Hazır Yemek Şirketleri

Hazır Yemek Şirketleri

Hazır yemek şirketleri deneyimli personelleri tarafından hazırlanan birbirinden lezzetli ve doyurucu yemekleri hizmet alan kişilere sunar. Catering firması tarafından da sunulan hazır yemekler aslında ev yemeği lezzetinde ve ev yemeği kadar sağlıklıdır. Özellikle fabrikalar tarafından sıklıkla tercih edilen tabldot hizmetinde her bir porsiyon günlük alınması gereken kalori miktarlarına ve müşteri genel portföyüne göre belirlenir.

Hazır Yemek Şirketlerinde Menü İçeriği

Hazır yemek şirketlerinde menü içeriği önemli bir husus olup, yetkin kişiler tarafından belirlenir. Özellikle gıda mühendisleri ve diyetisyen eşliğinde hazırlanan menüler, kalori hesaplarına ve bir menü içerisinde yer alacak yemeklerin hem teknik hem de tat olarak uygunluklarına göre oluşturulur. Gelişigüzel hazırlanan her bir menü müşterinin dengeli beslenmesine engel olur ve catering firması tarafından sunulan yemek hizmetinin en önemli hususu iyi bir biçimde sunulmamış olur.

Menü yemek hizmetinin temeli olduğundan iyi bir şekilde hazırlanması ve belirli periyotlarla gözden geçirilmesi gerekir. Çoğunlukla aylık olarak hazırlanan menü içeriği hizmet alacak kişinin hem verdiği fiyata hem de portföyüne göre değişiklik gösterir. Özellikle mevsimsel meyve başta olmak üzere et ve tavuk ürünlerinin ne sıklıkla yer alacağı hem tüketecek kişilerin iş temposuna hem de firmanın ödediği fiyata göre farklılıklar göstermektedir. Bu nedenle hizmet almadan önce bütçe ve firmanın sektörünü bilmek önemlidir.

Hazır Yemek Şirketleri ve Fiyatlandırma Politikası

Hazır yemek şirketleri herkese istediği hizmeti kaliteli ve iyi bir şekilde sunmayı ister. Bu nedenle gerek yemeklerde kullanılacak ürünün tedarikinden gerekse müşteriye ulaşacak rota hesabına kadar tüm süreç planlanır ve en iyisinin sunulması için belirli bir fiyat ortaya konulur. Bu anlamda hazır yemek şirketleri kaliteli hizmet verebilmek adına hizmetlerini piyasayı da göz önüne alarak fiyatlandırır. Bu fiyatlandırma politikası çeşitli unsurlara göre değişiklik gösterse de belirli aralıklar ile bu değişim yaşanır.

Hizmet almayı planlayan ya da halihazırda catering şirketleri ile anlaşmış kişiler, catering fiyat politikasını gözden geçirmeli ve piyasa geneline göre karşılaştırma yaparak fiyatlandırmanın üst ya da alt segmentte mi kaldığını gözlemlemelidir. Gözlem sonucuna göre de hizmet alımına devam etmelidir.

Hazır Yemek Şirketleri | Avrasya Kurumsal

Avrasya Kurumsal hizmetleri değerlendirildiğinde hazır yemek şirketidir. İstanbul’da hazır yemek hizmeti sunan catering firması arayışında olan kişilerin mutlaka Avrasya Kurumsal catering şirketi ile irtibata geçmesi ve hakkında bilgiler alması gerekir. Her bir hizmetin yetkin kişilerce ortaya konulması ve her bir aşamanın planlanması ile Avrasya Kurumsal catering sektörünün en iyilerindendir. Kalite ve standart bakımından en iyi catering şirketi ile anlaşmak için tek gerekli olan Avrasya Kurumsal catering firması ile anlaşmaktır.

Kısacası hazır yemek hizmeti alacak kişiler menü içeriği ve fiyatlandırma başta olmak üzere deneyim, lezzet ve doyuruculuk gibi kıstasları değerlendirdiğinde Avrasya Kurumsalı tercih etmelidir.

Teklif Talep Formu