İstanbuldaki Yemek Firmaları

İstanbuldaki Yemek Firmaları

İstanbul iki yakadan oluşan bir metropoldür. Üç farklı asma köprü ve bir tünel İstanbul’un iki yakasını birleştirmektedir. Avrupa yakası ve Anadolu yakası olarak iki ayrılmaktadır Avrasya Kurumsal catering firması, Avrupa yakasında merkezi olan lider catering firmasıdır. Gıda güvenliği gereği merkez mutfağında her türlü önlemi almaktadır. Hijyen standartları ve kalite yönetim sertifikaları yeterlilik belgeleri ile birçok Avrupa yakası catering hizmeti veren firmanın önüne geçmektedir. Avrasya gıda hizmetleri konusunda ar-ge mutfağı olan ve dünya çapındaki fuarlara katılarak ekipman envanterini sürekli güncel tutan lider bir kurumdur.

İstanbuldaki Yemek Firmaları: Avrasya Kurumsal

En iyi catering firmaları denine ilk akla gelenler arasında bulunun Avrasya catering gıda tedarikini İstanbul’un finans yapısı en güçlü servis hizmeti veren firmalarından sağlamaktadır. Kaliteli tedarik zinciri ile sürdürülebilir kaliteyi kaçınılmaz hale getiren kurum, toplam kalite yönetimi ile sorumluluklarının tamamını yerine getirmektedir. İstanbul yemek firmaları denince en iyi catering firmaları arasında her gün kaliteli bir hizmet sunan Avrasya catering firması ilk olarak akla gelmektedir. TSE , HACCP, İSO 9001 gibi bir çok kalite sertifikasına sahip olan Avrasya kurumsal yemek hizmetleri İstanbul’un iki noktasına da sürekli servis aracı göndermektedir. Ekonomiye ciddi tasarruf ve katkı sağlayan Avrasya kurumsal yemek A.Ş birçok fabrika, hastane ve okulun yemek ihtiyacını karşılamaktadır. İstanbul’un batısında Hadımköy catering firması olarak Avrasya ile iletişime geçebilirsiniz. Beylikdüzü catering firmaları hizmeti konusunda da size en iyi hizmet şartlarını sağlayan gıda kuruluşudur. Avrasya Kurumsal olarak 22 yıldır sürdürülebilir kaliteyi kendimize vizyon edinmiş olup bugün ülke ekonomisinin başkentinde 13 farklı fabrikamızdan tüm gıda güvenliği önlemlerini alarak emekçilerin iş yemeğini her gün sağlamaktayız.

İstanbuldaki Yemek Firmaları Nasıl Bir Şirket Kültürüne Sahip Olmalı?

Gıda herkesin kolaylıkla girişimde bulunduğu ancak sadece profesyonellerin iyi işler çıkarabildiği adeta bir bilim dalı haline gelmiştir. Siz kurum kültürüne sahip olmayan bir işletmeden hizmet alırsanız İstanbul catering tabldot yemek hizmeti hakkında oldukça fazla yanılgıya kapılabilirsiniz. Avrasya kurumsal tabldot ve catering yemek firmaları olarak ciddi ve olağan bir üretim gerçekleştirmekteyiz. Bahçeşehir catering firmaları arasında en iyi ve en seçkin referanslara sahip olan Avrasya kurumsal catering şirketi lokasyondaki birçok site yönetime hizmetler vermektedir. Güvenlik, temizlik, teknik ekip ve havuz personelinin yemek öğünlerini sağlayan Avrasya, kendini gıda sektöründe oldukça fazla geliştirmiştir. Şirketin finans ve üretim yapısı yatırıma oldukça müsaittir. Hiçbir sektörde ortaklığı bulunmayan Avrasya Kurumsal’ın 22 yıldır asıl işi yemek üretmektedir. Ana gelir kaynağı olarak yemek sektörünü gördüğü için oldukça fazla iyileştirmeler yapmıştır. Çünkü hedefi doyurmak değil beslemektir.

İstanbuldaki Yemek Firmalarının Hizmet Sektörü

İstanbuldaki yemek firmalarının hizmet sektörü gıda olmakla birlikte pek çok kişiye günlük olarak sağlıklı beslenme konusunda yardımcı olmaktadır. Gıda başı boş bırakılacak bir sektör ya da bir iş olmadığından özenle planlaması gereken sektörlerden biridir. İstanbul catering firmaları tost satan büfeler ile aynı segmentte değildir. Hepsi birer sanayicidir. Bu nedenle herhangi bir yemek firması ile değil bu sektörde yıllardır var olan firmalarla anlaşmak gerekir. Catering yemek veya tabldot yemek kişinin ihtiyaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Hepsi birer terimdir ve hepsi aynı sektörde lider, en iyi catering firması olan Avrasya Kurumsal tarafından başarılı bir şekilde sunulmaktadır.

İstanbul Yemek Firması

İstanbul Yemek Firması

İstanbul yemek firması hem yoğun trafiğin olduğu hem de insan yoğunluğunun çok olduğu bölgelerde yemek hizmeti verir. Bu da yemek firmalarının çok sayıda kişiye yemek hazırlaması, sunması ve ulaştırması anlamına gelir. İstanbul yemek firmaları da müşterinin memnuniyetini kazanmak ve kaliteli hizmet sunabilmek için hem kısa sürede çok kişiye lezzetli yemekler hazırlar hem de zamanında müşteriye ulaştırmak için gerekli çalışmaları bünyesinde yürütür.

İstanbul yemek firmaları işletmelere, fabrikalara, hastanelere, yurtlara, okullara ve çeşitli etkinlik ya da organizasyon düzenleyen kişilere catering hizmeti sunar. Sunduğu hizmetler de müşterinin talebine göre belirlenir.

İstanbul Yemek Firması Neden Önemlidir?

İstanbul yemek firması, hizmet alan kişilere sağladığı avantajları ve sunduğu hizmetleri sebebi ile önemli bir yere sahiptir. Özellikle işletmelerin çoğunlukla bulunduğu bölgelerde yemek firmaları gerek menüleri gerekse maliyetleri bakımından işletmelere çok fazla avantaj sağlar. Bu da yemek firmalarının sıkça tercih edilmesine sebep olur.

İstanbul yemek firmaları menülerini uzman kişilerin öncülüğünde hazırladığı için yemekler hem daha sağlıklı hem de besleyicidir. Bu nedenle yemekleri tüketen kişiler daha dengeli ve daha düzenli beslenme imkanına sahip olur. Yemek firmalarının sunduğu bu özellik de işletmelerin önem verdiği ve yemek firmalarının sunmasını beklediği bir husustur. Bu noktada Avrasya Kurumsal yemek firması menüleri, personelleri, sunduğu hizmetin çeşitliliği ve servisi ile İstanbul bölgesinde yemek hizmeti almak isteyen kişilerin ilk tercihi olur.

İstanbul Yemek Firmasından Hizmet Almak

İstanbul yemek firmalarından yemek hizmeti almak daha ekonomik ve daha sağlıklı olduğu için en doğru tercihtir. Ayrıca yemek şirketleri menülerini müşterinin portföyüne göre hazırlayarak kişiye uygun hizmet sunmuş olur. Kişilerin gün içerisinde kaybettikleri enerji yaptıkları işe göre değişiklik gösterdiğinden almaları gereken enerji miktarı ve kalori farklılık gösterir. Bu da işletmelere özel menülerin yapılmasını gerektirir. Kaliteli ve müşteri memnuniyetinin sağlandığı bir hizmetten bahsetmek için menülerin hizmet alacak firmalara ya da kişilere göre belirlenmesi gerekir.

Avrasya Kurumsal yemek firması, menülerini bünyesinde çalıştırdığı gıda mühendislerinin ve diyetisyenlerin entegreli bir şekilde çalışması ile hazırlar. Ayrıca müşterileri ile güçlü bir iletişim kurarak beklentilerini tam olarak anlar ve bu doğrultuda hizmetlerini sunar. Tüm bu hususlar müşteri memnuniyeti ve kaliteli yemek hizmeti için önemli olup, Avrasya Kurumsal yemek şirketleri tarafından tam anlamı ile sağlanmaktadır. Aynı zamanda müşteriye yemekleri tam zamanında formunu bozmadan ulaştırmak oldukça önemli olup, Avrasya Kurumsal yemek şirketleri tarafından en iyi şekilde bünyesinde sağlanmaktadır.

Sonuç olarak İstanbul yemek firmaları hizmetlerinin ekonomik, sağlıklı, doyurucu ve lezzetli olması sebebi ile kişilere ya da işletmelere oldukça önemli bir hizmet sunar. Özellikle Avrasya Kurumsal catering şirketi tüm bu hususlara ek olarak hızlı servisi ve müşteri ile kurduğu güçlü iletişimi sayesinde en iyi hizmeti sunar.

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul Yemek Firmaları

İstanbul yemek firmaları pek çok sayıda şirketlere ve kurumlara hizmet verir. Bunun başlıca sebebi ise İstanbul ilinde yaşayan kişi sayısının fazla olması ve firma sayısının çok olmasıdır. İstanbul’da yer alan yemek firmaları hizmetlerinde kalitenin yanı sıra hızlı servise de önem verir. Kalabalık şehir olması ve trafiğin yoğun bir şekilde yaşanması sebebiyle yemek firmaları tarafından hazırlanan yemeklerin hızlı bir şekilde ve özelliğini kaybetmeden müşteriye ulaştırılması büyük bir önem arz eder.

İstanbul Yemek Firmalarında Sunulan Hizmetler

İstanbul yemek firmaları çeşitli firmalara, kurumlara ve kişilere taşımalı yemek hizmeti, yerinde yemek hizmeti, düğün, nişan ya da kına gecesi organizasyonlarında, mevlit ya da baby shower gibi organizasyonlarda, ramazan ayı gibi özel zamanlarda yapılan organizasyonlarda, personellerin günlük yemek ihtiyaçlarını karşılamada, kokteyl ya da açılışlarda yemek hizmeti verir. Bu hizmetlerde birinci öncelik müşterinin memnuniyeti için isteklerinin yemek firması tarafından tam anlamıyla kaliteli bir şekilde karşılanmasıdır.

İstanbul Yemek Firmalarının Hizmet Sunarken Dikkat Ettiği Hususlar Nelerdir?

İstanbul yemek firmaları müşterilerine hizmet sunarken belli başlı hususlara önem verir. Bu hususlar sayesinde yemek şirketi olarak hem daha kaliteli hizmetler sunar hem de müşterisinin memnuniyetini kazanır.

 1. 1.Müşterisi ile güçlü bir iletişim kurarak müşterilerinin beklentilerini doğru bir şekilde ortaya koymaya,
 2. 2.Çağın gereklilikleri ile birlikte özgün çalışmalar ortaya koyarak müşterinin sıradanlaşmış hizmet dışında farklı hizmetler almasına,
 3. 3.Yemek firmaları tarafından sunulan yemeklerin toplum sağlığını olumsuz etkilememesi için gıda güvenliğine önem vermeye,
 4. 4.Ürünlerin tedarik edildiği firmaların standartlara ve yasalara uygun hizmet vermesine,
 5. 5.Personellerinin işinde profesyonel ve deneyimli olmasına,
 6. 6.Çeşitli ürünler otaya koyarak catering sektörüne yenilik katmaya,
 7. 7.Yeniliklere ve gelişmelere açık olmaya,
 8. 8.Personellerinin güvenli ortamlarda çalışmasına ve bunun için gerekli ortamın hazırlanmasına,
 9. 9.Müşterisine karşı güven oluşturmaya,
 10. 10.Zamanında ve hızlı bir şekilde hizmet vermeye,
 11. 11.Lezzetli yemekler sunmaya dikkat eder.

Yukarıda sıralanan maddelere dikkat eden İstanbul yemek firmaları catering sektörü içerisinde gelişerek ilerlemeler kat eder.

İstanbul Yemek Firmalarında Servis

İstanbul yemek firmalarında servis yoğun trafiğe ve bölgenin kalabalık olmasına rağmen hızlı bir şekilde gerçekleşir. Bunun için yemek firmaları gerekli olan tüm önlemleri belirler ve servis öncesinde önlemlerini alır.

İstanbul bölgesinde faaliyet gösteren firmalar için yemek hizmetinde en önemli hususlardan biri yemek hizmetinin zamanında ulaşması ve yemeklerin özelliklerini koruyarak teslim edilmesidir. Bu nedenle yemek firmaları yemeklerini özel kaplarda saklayarak herhangi bir problemin yaşanmasına (ısı kaybı, dökülme vb.) mahal vermeden hızlı bir şekilde ulaştırır.

Sonuç olarak İstanbul yemek firmaları müşterilerine kaliteli hizmet sunmak ve memnun kalmalarını sağlamak için hem firma olarak hem de çalışanlar olarak bazı noktalara önem verir. Ayrıca yemek şirketleri olarak hizmetlerinde müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak en uygun yemek hizmetini sunar.

Teklif Talep Formu