İYİ BİR CATERİNG HİZMETİ NASIL OLMALI?

İYİ BİR CATERİNG HİZMETİ NASIL OLMALI?

İYİ BİR CATERİNG HİZMETİ NASIL OLMALI?

Türkçe anlamı "Ziyafet Hizmetleri" anlamına gelen catering kelimesi çeşitli kuruluşlara, iş yerlerine veya topluluklara belirlenen menü dâhilinde yemek taşıma hizmetleri veren firmalar için kullanılan bir ifade olarak karşımıza çıkıyor. Kurumsal catering hizmet veren firmalar, toplulukların bulunduğu organizasyonların ve şirketlerin yemek ihtiyaçlarını en uygun ve pratik bir biçimde çözmelerine imkân sağlıyor. Günümüzde birçok iş yerlerinde ve topluluğun yer aldığı şirketlerde, kendi mutfaklarını açıp kurmak yerine catering hizmeti veren catering firmaları tercih ediliyor.

CATERİNG HİZMETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Çalışmayı seçeceğiniz catering firmasının; kaç yıldır catering hizmeti verdiği, referansları, catering firması fiyatları, müşteri ilişkileri ve en önemlisi sunduğu yemeklerde hijyen konusu da en az menü seçenekleri kadar önemlidir. Yemek yaparken kullanılan her malzemenin; organik, taze ve zamanında yetişen ürünlerden seçilmesinin önemi sağlık ve lezzet açısından büyük önem taşımaktadır. Tüm bu şartları eksizce yerine getiren bir catering firmaları ile çalışmanın size katacağı faydaların emin olun tahmin ettiğinizden çok daha fazlası olacak. Durum böyleyken lezzetli bir öğle yemeği ile şirketinizde çalışanları mutlu etmenizin yanı sıra, çalışmalarındaki performansları yukarı çekmeniz ve motivasyonlarını arttırabilirsiniz. Özellikle en yoğun tempoda çalışan şirketlerin yemek saatlerinde çalışanlarına; hijyenik, sağlıklı ve en lezzetli bir öğle yemeği sunabilmesi, çalışanlarının hem iş yerlerine olan maneviyatlarını arttırıyor hem de yemek molası sonrası kendilerine ayırdıkları vakitleri arttığında daha yüksek enerji ile başlamalarına olanak sağlıyor.

KURUMSAL CATERİNG YEMEK HİZMETİ

Tam da bu noktada catering firmaları verdiği özenli catering hizmeti ile ön plana çıkıyor. Catering firması, kurumsal yemekte damak tadını ön plana çıkartıyor ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek profesyonel bir hizmet sunuyor. Yemek sektöründeki tecrübeleri, bünyesinde çalışan profesyonel kadrosu ve kurumsal catering hizmet anlayışı ile en hassas sektörlerin başında gelen yeme-içme sektöründe başarıyla hizmet veriyor.

Siz de Avrasya Kurumsalın birbirinden lezzetli, sıcak ve soğuk seçenekleri sunan menüsünden yararlanarak çalışanlarınıza veya hizmet verdiğiniz organizasyonlara birinci sınıf lezzetler sunabilirsiniz. Farklı seçenekler sunan lezzetlerimizle hemen tanışın, mutlu müşterilerimiz arasındaki yerinizi alın!