Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Taşıma Yemek Servisi

Yemek ihtiyaçlarını karşılamak işyerleri için önem taşıyan bir maliyet unsurudur. Yemek hizmetlerinin her kişinin damak zevkinin farklı olma sebebiyle en fazla hassasiyet ve özen gerektiren iştir.  Birkaç yıl öncesine kadar kurumlar çalışanlarına servis hizmetini vermesi gereken yemekleri kendi mutfaklarında kendi bünyelerinde çalıştırdıkları personeller ile birlikte hazırlarken günümüzde catering ismi verilen taşıma yemek servisi ile bu gereksinimleri çözümlemektedirler.

Gerek mali açıdan gerek ise insan gücü anlamında firmalara tasarruf sağlayan taşıma yemek servisi; artık firmaların ve gerekli kamu kuruluşların yemek ihtiyaçlarının giderilmesinde çok fazla tercih edilmektedir. Avrasya Kurumsal yılların kazandırmış olduğu tecrübe ile bünyesindeki profesyonel aşçılar sayesinde taşıma yemek servisi hizmeti veren öncü bir catering firmasıdır. Kendisine uzak olan yerlere dahi yemeklerin termoboxlar içinde sıcacık bir şekilde ulaşabilmesini sağlayan etkili filomuz ile birlikte özel sektörden tutan kamu sektörüne kadar her hizmet alanında faaliyet göstererek işletmelerin yemek ihtiyaçlarını karşılamaktayız. 7/24 hizmet veren firmamız, vardiyalı sistem ile çalışan işletmelere de akşam yemeği ve kahvaltı gibi yemek ihtiyaçlarını karşılamaktadır; ayrıca işletmelerin düzenlediği tüm organizasyonlar da profesyonel bir biçimde hizmet sunmaktadır.

Avrasya Kurumsalın taşıma yemek servisi hizmeti denildiği zaman ilk akla gelen yemek şirketi olmasının sırrı; ürettiği yemeklerin hazırlanma sürecinde ev yemeklerine gösterilen tüm özenin gösterilmesidir. İşte tam da bu sayede firmamız her kişinin damak zevkine uyan ve lezzetli yemeklere ihtiyaç duyan tüm firmalara en hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır.

Yerinde Yemek Hizmeti

Alınan projelere göre yeterli seviyede olması durumunda aynı biçimde yeterli alanı var ise taşıma yemek servisi dışında yerinde yemek hizmeti verilmektedir. Bu hizmet içinde gereken tüm ekipmanlar var kurulumu uygun bir şekilde yapılarak misafir sayısına göre yemek üretimi şirketlerinin yemekhane bölümlerinde yapılır. Vermiş olduğumu bu hizmet sayesinde taşıma yemek servisi yerine işletmenin bünyesinde her türlü yemek üretimi mutfak çalışanları tarafından en itinalı şekilde yapılmaktadır. Bu hizmetimiz sayesinde yemeklerde herhangi bir soğukluk veya dökülme gibi problemler olmadan sunum yapılır. Avrasya Kurumsal olarak profesyonel çalışanlarımız ile birlikte sizlere istediğiniz yerde uygun koşulları yaratarak yerinde yemek hizmet sağlamaktayız.