İkitelli Catering Firmaları

İkitelli Catering Firmaları

İkitelli Catering Firmaları

İkitelli Catering Firmaları

Catering hizmetlerinin 1980 yılından sonra artması ile sektörde birçok firma faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu firmalar sundukları hizmetleri çeşitlendirerek birbirinden ayrışmaya çalışmışlardır. İkitelli catering firmaları arasında özel bir yeri olan firmamız bu rekabette lider konuma yükselmiştir. Firmamız, en lezzetli yemek hizmetlerini hijyen koşullarına uygun olarak hazırlayarak farkını her anlamda ortaya koymaktadır. Catering firmaları açısından lezzetli yemeklerin hazırlanmasının önemi kadar bu yemeklerin sağlıklı ortamlarda hazırlanması da önem arz etmektedir.

İkitelli Catering Firmaları Nasıl Hizmetler Sunmaktadır?

Catering firmalarının sayıca çoğalması ile birlikte bu firmaların aralarındaki rekabet ciddi anlamda artmıştır. Firmalar arasında artan rekabet sonucunda farklı yemek hizmet sunumları ortaya çıkmıştır. Bazı firmalar sırf tabldot usulü yemek hizmetleri sunarken bazıları da bu hizmetlerin çapını biraz daha genişletmiştir. Örneğin organizasyon ve davetlere yönelik yemek hizmetleri sunumu ile ön plana çıkan bazı firmaların yanı sıra kalori hesaplamalarına dayalı menüler hazırlayan firmalar da dikkat çekmeye başlamıştır.

İkitelli catering firmaları arasında lider konumda yer alan firmamız pek çok catering hizmetini kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Yalnızca tabldot yemek sunan firmalara nazaran daha fazla yemek çeşitleri sunumu ile farkını ortaya koymaktadır. Lezzetli yemekleri yüksek kalite ile sunarak her zaman tercih edilme nedenini müşterilerine hissettirmektedir.

Ayrıca her türlü davet ve organizasyonlara yönelik yemek ve toplu menü siparişleri firma tarafından itina ile hazırlanmaktadır. Davet ve organizasyonun konseptine uygun menüler konsept dahilinde kısa sürede sunuma hazır hale getirilmektedir. Talep olduğu takdirde konsepte uygun yemek sunumları da firmamız personeli tarafından özveri ve güler yüzle yapılmaktadır.

Sizlere Nasıl Hizmet Veriyoruz?

  • Yemeklerin pişirildiği andaki sıcaklığını korumak için firmamız tarafından özel ekipmanlar kullanılmaktadır.
  • Sıcak bir öğün tüketmek herkesin hakkıdır. Bu bilinçle hareket eden firmamız en uzak mesafelere bile sıcak yemek sunumunu başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.
  • Yemeğin lezzetini bozmadan sağlıklı ve sıcak bir şekilde yemek servis hizmetini sağlamaktayız.
  • Yemeğin hijyen kalitesini düşürmeden taşınması catering firmaları için önemli bir husustur. Firmamız bu hizmeti itina ile yapmaktadır.

Sunduğunuz Catering Hizmetinin Ayrıntıları

Özel konaklama alanları için de yemek hizmetleri sunmaktayız. Örneğin bir hastanede dağıtılacak özel yemeklerin menüleri bu yerlere göre özel olarak hazırlanmaktadır. Belirtilen özellikte pişirilen yemekler kısa sürede servis edilmektedir. Hastanelerin yemekleri ve özel olarak hazırlanan menüler sağlık koşullarına uygun olarak firmamız tarafından taşınmaktadır. Özel iş kollarına yönelik yeterli ve dengeli beslenmeye uygun menüler hazırlanmakta ve sunulmaktadır.

Firmamız nezdinde istihdam edilen gıda mühendislerimiz aracılığı ile doğru kalori hesaplamaları yapılmaktadır. Kalori hesaplamalarına dayalı olarak hazırlanan menüler müşterilerimize sunulmaktadır. İkitelli catering firmaları arasında özel bir yeri olan firmamız istihdam ettiği gıda mühendisleri aracılığı ile doğru menüleri itina ile hazırlamaktadır. En kaliteli catering hizmetini uygun fiyatla sunan firmamız farkını her hizmet sunumunda ortaya koymaktadır.