Fatih Catering Şirketleri

Fatih Catering Şirketleri

Fatih Catering Şirketleri

Fatih Catering şirketleri 

 

Fatih bölgesinde hizmet veren ve aynı zamanda fatih catering şirketi olan avrasya hazır yemek tarihi yarım adada catering kelime anlamına ciddi bir değer katmaktadır. Catering kelimesi ingiliz kökenli yiyecek içecek anlamına gelmektedir. Avrasya ise bir yemek firması olarak fatih bölgesinde catering ( yiyecek içecek) hizmetleri vermektedir. Tüm bu kurumsal yapıyı bahçelievlerden yönetmektedir. Geniş servis ağı ile tarihi yarım adanın tamamına hizmet veren avrasya gıda hizmetleri oldukça seçkin referanslara sahiptir. Tüm pazarlama ağlarını kullanarak fatihde catering firması yada yemek firması arayan tüketicelere hizmet ulaştıran avrasya gıda hizmetleri lider fatih catering şirketedir.

 

Fatih Catering  Firmaları İftar Organizasyonu

Tarihi yapısı gereği istanbulun muhafazakar kesimine ev sahipliği yapan bu harika ilçe avrasya yemek şirketi için gerçekten vaz geçilmez bir servis bölgesidir. Karagümrük stadyumunda futbolculara ve taraflara verdiği o leziz yemeklerindne dolayı avrasya catering fatihde marka değeri en yüksek yemek firmasıdır. Fatih halkının iftar organizasyonlarında koşulsuz tercihi yıllardır avrasa hazır yemektir. Bir gıda devi olan avrasya fatihde sokak iftarlarıyla oldukça ciddi bir nama sahiptir. Fatihde yapılan bütün hayır işleri  avrasya garantörlüğünde yürütülmektedir. Lokma dağıtımı ile hayır işlerinde pilav üstü lezzetleriyle yine aynı zamanda düğün yemeklerinde ve mevlit yemeklerinde vaz geçilmez fatih catering firması avrasyadır. 

Fatih ilçesi nelere ev sahipliği yapıyor 

istanbulun göbeği olarak tarif edebileceğimiz bu güzide ilçemiz beyazıt, çemberlitaş, kapalı çarşı ve aksaray semtlerine ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda istanbul büyük şehir belediyesi vezneciler yine aynı zamanda istanbul emniyet müdürlüğü gibi önemli devlet kurumlarına fatih ev sahipliği yapmaktadır. Tüm bu kurumların eksikiz gıda tedariğinde avrasya fiyat tekliflerini vermektedir. Açık usulde adil bir şekilde değerlendirilen bu fiyat teklifleri günün sonunda en iyi fatih catering firmasına devir edilir.

Avrasya her sabah saat 8’de 2 aracını fatih ilçesine göndermektedir. Trafiğe kapalı alanların saat 10’ a kadar açık olmasından ötürü sabah erken saatlerde operasyon tamamlanır.

İftar Organizasyonu menü içeriği

-ÇORBA

-ANA YEMEK

-YARDIMCI YEMEK

-TATLI

-HURMA VE SU 

 

-Avrasya Fatih catering firmaları arasında en iyi hizmetleri sunan lider firmadır.

-Avrasya Fatih catering firmaları arasında en uygun fiyat veren firmadır.

-Avrasya Fatih yemek firmaları arasındaki çözüm odaklı tek yemek şirketidir.