İşyerinizde Catering Hizmeti

İşyerinizde Catering Hizmeti

İşyerinizde catering hizmetinin avantajlarından yararlanmak için bulunduğunuz bölgedeki catering firmaları ile anlaşabilir, lezzetli yemek tüketmek başta olmak üzere birçok konuda fırsatlara sahip olabilirsiniz. İşyerlerinde öğle ya da mesai durumu sebebiyle akşam yemekleri için catering hizmetlerini deneyimleyerek ev yemeği gibi lezzetli ve sağlıklı yiyecekler yiyebilirsiniz.

İşyerinizde Catering Hizmeti ile Verimli Çalışma

İşyerinizde catering hizmeti ile verimli çalışmanız mümkündür. Bunun en önemli sebebi ise catering hizmetiyle hem düzenli hem de dengeli beslenebilirsiniz. Ayrıca yemekler fast food gibi hazır gıda olmayıp ev yemekleri gibi sulu olduklarından çok daha faydalıdır.

Fabrika, şantiye ve diğer çalışma yerlerinde günlük yemek hizmeti çoğunlukla catering firması ile çözüme kavuşturulur. Her gün yemek pişirmek için hem yeterli vakit olmalı hem de gerekli ekipman ve donanıma sahip olunmalıdır. Çoğu işletme de bu şartları sağlayamadığından yemek hizmeti için yemek şirketleri ile anlaşır. Bunun dışında yoğun tempoda çalışma gerçekleştiren ve çalışma süresince çok fazla enerji kaybeden personelin kaybettiği enerjiyi geri kazanması gerekir. Aksi halde verimsiz bir çalışma ortaya çıkar ve personellerin vücudu yetersiz beslenmeden hasta olmaya daha çok yatkın kalır.

Verimli çalışmak için kişilerin hem vitamin hem de protein bakımından dengeli beslenmesi, beslenme düzeni oluşturması gerekir. Bunu sağlayacak bir ortam firmalar tarafından kolaylıkla oluşturulamayacağı için yemek şirketleri ile anlaşarak hizmet almak en makul seçim olacaktır.

İşyerinizde Catering Hizmeti & Sağlıklı Beslenme

İşyeriniz için catering hizmeti alarak sağlıklı beslenebilirsiniz. Catering firmaları müşterilerin portföyüne bakarak menü hazırlığı oluşturduğundan her bir firmaya özel liste hazırlar. Menü listesinde yer alan tüm yiyeceklerde son derece kaliteli malzemelerle hazırlanır. Ayrıca günlük kalori hesabı hesaplanarak menü içeriği belirlenir. Böylece işyerlerinde çalışanlar sağlıklı ve dengeli beslenme şansına sahip olur.

Günümüzde sağlıklı beslenmek çok daha zordur. Hem malzeme seçimi hem de hazırlık süreci pek çok kişi için meşakkatli bir süreç olduğundan yemek şirketleri ile anlaşmayı tercih eder. Böylece süreçte rol almadan talep ettiği şekilde sağlıklı bir biçimde yemek düzeni oturtabilir.

İşyerinizde Catering Hizmetini Neden Tercih Etmelisiniz?

İşyerinizde catering hizmetini tercih etmeniz için birçok neden bulunmaktadır. Bu nedenler;

  •          Ekonomik olması,
  •          Düzenli ve dengeli beslenme imkânı tanıması,
  •          Lezzetli ve sağlıklı yemekleri tüketme fırsatının sunulması,
  •          Dışarıdan tabldot hizmeti alarak işletmelerin sorumlu olduğu yemek hizmeti süreçlerini anlaştığı firma ile çözüme kavuşturması,
  •          Hazır gıdalardan uzak durarak ve kalori hesabına göre oluşturulan menülerle verimli çalışma imkanına sahip olması şeklinde sıralanır.

Sonuç olarak catering hizmeti alarak yukarıda sayılan fırsatlara sahip olabileceğiniz gibi farklı birçok konuda da avantajlı olursunuz. Bu bakımdan öncelikli tercihiniz daima catering firmaları olmalıdır. Catering firmaları ile her zaman avantajlı yemek hizmeti için Avrasya Kurumsal’ı tercih edin.

Teklif Talep Formu