Fatih Catering Firmaları

Fatih Catering Firmaları

Fatih Catering Firmaları

Fatih  Catering Firmaları

Gıda ihtiyaçlarının karşılanması, işletmelerin gündelik faaliyetlerinden bir tanesi olmasının yanı sıra, özel davetler ve organizasyonlar için de önemli bir faaliyettir. Catering şirketleri, İstanbul çapında bu alanda hizmet vererek ihtiyaçları karşılarlar. Avrasya Catering, Fatih catering firmaları içerisinde yoğun faaliyetler sürdüren ve en yaygın biçimde tercih edilen firmalar arasında yer alır. Firmamız Fatih yemek firmaları arasında, farklı bir deneyimi elde etmek isteyenler için özel hizmet sunan kuruluşlardandır. Uzun süredir devam eden sektör deneyimimiz, bizi yüksek standartlarda hizmet üreten Fatih yemek şirketleri içerisine konuşlandırılmıştır. Firma vizyonumuz itibarıyla, müşterilerimize öncelikle sağlıklı ve elbette lezzetli menüler sunmayı hedefleriz. Her çapta ihtiyacı karşılayabilecek donanım ve deneyime sahip olan şirketimiz, Fatih catering firmaları arayışınızda tercih edebileceğiniz en doğru alternatiflerin başında yer alır.

Profesyonel ve deneyimli kadromuz, sistematik yönetim anlayışımız ve toplam kalite yönetimi felsefemiz, sizlere farklı bir catering deneyimi yaşatacaktır. Dünyanın pek çok farklı mutfağının yemeklerini size sunabilir, özel davetlerinizde ve büyük organizasyonlarda misafirlerinize ağızlarına layık yemekler sunabilmenizi sağlayabiliriz. Gerek üretim, gerek sen sunum bakımından üretimini yaptığımız yemekler, yüksek standartları ile ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayabilecektir.

Catering şirketleri, kanunlar tarafından belirlenen sınırlar dahilinde üretim yapmak durumunda olan işletmeler. Biz Avrasya catering olarak, yemek firmaları için belirlenen bu standartların üzerinde ve mümkün olan en uygun fiyat seviyesinde hizmet üretmekteyiz. Günlük yemek tedariki ihtiyaçlarınızı karşılamak ve diğer her alanda ortaya çıkabilecek gıda ihtiyaçlarını en uygun şekilde gidermek firmamızın misyonudur. Bizimle iletişime geçerek, ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere zahmetsizce erişebilir, beklentilerinizin ilerisinde bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Fatih bölgesi istanbulun tarihi yarım adasıdır. Bu gölgede seçim çalışmalarında her idolojiden partiye miting ve toplantı yemeklerini karşılayan avrasya fatih bölgesinde aksaray, çapa, vezneciler, beyazıt, laleli, çemberlitaş ve vatan caddesinde sunduğu hizmetleri ile dillere destan yemek hizmeti veren lider catering firmasıdır. 

Fatih Catering Firmaları Fiyatları

İstanbulun dört bir yanına hizmet veren avrasya fatih bölgesine düzenli olarak iki araç göndermektedir. iki araç 8 servis personeli her gün bölgede avrasya ‘ yı temsil etmektedir. Laleli ve beyazıt bölgelerinde trafiğin sadece belirli saatlerde açık olması servisi oldukça zor hale getirmektedir. Ancak avrasya bir fatih catering şirketi olarak bunun üstesinden gelmektedir. Tarihi yarım ada bunu fazlasıyla hak etmektedir. Bölgede sarraflar çarşısında oldukça fazla referansa sahip olan avrasya paket yemek yemek hizmetleri ile kapalı çarşıda bir çok esnafın yemek hizmetini doğrudan karşılamakadır. Gıda fiyatlarının artması ile yemek üreticilerinin yaşamış olduğu zorluklar ortadadır. Avrasya müşterilerini zor durumda bırakmamak için 2019 yılında bir milyon tl zarar bütçesi belirlemiştir. Bir fark yaratmak avrasya için oldukça yeterli bir sebepdir. Tüm zararı bütçesinden karşılayan avrasya fatih’de hiç bir müşterisini mağdur etmemektedir. Fatih bölgesinde catering ve tabldot yemek hizmetleri birim fiyatı ortalama 10 tl’ dir. Bu rakamı güncellemek gerekirse enflasyon oranına paralel 12 ile 13 tl arasında olmaktadır. Sizde avrasya ‘nın bu harika hizmetlerinden faydalanmak isterseniz 02124891228 nolu telefonlardan yada web sitemizdeki whatsap desteğinden veya teklif talep formundan bizlere ulaşabilirsiniz. 

Fatih catering firmaları ve fatih yemek firmaları olarak avrasya lider bir yemek şirketedir.