Hazır Yemek Şirketleri

Hazır Yemek Şirketleri

Hazır Yemek Şirketleri

Hazır Yemek Şirketleri

 İnsanlar akıp giden iş dünyasında yemek hazırlamak için vakit bulamaz duruma geldi. Hazır yemek şirketleri yemek hazırlama işini üstlenen firmalardır. Avrasya yemek olarak firmamız da hazır yemek üretimi yapan şirketler arasında yerini aldı. Sıklıkla catering olarak adlandırılan yemek hizmetleri, toplu yemek ihtiyaçlarına cevap verir. Aslında sadece yemek de değildir. Kahvaltı, doğum günü partisi, kahve sohbetleri gibi insanlara yönelik hazırlanan organizasyonlarda hazır yemek şirketlerinden yardım alınır.

Hazır Yemek Şirketleri Avantajları Nelerdir?

 

Avrasya catering her türlü davet organizasyonlarına yardımcınız olacaktır. Özellikle yoğun tempo gerektiren günlerde hazır yemek şirketinden yardım almak yükünüzü hafifletir. Size günün tadını çıkarmak kalır. Günümüz dünyasında insanlar paralarını ve zamanlarını iyi değerlendirmek zorundadır. İyi değerlendirmek için de doğru yerde para kullanmak gerekir. Kalabalık etkinliklerin sayısı gün geçtikçe artıyor.

Nişan, söz, düğün gibi evliliğe giden yollarda ya da doğum günlerinde çok sayıda insan davet edilir. Davet edilen insanlara yiyecek ve içecek ikramı yapılır. Catering olarak da adlandırılan hazır yemek servis ve sunumu Avrasya kurumsal yemek şirketi tarafından ustaca gerçekleştirilir. Hazır yemek şirketleri birtakım belgelere uyarak üretim ve servis yaparlar. Bu belgeler;

  • Gıda Sicil Sertifikası,
  • Gıda Üretim Sertifikası,
  • ISO Kalite Hizmet Belgesi.

 Bu belgelerin olması yemeğin daha güvenilir olduğu anlamına gelir. Her insan yediği ve içtiği şeylerin sağlıklı olduğunu bilmek ister. Ayrıca hazır yemek şirketleri yemek üretimi esnasında kalori hesabına da dikkat eder. Bir öğünde alınması gereken kalori miktarını geçmez. Aynı zamanda yapılan yemekler birbirleri ile uyumlu seçilir. Yemeğin yapımı esnasında mevsim de dikkate alınır. Mevsimine uymayan sebze ve meyveler kullanılmaz.

 Hazır yemek şirketleri ürettikleri yiyecekleri araçlarla istenilen yere götüren firmalardır. Bu sayede organizasyon alanlarınız yemek kokmak zorunda kalmaz. Ayrıca uzman aşçılarla çalışan Avrasya catering sayesinde davet sofralarınızda lezzetsiz yemek bulunmaz.

 Taşıma Yemek Hizmetleri Nedir?

 

 Taşıma yemek hizmetinde esas olan bir yemeğin, yenileceği noktaya ulaşmasıdır. Avrasya yemek olarak mutfağımızda ürettiğimiz yemekleri sizlere ulaştırırken çok titiz çalışırız. Hazırlanan yemeklerin öncelikle kalite kontrolleri yapılır. Yemekler gereken kontrollerden geçtikten sonra ürün çıkış onayı verilir. Ürün çıkış onayı alan yemekler termobox adındaki kaplara konulur. Termobox kutular yemeklerin ısısını muhafaza ederek ısınmasını veya soğumasını engeller. Bu sayede yemeklerin bozulma ihtimali ortadan kalkar. Hazırlanıp kutulara konan yemekler mümkün olan en kısa sürede servis edileceği yere ulaştırılır. Ulaşım esnasında arabalar kullanılır.

Catering olarak da adlandırılan hazır yemek şirketleri yemeği üretmek ve taşımak hizmetleriyle beraber sunumu da yaparlar. Kalabalık organizasyonlarda en çok düşünülen sunum yükü de yine firmaya aittir. Görsellikten anlayan ve sunum bilgisi olan kişiler tarafından, yemek/yiyecek sunumu yapılır. Size sadece misafirleriniz ile kaliteli zaman geçirmek kalacaktır. Bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz.