HADIMKÖY CATERİNG FİRMALARI

HADIMKÖY CATERİNG FİRMALARI

HADIMKÖY CATERİNG FİRMALARI

Günümüzde sektör bazlı bakıldığında pek çok sayıda catering firmaları bulunur. Bu sebeple yemek hizmeti sunan catering firmaları arasında da zorlu bir rekabetin yaşandığı görülür. Bu rekabet ortamında catering firmaları arasından en doğru seçimi yapmak ise çok zordur. Bu yüzden sağlığımızı tehlikeye atmayacak ve kaliteli bir şekilde hizmet alabileceğimiz firmaları tercih etmek doğru seçim yapmamız için önemli bir unsurdur.

Hadımköy Catering Firmalarını Neden Seçmeliyiz?

Catering firmaları arasında deneyimli olması ile Hadımköy catering firması öne çıkar. Ayrıca sürekli olarak da kendini yeniler ve gelişime ayak uydurur. Toplu yemek hizmetini sunarken hem hijyene hem de kaliteye ekstra önem verir.

Dönemin mevcut teknolojisinden yararlanarak müşterilerine kaliteli hizmet sunma imkânı tanır. Sunulan yemeklerin lezzetli, sağlıklı ve kaliteli olması gerektiğinin bilincinde olan Hadımköy catering firmaları bu noktada müşterilerinin tüm gereksinimlerini karşılar. Ayrıca bünyesinde işinde nitelikli personelleri barındırır. Personellerinin nitelikli olmasının yanı sıra hijyen kurallarına uyduğundan da emin olur. Bunun için de gerekli kontrolleri düzenli olarak yapar.

Yemek şirketleri müşterinin memnun kalması içi pek çok yöntemlere başvurur. Hadımköy catering firmaları ise müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için yaklaşımların farklılaşmasıyla elde edilebileceğinin bilincindedir. Bu sebeple klasik yöntemlerin yanı sıra farklı bakış açıları ile müşterilerinin memnun kalmasını sağlar. Ayrıca müşterilerinin isteklerine önem vererek titizlik ile inceleyip değerlendirir. Değerlendirmelerine göre de gerekli noktalara müdahale ederek müşterilerinin isteklerine cevap verir. Tüm bunlara ek olarak yemeklerin üretimine başlamadan önce,  yemeğin hazırlanılması ve sunulmasına kadar geçen tüm süreçlerde müşterinin gereksinimine göre durmadan gelişim gösterir ve kalite düzeyini arttırır.

Hadımköy Yemek Firmaları Kimlere Hizmet Verir?

                Hadımköy yemek firmaları yemek şirketleri arasında hizmet olarak çok fazla kişiye ve sektöre hitap eder. Firma hizmetlerini; düğün, nişan, doğum günü vb. özel günler için ve okul, iş yerleri, hastane ya da yurt gibi insan sayısının fazla olduğu kurumlara sunar. Hizmetlerini de talep edilmesi durumunda özel konseptlerde hazırlayarak sunar.

Hadımköy Catering Firmalarının Sahip Olduğu Özellikler Nelerdir?

Catering firmaları içerisinde barındırdığı özelliklerle farklılığını ortaya koyan Hadımköy yemek firmaları sektörde özel bir yere sahiptir. Müşterisini baz alarak çalışan, müşterinin gereksinimine ve isteklerine göre zamanında cevap veren, müşterilerinin sağlığını düşünerek hammaddeden yemeğin üretimine kadar hem hijyene hem de ürünlerin kalitesine önem veren, personellerini nitelikli ve eğitimli olmasına özen gösteren, sahip olduğu tecrübeleri ile birlikte sektöründeki tüm gelişimlere ayak uyduran, hem kaliteli hem de güven veren ürünleri ile hizmet sunan bir firmadır. Sahip olduğu bu özellikler ile seçim yapmak isteyen kişiler için doğru bir seçenektir.

Sonuç olarak Hadımköy catering firmaları sahip olduğu deneyimleri, özellikleri ve nitelikli çalışanları ile birlikte sunduğu kaliteli hizmetle catering şirketleri arasında önemli bir yere sahiptir.

Hadımköy Catering Firmaları

Hadımköy Catering Firmaları

Hadımköy Catering Firmaları

Hadımköy Catering Firmaları

Hadımköy sanayi bölgesinin lider catering hizmeti sağlayan firması avrasya hazır yemek bölgedeki potansiyel müşterileri ve mevcut müşterileri ile sürekli geliştirdiği beşeri ilişkilerini maksimum seviyede üst düzey tutmaktadır. Hadımköy ömerli ve sanayi mahallesinde dev sanayi kuruluşlarının personel yemek ihtiyacını karşılan Hadımköy catering firmaları sanayinin gelişmesine sürekli olarak fayda sağlayan önemli girişimcilerin sağladığı istihdama doğrudan katkı sağlamaktadır. Tabldot yemek hizmetlerini oradaki müstakil binaların gerek içinde gerekse dışındaki mutfaklarında sürdüren avrasya catering bir tabldot yemek firmasıdır. Eski tabirle tabldot seçmesiz yemek olarak adlandırılmaktadır. Şimdilerde ise çoktan seçmeli menüler hadımköy catering hizmeti husunda en seçkin referanslara sahiptir. Hadımköy catering yemek hizmetleri çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bölgede yaklaşık 400.000 çalışan mevcuttur. Bu çalışanların bazı işletme sahipleri kendisi yemek üretimini gerçekleştirmektedir. Bazı işletmeler ise Hadımköy catering şirketleri ‘den taşıma yemek hizmeti almaktadır. Yine bir yemek tedariği alternatifi olan içerde işi taşore etmek için kullanılan metod yerinde üretim servisidir. Bu servis işletme sahibinin ve yönetiminin dışında anlaşmalı birim fiyatıyla alınan hizmet çarpı personel sayısı olarak fatura edilir. Yerinde üretim servisinde Hadımköy yemek firmaları doğayen şeflerini müşteri mutfağında istihdam etmektedir.

Hadımköy Bölgesinde Catering Fiyatları

Hadımköy bölgesinde fabrikalar ve antrepolar mevcuttur. Her kurumda minimum 100 personel çalışmaktadır. Doğal olarak bu işletmelerin satın alma birimleri Catering Firmaları arasında doğru tabldot yemek sağlayıcısını bulmak için gerekli eforu sarf etmektedir. Peki Hadımköy yemek şirketleri fiyatlarını nasıl belirlemektedir.

  • Kişi sayısı
  • Ödeme şekli
  • Marka değeri
  • Personel desteği (kepçeci servis personeli)
  • Gece yemek servisi
  • Sözleşme süresi 
  • Rut güzergahı

Bu varsayımlar gerekli metodlara oturtulur ve bu yukarda yazan standartların tek tek cevapları belirlenir akabinde çıkan sonuca göre gerekli amortismanlar yansıtılır ve hizmet için gerekli maliyet belirlenir. Tabi 2019 yılında Türkiye’de döviz kurlarının değişken olması tüm bu metodların ana belirleyicisi olmuştur. Meyve ve sebzelerde artan fiyatlardan ötürü Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarını koruyabilmek için Tanzim satış noktaları kurmuştur. Bu durum açık ve net bir şekilde yemek şirketlerinin mali dengesinin özel sektörde bozuk olduğunu göstermektedir.

İstanbul yemek şirketleri 

Yemek, insanoğlunun temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Küçük işletmeler veya büyük çaplı kurumsal tesisler olması fark etmeksizin düzenli olarak faaliyette bulunan işletmelerin günlük yemek ihtiyaçları söz konusudur. Bu ihtiyaçları firma içerisinde karşılamaya çalışmak ise ciddi bir operasyon gücü gerektirir. Yemeklerin yapılacağı malzemelerini tedarik edilmesi, standartlara uygun biçimde pişirilmesi ve elbette farklı menüleri çalışanlara sunulabilmesi için profesyonel bir çaba gerekli olacaktır. Elbette bu işletme fonksiyonlarının içerisinde bir yenisinin eklenmesini gerektirir. Firmaların bu operasyonları sürdürmek yerine yemek şirketleri ile anlaşma yaparak düzenli yemek servisi almaları yaygın bir uygulamadır. Catering şirketleri, anlaşmada yer alan standartlarda nitelikli ve lezzetli olmak koşuluyla farklı menüleri işletmelere sunarlar. Ayrıca catering firmaları yalnızca İşletmeler için değil, bireysel ihtiyaçlar için  de yemek üretimi yapabilmektedir. Örneğin; düğün, nişan, aile toplantıları veya geniş çaplı birleşimler için Avrasya Catering size hizmet verebilir. İstanbul yemek şirketleri aramanız neticesinde bize ulaşıyor olmanızın nedeni; firmamızın bu alanda çok tercih edilen kuruluşlardan bir tanesi olmasıdır. Herhangi bir büyüklükteki organizasyon için özel sunumlar yapabilir veya herhangi bir büyüklükteki işletme için günlük yemek tedariki gerçekleştirebiliriz.

Gıda güvenliği protokollerine tam anlamıyla uygun, lezzetli ve zengin menüler, kaliteli catering şirketleri tarafından sizlere sunulabilir. Biz bu alanda hizmet vermekte olan yemek şirketleri içerisinde, ön sırada yer alan firmalardan bir tanesiyiz. Kurumsal yemek ihtiyaçlarınızı karşılarken, evrensel kurallara ve bakanlıkça belirlenen standartları bütünüyle uygun prosedürler gerçekleştiririz. Sağlıklı gıdalara en uygun koşullarla erişebilmeniz için, yönetim ve üretim faaliyetlerimiz toplam kalite protokollerine uygun biçimde devam eder. Siz de kaliteden ödün vermeden, uygun maliyetlerle çözüm üreten yemek firmaları arıyorsanız, bizi şimdi arayınız. Yılın her döneminde yemek ihtiyaçlarınızı, en iyi şekilde karşılamak için çalışıyoruz.