İstanbul Catering Firması

İstanbul Catering Firması

İstanbul catering firması beş çayı gibi organizasyonlar için ikramlıkları hazırlayan, şirketlere yerinde yemek hizmeti sunan, açılış ya da stand gibi ortamlar için atıştırmalıklar hazırlayan ve sunan catering firmasıdır. İstanbul bölgesinde yer alan catering firmaları ise bu hizmetleri geniş kitlelere ulaştırır ve büyük ölçekli işletmeler ile anlaşma sağlar. İstanbul catering firması hızlı servisi, personelleri, misyon ve vizyonları ile müşterilerine farklı, kaliteli ve lezzetli yemekler ile çeşitli hizmetler sunar.

İstanbul Catering Firması İle Tedarikçi Yönetimi

İstanbul catering firması ile tedarikçi yönetimi yemek hizmetinin önemli bir kısmını oluşturur. Hizmet içerisinde sunulacak yemeklerin içerisinde yer alan malzemelerin tedarik edilmesi ve kullanılan araç gereçlerin tedarik edilmesi hizmetin kalitesini doğrudan etkileyen faktörlerdir. Bu nedenle tedarikçi firma ile yönetimi sağlamak müşterisine kaliteli hizmet sunmak isteyen catering şirketleri için oldukça önemli bir husustur.

Catering firması sunduğu hizmetin kaliteli olmasını ve ekonomik açıdan uygun fiyatlandırmaya sahip olmasını istemesi durumunda  sadece firma bünyesinde değil entegreli bir şekilde çalışma yürüttüğü tedarikçilerinin de belli başlı hususları sağladığından emin olması gerekir. Bu nedenle catering firması; tedarikçilerinin standartları sağlayıp sağlamadığına, gerekli hijyen kurallarına uyup uymadığına, ürünlerinin kaliteli ve güvenilir olup olmadığına bakarak seçimlerini belirlemesi gerekir. 

Yemek firmasının uzun soluklu bir tedarikçi ile çalışması ve ürünlerini buradan temin etmesi oldukça önemlidir. Sürekli olarak tedarikçinin değişmesi kontrollerin bir noktadan sonra yapılmasının önüne geçilmesine neden olur.  Bu sebeple catering şirketinin uzun süreli olarak güvenilir bir tedarikçi ile çalışma yürütmesi ve tedarik yönetiminin oluşturulup yönetim kapsamında çalışmalar yürütmesi hizmetin kaliteli olabilmesi için oldukça önemlidir.

İstanbul Catering Firmasının Tercih Edilme Sebepleri Nelerdir?

İstanbul catering firmasının tercih edilme sebepleri: Lezzetli yemekleri uygun bir fiyat ile anlaşarak temin edebilmek, kısa sürede pek çok kişiye yemek sunma fırsatını yakalamak, yemek hazırlık süreci ile uğraşmayarak şirketlerin asıl iş ile daha fazla uğraşmasına imkan sağlamak, yeterli alanı olmayan şirketler için alternatif sunmak, dengeli ve sağlıklı beslenmek isteyen kişilere yönelik yemekler hazırlamak, belirli saatlerde yemeklerin ulaştırılması ile düzenli beslenme imkanı sağlamaktır. Aynı zamanda tek bir yemek firması çeşitli hizmet seçenekleri ile pek çok kişiye aynı zamanda farklı hizmetler sunma imkanı verir.

Hızlı servis imkanı, lezzetli yemeklerin sunulması, hijyen koşullarının uyulduğu ortamlarda hazırlık sürecinin yapılması, iletişimin güçlü bir şekilde sağlanması, sorunsuz bir hizmet alınması vb. gibi özelliklerin müşteriye ulaşması için İstanbul catering firması ile anlaşma sağlamak en doğru tercihtir.

Sonuç olarak İstanbul catering firması yemek hizmetlerini bulunduğu bölge itibari ile büyük bir topluluğa sunar. Hizmet verdiği kişilere kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir hizmet sunmak için de sadece yemek şirketleri bünyesinde değil çalıştırdığı personelleri ve ürünleri temin ettiği tedarikçisini özenle seçer.

 

Teklif Talep Formu