Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz, organizasyonlarda misafirlerine lezzetli ikramlık sunmak isteyenlere ya da işletmelerin çalışanlarına vermek ile yükümlü olduğu yemek hizmetini dışarıdan almaya karar vermesi ile birçok kişiye ulaşır. Hizmetlerimiz diğer catering firmalarının aksine çok daha kaliteli ve çeşitlidir. Avrasya Kurumsal, catering firması olarak hizmetlerinin kaliteli bir şekilde müşterisine ulaşması ve müşterisinin memnun kalması için titiz bir çalışma yürütür.  Tüm bu çalışmalar ve gerekli kontroller Avrasya Kurumsal’ın hizmetlerini sektör içerisinde eşsiz kılar.

Hizmetlerimiz çok fazla çeşitliliğe sahip olup hizmet almak isteyenlerin isteklerine göre şekillenmektedir. Özellikle menülerin içeriği müşterinin belirtmesi ile oluşturulabilmekte ya da eklentiler yapılabilmektedir. Bu tür esnek hizmet sayesinde Avrasya Kurumsal pek çok kişinin tercih ettiği gözde catering firmasıdır.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Avrasya Kurumsal, birçok maksat sebebi ile catering firmalarını tercih eden kişilere çeşitli hizmet alternatifleri sunar.  Bu hizmet alternatifleri: Taşımalı yemek hizmeti, yerinde üretim hizmeti, ziyafet ya da ikram hizmeti, toplu yemek üretimi, outside catering hizmeti, kumanya ve paket yemek olmak üzere çok sayıda hizmet çeşidi sayılır. Bu hizmetlerimiz müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine göre şekillenir. Ayrıca hizmet almak isteyen kişi ile Avrasya Kurumsal görüşmeler yaparak ne tür hizmetten faydalanmak istediğini ve hizmet içeriğini nasıl istediklerini belirleyerek verilen karar neticesinde gerekli hazırlıklar yapılmaya başlanır.

Tüm hizmetlerimizde, müşterilerimizin isteklerini karşılayabilmesi ve memnun kalabilmesi için gerekli özeni gösterir ve düzenli olarak da kontrolleri sağlanır. Bunun için başta çalışan personellerin bilinçlendirilmesi ve kontrol edilmesi olmak üzere çalışma ortamı, ürün seçimi, menü içeriğinin oluşturulması, sunumu ve servisi gibi pek çok faktörde gerekli kontrollerden geçer ve olası problemlere başlangıçta müdahale edilir. Yapılan çalışmalar ve kontroller sayesinde de Avrasya Kurumsal catering ve tabldot sektöründe önemli firmalardan biri olmuştur.

Hizmetlerimizi Sunarken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Avrasya Kurumsal olarak hizmetlerimizi sunarken pek çok faktöre dikkat ediyoruz. Bu faktörler: ürünlerin nereden temin edileceği, ürün seçiminde gerekli kontrollerin yapılması, ürünlerin muhafaza edilmesi için gereken alanların oluşturulması, yemek üretiminde ve sunumunda çalışan personellerin hijyen konularına dikkat etmesi, sunumların standartların dışına çıkması, servisin hızlı bir şekilde yapılması gibi hem hizmet öncesi hem de hizmet sırası ile hizmet sonrası tüm süreçlere dikkat edilir. Ayrıca müşteri geri dönüşleri incelenerek yapılması gerekenler catering şirketi tarafından belirlenir ve kaliteli hizmetin sağlanması ve sürdürülmesi için gereken tüm çalışmalar catering şirketleri tarafından titiz bir şekilde halledilir.

Kısacası catering şirketi olan Avrasya Kurumsal hizmet almak isteyen müşterilerinin isteklerine ve beklentilerine yönelik spesifik çalışmalar yürüterek hem kaliteli hizmet sunmayı hem de müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlar. Bunun içinde gerek çalışmaları gerekse bünyesinde yaptığı kontrolleri ile kaliteli hizmetin ve müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlar.

Teklif Talep Formu