştir ki bugün neredeyse her kurumun içinde catering hizmeti yer almakta ve her br organizasyonun arkasında yemek firmaları bulunmaktadır. Günümüzde kutlamaların, partilerin, çeşitli organizasyonların arttığı bugünlerde insanların onlarca ve hatta bazen sayıları yüzleri bulan kişilere aynı anda ve aynı lezzette yemek hazırlamaları imkansız olmaktadır. Bu sebeple de kusursuz bir hizmet isteyen herkes yemek firmaları ile anlaşmakta ve misafirleri için istedikleri yemekleri profesyonelce temin etmektedir. Organizasyonlar kadar ve hayat çok daha fazla catering hizmeti ihtiyacı duyan kurumlar şüphesiz ki fabrikalar, hastahaneler, şantiyeler ve benzer topluluğun çok olduğu yerlerdir. Fabrika gibi yerlerde yüzlerce ve hatta binlerce kişi yemek hazırlamak sanıldığının aksine çok zorlayıcı olabilmektedir. Onca kişiye yemek hazırlayacak aşçı, servis elemanı, mutfak alanı, günlük mutfak alışverişi yapmak oldukça maliyetli bir iştir. Ancak catering firması ile sayı üzerinden anlaşma sağlanarak yüzlerce ve binlerce kişiye çok düşük maliyetler ile yemek servisi yapmak mümkündür. Onlarca ekipman, mutfak malzemesi almak yerine catering firmaları her durumda çok daha karlı olmaktadır. 

Fabrikalarda sirkülasyon çok daha fazladır. Sürekli çalışma gösteren ve hiç kapanmayan fabrikalar için vardiyalı sistem üzerine bir çalışma sürdürülür. Durum böyle olduğunda da tüm gün en az 3 kez personellerin yemek yeme ihtiyaçları doğmaktadır. Günde 3 kez binlerce kişiye yemek hazırlamak çok zorlu bi iştir. Ancak iyi bir yemek firmaları ile anlaşma sağlandığında bu durum tamamen ortadan kalkmaktadır.

Kimler Yemek Firmaları Tercih Etmelidir?

Bahsettiğimiz üzere topluluğun olduğu pek çok kurum yemek firmalarını tercih edebilir. Ancak bugün günümüzde düzenli bir catering ihtiyacı duymasa da bireysel kişiler verecekleri davetlere, toplantılara özel olarak bir yemek firması ile anlaşabilmektedir. Sizlerin de catering ihtiyacı varsa ya da firmanız için böyle bir arayış içinde iseniz Avrasya Kurumsal Catering firmamızdan fiyat teklifi alabilir ve yemek maliyetlerinizi oldukça düşürebilirsiniz. Bizlere iletişim sayfamızda yer alan bilgilerden her zaman ulaşabilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.