Hastanenizde Catering Hizmeti

Hastanenizde Catering Hizmeti

Hastanenizde catering hizmetiyle hastalarınızın iyileşmesine destek olabilir, enerji kazanmalarına ve kaliteli bir şekilde beslenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey ise en iyi hizmeti sunan yemek firması ile anlaşmaktır. Bu noktada Avrasya Kurumsal hizmetleri ve başarıları ile ön plana çıkar.

Hastanenizde Catering Yemek Hizmeti Çözümleri

Hastanenizde catering hizmeti alarak yemek ihtiyacına kurumsal çözüm oluşturabilirsiniz. Özellikle hastaların iyileşmesine yardımcı olan ve mutlulukla yemekleri tüketmesi için iyi bir yemek firması ile anlaşma sağlamanız çok önemlidir. Lezzetli, görsel anlamda belli bir seviyede hazırlanmış, çok tuzsuz yahut yağlı olmayan, dengeli menü için doğru seçim catering hizmeti almaktır. Alacağınız catering hizmetini de Avrasya Kurumsal gibi köklü firmalardan temin etmeniz gerekir. Hem süreçleri sorunsuz şekilde çözüme kavuşturmak hem de hastaların memnuniyeti için yemek firmasından hizmet alınmalıdır.

Hastalar kadar hasta çalışanlarının kaliteli yemek tüketmesi, uzun süreler ayakta çalışmaları ve çok fazla efor sarf etmeleri sebebiyle oldukça mühimdir. Verimli çalışmak için sağlıklı ve düzenli beslenmek gerektiğinden yemek şirketlerinden hizmet almak, seçim yaparken de özenle seçmek gerekir. Aynı zamanda yanlış bir algı olan hastane yemeklerinin kötü olmasının algısını yıkmak ve hem hastalara hem de çalışanlara lezzetli yemekler sunmak için catering firmasından hizmet alınmalıdır.

Hastanenizde Catering Hizmeti Almadan Önce Nelere Bakılmalıdır?

Hastaneniz için catering hizmeti almak istiyorsanız firma seçimi yapmadan önce ve firma seçerken bazı faktörlere dikkat etmek gerekir. Aşağıdaki hususları göz önüne alarak daha iyi bir seçim yapabilir ve neticesinden memnun kalabilirsiniz.

  1. 1.       Hizmet almadan önce hangi yemek hizmet türünü almak istediğinize karar vermelisiniz.
  2. 2.       Talep edeceğiniz hizmeti yemek firması karşılayacak donanımda mı ve ne denli profesyonel bir şekilde sunabilir değerlendirmek gerekir.
  3. 3.       Yemek firmasının daha önceki çalışmalarına göz atmalı, deneyimlerine göre analiz etmelisiniz.
  4. 4.       Yerinde ziyaret ederek catering şirketi tertip - düzen ve hijyen konularında hassas davranıyor mu bakılmalı,
  5. 5.       Çalışanlarının yetkinlikleri ve kişisel hijyene uyup uymadıkları mutlaka araştırma yaparken değerlendirilmelidir.
  6. 6.       Menülerin kimler tarafından hazırlandığı, kalori hesabına göre yapılıp yapılmadığı kontrol edilmeli.
  7. 7.       Örnek menü içeriği ile yemekler arasındaki uyumlar değerlendirilmelidir.

İster hastaneniz için isterseniz başka bir kurum için yemek hizmeti almaya karar verin fark etmeksizin firma seçiminde özenli olmak iyice araştırmak gerekir. Aksi halde kaliteden yoksun ve lezzetsiz yemekler yiyebilir hatta sağlığınızı tehlikeye atabilirsiniz.

Hastanenizde Catering Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Hastanenizde sunacağınız catering hizmeti kapsamında doyurucu, lezzetli ve besleyici olmalıdır. Bunun için de menüler hassasiyetle uzmanlar tarafından hazırlanmalıdır. Aynı zamanda kalori değeri, yağ tuz gibi oranların dengeli kullanılması vb. unsurlar özenle belirlenmeli ve yemekler bu hususlara bağlı olarak hazırlanmalıdır.

Catering yemek şirketi ile anlaşarak hastalarınıza ve çalışanlarınıza çok iyi yemekler sunabilir, hastalarınızın iyileşmelerinde çalışanlarınızın da verimli çalışmasına yardımcı olabilirsiniz.

Teklif Talep Formu