İstanbul Catering Yemek Şirketleri

İstanbul Catering Yemek Şirketleri

İstanbul Catering Yemek Şirketleri

İstanbul Catering Yemek Şirketleri

                İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Birçok sektörün en yoğun bulunduğu şehir olmakla beraber İstanbul catering yemek şirketleride diğer illere göre daha çok bulundurur. Çok fazla Cateringyemek şirketi barındıran bu şehirde hizmet ve kaliteyi arttırarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Avrasya Kurumsal olarak profesyonel kadromuzla beraber kalitemizi her geçen gün arttırarak sizlere yüksek kalitede hizmet sunuyoruz. Yapılacak olan organizasyonların başarılı olması için yemek ve hizmetin, sadece organizasyonla kalmayıp bazı şirketlerin de çalışanlarına tedarik ettiği yemeğin kaliteli olması beklenir. Kaliteli hizmet ve kaliteli yemek konusunda, Avrasya Kurumsal olarak 90’lı yılların başından beri başarımızı sürdürüyoruz.

İstanbul Catering Yemek Şirketleri

                Başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her bölgesine lezzetli yemeklerimizi taşımaktayız. Okullar ve iş yerlerine düzenli olarak dağıttığımız yemeklerimizi organizasyon, düğün, nişan ya da yemek ihtiyacı olan her yere günlük olarak da dağıtabilmekteyiz. Birçok firma arasında Avrasya Kurumsal olarak tercih edilmemizin sebebi yemeklerimizin kalitesi ve çeşitliliği, kadromuzun deneyimli oluşu ve hijyene verdiğimiz önemdir. Günümüzde İstanbul catering yemek şirketleri arasında firma ile müşteri arasında güveni sağlamak önemli olduğu kadar zordur. Catering firmalarında istenen, az maliyetle çok para kazanmaktır. Ancak bizler Avrasya Kurumsal olarak, para kazanmaktan önce müşteriyle kurulan bağa ve müşterinin memnuniyetine önem göstermekteyiz.

Hizmetler

  • Taşıma yemek
  • Yerinde üretim hizmeti
  • Toplu yemek üretimi
  • Paket yemek

                İhtiyacınız olabilecek her zaman ve her yerde sizler için bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.  Okul, hastane ve kamu kuruluşları için lezzetimizden ödün vermeden toplu yemek üreterek adımızdan söz ettiriyoruz. Mutfağımızda profesyonel ekibimizle beraber yemek saatlerinizde size leziz yemeklerimizi sunmaktan keyif alıyoruz. Gittiğiniz pikniklerde, yemek yeme fırsatı bulamadığınız zamanlarda, okul veya iş gezilerinizde, fuarlarda ya da nerede isterseniz sizler için hazırladığımız çok çeşitli paket yemek servisimiz bulunmaktadır. Siparişinize göre mutfağımızda hazırladığımız yemekleri paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz. Hazırladığımız yemeklerin kalori dengeleri gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilmektedir. İsteğinize ve siparişlerinize göre hazırladığımız yemekleri steril ekipmanlarla paketleyerek sizlere ulaştırıyoruz.  Kısacası tüm bu özelliklerimizle Avrasya Kurumsal olarak sıradan catering firmalarından halkımızın memnuniyeti ve referanslarıyla sektörün önde gelen ismi olarak işimize özveriyle devam ediyoruz.

Avrasya KurumsalaNasıl Ulaşırım?

                İstanbul catering yemek şirketleri arasında en çok karşılaşılan durumlardan birisi de müşteri-firma arasındaki iletişimin sağlanamaması ve geri dönüşlerinizin firmalara ulaşmaması sonucunda memnuniyetinizin karşılanamamasıdır. Bu alanda da Avrasya Kurumsal olarak sizlerden gelen görüşleri uzman kadromuzla değerlendirip verdiğimiz hizmetleri sizlerin memnuniyeti açısından sürekli denetliyor ve geliştiriyoruz. Avrasya Kurumsala yaptığınız geri dönüşler hiçbir zaman karşılıksız kalmayacaktır. Sizde bizlerden hizmet almak ve bu lezzetli deneyimi bizimle yaşamak isterseniz internet sitemiz üzerinden teklif talep formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz. Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.