İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti

İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti

İstanbul taşıma yemek hizmeti; İstanbul bölgesinde yaşayan ve çalışan kişilerin sıklıkla başvurduğu bir yemek hizmet türüdür. Bu hizmet türünde yemekler yemek şirketi tarafından hazırlanır ve müşterinin belirttiği lokasyona ulaşmak üzere servis araçlarına konularak yola çıkartılır. Zamanında teslimat bu aşamada önemli olmakla birlikte rota çalışması ile tüm olası sorunlar göz önüne alınarak sorunsuz bir teslimat sağlanmaya çalışılır.

İstanbul Taşıma Yemek Hizmeti | Avrasya Kurumsal

İstanbul ilinde taşımalı yemek hizmeti veren firma arayışınız mevcut ise rotanızı mutlaka Avrasya Kurumsal’a çevirmeniz gerekir. Gerek hizmet kapsamı gerekse catering sektöründeki başarısıyla Avrasya Kurumsal catering şirketi öncelikli firmanız olmalıdır. Ayrıca makul fiyatlandırma, lezzetli yemekler, şık sunumlar ve zamanında teslimatla da en iyi yemek hizmetini her daim müşterileri ile buluşturur.

Avrasya Kurumsal yirmi yılı aşkın süredir sektörde varlığını devam ettiren ve ilk günkü kalitesini bozmadan hizmet vermeye devam eden yemek şirketidir. Bu bakımdan müşterileri aldıkları hizmetten her daim memnundur. Aynı zamanda uygun fiyata kaliteyi ulaşılabilir kılan Avrasya Kurumsal ile hemen herkes bu deneyimi yaşayabilir. Yapılması gereken tek şey ise yemek şirketi arayışınızı Avrasya Kurumsal ile iletişime geçerek tamamlamaktır. Taleplerinizi ve alacağınız hizmetin detaylarını konuştuktan sonra düzenli olarak yemekler şefler tarafından hazırlanır ve belirttiğiniz yere temiz araçlarla zamanında ulaştırılır. Herhangi bir şekilde aklınızda soru işareti kalmaz ve standartlara uygun, sağlığınızın düşünüldüğünden emin olarak yemekleri tüketebilirsiniz.

İstanbul Taşıma Yemek Hizmetinin Yemek Firmalarına Zorlukları

İstanbul ili metropol bir şehir olduğundan çok fazla trafik sorunu bulunmaktadır. Bu sorun da yemek hizmeti veren catering şirketlerini yakından ilgilendirir. Özellikle müşterisini memnun etmeyi ilke edinmiş ve sorunsuz hizmet vermeye önem vermiş Avrasya Kurumsal gibi yemek firmaları için bu sorun mühimdir. Hazırlanan yemekler trafik vb. gibi sebeplerden ötürü vaktinde ulaşmaz ise yemekler formunu kaybedebilir ve belirli vakitlerde yemek yiyen kişiler için sorun oluşturabilir. Böylece müşteri memnuniyeti sağlanmamış olur. Bu sebeple trafik faktörü yemek firmaları tarafından dikkate alınmalı tüm servis süreci bu bağlamda plana oturtulmalıdır. Ayrıca aşağıda listelenen maddeler de yemek firmalarının plan yaparken dikkate alması gereken unsurlardır.

  •          Rota hesabı,
  •          Yemeklerin hangi vakit aralığında ulaştırılacağı,
  •          Farklı yol alternatiflerinin belirlenmesi,
  •         Yemeklerin uzun süren yol boyunca bozulmada özel ekipmanlarla korunması gibi unsurlar her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.

İstanbul Taşıma Yemek Hizmetinin Avantajları

İstanbul taşıma yemek hizmeti almak müşteriye bazı konularda avantaj sağlar. Bu avantajlar da pek çok kişinin tercih etme eğilimini artırır. Özellikle lokasyon fark etmeksizin yemekler istenilen yere gelir ve müşterinin herhangi bir efor sarf etmesi gerekmez. Aynı zamanda yemekleri catering şirketinden almak için zaman ayırmasına gerek kalmaz. Böylece vakit kazanma konusunda avantajlı olur.

<
Teklif Talep Formu