İKİTELLİ YEMEK FİRMALARI VE CATERİNG ŞİRKETLERİ

İKİTELLİ YEMEK FİRMALARI VE CATERİNG ŞİRKETLERİ

İkitelli yemek firmaları ve catering şirketleri özel şirketlere, kurumlara, organizasyonlara ikram ya da toplu yemek hizmetinin verilmesi için catering sektöründe faaliyet gösteren firmalardır. İkitelli yemek firmaları ve catering şirketleri yemek hizmetini çağa uygun teknolojik malzemeler kullanarak ve sektördeki sahip olduğu deneyimleri ile müşterilerine sunar.

İkitelli Yemek Firmaları Ve Catering Şirketlerinin Hizmetinden Kimler Faydalanır?

İkitelli yemek firmaları ve catering şirketlerinin hizmetinden hastane, yurt, okul vb. kurumlarda günlük yemek ihtiyacı için, tesislerde ya da özel firmalarda çalışanların yemek ihtiyacı için, ikramlıkların hazırlanması ve sunulması için açılışa ev sahipliği yapan firmalarda, özel günler için düzenlenen organizasyonlarda ikramlıkların ya da yemeklerin hazırlanması ve sunulması için toplu yemek hizmetinden faydalanırlar.

Yemek firmaları ve catering şirketleri hizmetlerini müşterisinin beklentisine göre ve hizmet alma amacına göre belirler. Bu sayede de yemek şirketleri müşterilerinin isteklerine uygun yemek hizmeti sunabilmiş olur.

İkitelli Yemek Firmaları Ve Catering Şirketleri Neden Tercih Edilmeli?

 İkitelli yemek firmaları ve catering şirketlerinin tercih edilmesi ile hizmet alan kişiler hem zaman hem de ekonomik açıdan pek çok avantaja sahip olur. Hizmet alan şirketlerin ya da tesislerin çalışanlarına günlük olarak yemek hazırlaması ve sunması hem zaman açısından hem de ekonomik olarak çok meşakkatli bir iştir. Bu sebeple bu hizmeti yemek şirketi ile anlaşarak halletmek hizmet alan şirket ya da tesisler için daha avantajlıdır.  Ayrıca sağlıklı yemeklerin lezzetli bir şekilde hazırlanması ile çalışanlarının lezzetli yemekler tüketerek dengeli ve sağlıklı beslenmesi sağlanır.

Yemek firmalarında ve catering şirketlerinde menü planlamaları uzman eşliğinde yapıldığından yemekleri tüketen kişilerin gün içerisinde alması gereken vitamin, protein, mineraller vb. maddelerinin alınmasını sağlar. Bu şekilde catering şirketleri hizmet alan firmalarda çalışan personellerin sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlar.

İkitelli Yemek Firmaları Ve Catering Şirketlerinde Kalite Politikası

İkitelli yemek firmaları ve catering şirketlerinde kalite politikası olarak belirli hususlar benimsenir. Bunlar;

  • Sektörde öncü olmayı hedefler ve bunun için sürekli çalışmalar yapar,
  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürütür,
  • Hammaddenin tedarik edilmesinden sunuma kadar tüm süreçte kontrol mekanizması aktif olarak çalışır,
  • Standartların, yasaların ve yönetmeliklerin ışığında gerekenlerin catering firması bünyesinde yapılması için çalışmalar yürütülür,
  • Catering sektöründeki değişikliklerin takipçisi olarak yenilikleri hayata geçirir,
  • Kalite yönetimi içerisinde risk analizleri yapılarak riskler ve tehlikeler önceden belirlenir ve bu sayede de önlemlerin alınmasını sağlar,
  • Personellere eğitim düzenleyerek bilincin artmasını ve kişisel becerilerin artmasını sağlar.

Sonuç olarak ikitelli yemek firmaları ve catering şirketleri çeşitli kurumlara, firmalara ve özel gün organizasyonları için kişilere toplu yemek hizmeti sunan, ekonomik ve zaman açısından avantaj sağlayan bu sebeple de pek çok kişinin catering şirketi ile anlaşmasını sağlayan firmadır.

 

Teklif Talep Formu