Fabrikanızda Catering Hizmeti

Fabrikanızda Catering Hizmeti

Fabrikanızda catering hizmeti alarak çeşitli ve lezzetli yemekler yiyebilir, sağlıklı bir şekilde beslenebilirsiniz. Avrasya Kurumsal gibi sektörde uzun yıllar var olan yemek firmaları ile anlaşarak fabrikanız için catering hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Pek çok konuda avantaj sahibi olabileceğiniz gibi günlük beslenme ihtiyacınızı da kolaylıkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Fabrikanızda Catering Hizmeti Gerekli Midir?

Catering hizmeti ister fabrikanız isterseniz bambaşka bir organizasyon için olsun her zaman gerekli ve çok avantajlıdır. Fabrikalardaki çalışmalar yoğun tempoda geçtiğinden ve çok fazla efor istediğinden fabrika sahiplerinin personellere kaliteli yemek sunması oldukça önemlidir. Çalışanlar yeterli düzeyde beslenemez ve doyurucu yemekler yiyemezse verimli bir şekilde de çalışamaz. Bu nedenle işletme sahiplerinin catering hizmeti alarak çalışanlarına düzenli bir beslenme ortamı yaratması ve günlük kalori hesabı göz önüne alınarak hazırlanan yemekleri sunması gerekir.

Catering hizmeti fabrikalar için olmazsa olmaz bir hizmettir. Çalışan sayısı çok olduğundan fabrikalar için yemek hazırlığı yapmak hem zorlu hem de maliyetlidir. Bu nedenle fabrika bünyesinde bu süreçleri yönetmek yerine dışarıdan tabldot hizmeti alarak daha kısa sürede ve kolay bir şekilde yemek hizmeti çözüme kavuşur. Yemek hazırlıkları için ekstra personel gerektiğinden maliyette de artış gözlemlenir. Ancak yemek firması ile anlaşarak bu maliyet kalemi oluşmamış olur. Bu bakımdan da fabrika bünyesinde yemek hizmetini çözüme kavuşturmak yerine yemek şirketi ile anlaşma sağlayarak yemek ihtiyacına kurumsal çözüm oluşturabilirsiniz.

Fabrikanızda Catering Hizmeti: Avrasya Kurumsal

Fabrikanızda catering hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız önceliğiniz her zaman kaliteli ve standartlara uygun hizmet veren firmalar olmalıdır. Bu noktada da Avrasya Kurumsal doğru bir seçim olur. Yemek firması arayışında olup tercihinizi Avrasya Kurumsal yemek firmasından yana yapmanız için pek çok sebep vardır. Bu sebepler;

  • 1.       Kaliteden ödün verilmeden hizmet sunulur.
  • 2.       Gıda güvenliği, hijyen ve kalite standartlarına uygun yemekler üretilir.
  • 3.       Yemekler zamanında müşteriye ulaştırılır.
  • 4.       Menü içeriği zengin ve besleyicidir.
  • 5.       Deneyimli personeller ile çalışır.
  • 6.       Gıda mühendisleri kontrolünde menüler oluşturulur.
  • 7.       Her daim müşteri memnuniyeti önceliklidir.

Avrasya Kurumsal catering hizmetleri ile büyük ya da küçük ölçekli tüm fabrikaların, işletmelerin yemek ihtiyaçlarına kurumsal çözüm sunar.

Fabrikanızda Catering Hizmeti için Fiyatlar

Fabrikanızda catering hizmeti almak için fiyat araştırması yapıyorsanız dikkat edilmesi gereken birkaç nokta bulunur. Bunlardan ilki teklif verilen fiyatın piyasanın altında olmamasına özen göstermektir. Çok düşük fiyata sunulan hizmet kalitesiz olabileceği gibi sağlığınızı da olumsuz etkiler. Bunun yanında fiyat performans denkliğine bakmak gerekir. Hizmet kapsamı, performans yüksekliği ile fiyat orantılı mı diye inceleme yapmak ve daha sonrasında karar vermek en doğrusudur.

Kısacası hangi sebeple olursa olsun catering yemek firması ile anlaşacaksanız sunulan teklifleri değerlendirirken piyasaya ve alınacak hizmetin kapsamına bakmak gerekir.

Teklif Talep Formu